Ліга чемпіонів УЄФА 2023—2024
Ця стаття висвітлює поточне спортивне змагання. |
Деталі турніру | |
---|---|
Дата |
27 червня 2023 — 1 червня 2024 |
Кількість команд |
Основний турнір: 32 Усього: 78 (з 53 асоціацій) |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 124 |
Голів забито | 373 (3.01 за матч) |
Глядачів | 6 424 979 (51 814 за матч) |
← 2022-23 2024-25 → |
Ліга чемпіонів УЄФА 2023—2024 — 69-й сезон найпрестижнішого клубного турніру під егідою УЄФА та 32-й з моменту перейменування Кубку європейських чемпіонів на Лігу чемпіонів УЄФА.
Фінал відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні Вемблі у Лондоні (Англія).[1] Переможець Ліги чемпіонів УЄФА 2023—24 автоматично потрапляє до Групового етапу Ліги чемпіонів 2024—25, а також зіграє з переможцем Ліги Європи УЄФА 2023—24 за Суперкубок УЄФА 2024.
Розподіл асоціацій[ред. | ред. код]
У Лізі чемпіонів УЄФА 2023—24 беруть участь 78 команд з 53 асоціацій‑членів УЄФА (за виключенням Ліхтенштейну, які не проводять національний чемпіонат). Для визначення кількості команд‑учасників від кожної з асоціацій використовується рейтинг асоціацій УЄФА:
- Асоціації 1–4 мають по чотири команди.
- Асоціації 5–6 мають по три команди.
- Асоціації 7–15 (окрім Росії) мають по дві команди.
- Асоціації 16–55 (окрім Ліхтенштейну) мають по одній команді.
- Окрім того, переможець Ліги Чемпіонів УЄФА 2022—23 та Ліги Європи УЄФА 2022—23 отримують по путівці кожен, якщо не кваліфікуються до Ліги чемпіонів 2023—24 шляхом через національний чемпіонат.
Рейтинг асоціацій[ред. | ред. код]
Для Ліги чемпіонів УЄФА 2023—24, використовуються місця асоціацій у рейтинг асоціацій УЄФА 2022, який враховує результати країн у європейських клубних змаганнях з сезону 2017—18 по 2021—22.[2]
Команди, які потрапили до Ліги чемпіонів іншим шляхом, відмічені наступним чином:
- (ЛЧ) – Додаткова путівка для переможця попередньої Ліги чемпіонів УЄФА
- (ЛЄ) – Додаткова путівка для переможця попередньої Ліги Європи УЄФА
|
|
|
Розподіл за раундами[ред. | ред. код]
Наведена нижче таблиця показує список квот за замовчуванням.[3]
Команди, що починають з цього раунду | Команди, що проходять з попереднього раунду | ||
---|---|---|---|
Попередній кваліфікаційний раунд (4 команди) |
|
||
Перший кваліфікаційний раунд (30 команд) |
|
| |
Другий кваліфікаційний раунд (24 команди) |
Шлях чемпіонів (20 команд) |
|
|
Шлях нечемпіонів (4 команди) |
|
||
Третій кваліфікаційний раунд (20 команд) |
Шлях чемпіонів (12 команд) |
|
|
Шлях нечемпіонів (8 команди) |
|
| |
Раунд плей-оф (12 команд) |
Шлях чемпіонів (8 команд) |
|
|
Шлях нечемпіонів (4 команди) |
| ||
Груповий етап (32 команди) |
|
| |
Плей-оф (16 команд) |
|
У зв'язку з виключенням клубів із Росії, відбулися наступні зміни:
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціації 11 (Сербія) потрапляє до групового етапу замість раунду плей-оф.
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціації 13 (Бельгія) потрапляє до раунду плей-оф замість третього кваліфікаційного раунду.
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціації 15 (Греція) потрапляє до третього кваліфікаційного раунду замість другого кваліфікаційного раунду.
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціацій 18 (Данія) та 19 (Хорватія) потрапляє до другого кваліфікаційного раунду замість першого кваліфікаційного раунду.
- Клуб, що зайняв друге місце в чемпіонаті асоціації 11 (Сербія) потрапляє до третього кваліфікаційного раунду замість другого кваліфікаційного раунду.
Переможець попереднього сезону Ліги чемпіонів (Манчестер Сіті) потрапив до змагання з національного чемпіонату, тому відбулися наступні зміни:
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціації 12 (Україна) потрапляє до групового етапу замість раунду плей-оф.
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціації 14 (Швейцарія) потрапляє до раунду плей-оф замість третього кваліфікаційного раунду.
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціації 16 (Чехія) потрапляє до третього кваліфікаційного раунду замість другого кваліфікаційного раунду.
- Чемпіон національного чемпіонату з асоціацій 20 (Туреччина) та 21 (Греція) потрапляє до другого кваліфікаційного раунду замість першого кваліфікаційного раунду.
Команди[ред. | ред. код]
Примітки в дужках пояснюють, як команда потрапила у свій початковий етап:
- ЛЧ: переможець попереднього розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА
- ЛЄ: переможець попереднього розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА
- 1-е, 2-е, 3-є тощо: місце в попередньому сезоні національного чемпіонату
Другий, третій кваліфікаційні раунди та раунд плей-оф розділяється на шлях чемпіонів (ШЧ) та шлях нечемпіонів (ШН).
Примітки
- ^ Білорусь (BLR): Шахтар кваліфікувався як чемпіон Білоруської футбольної вищої ліги 2022, але був дискваліфікований через договірні матчі та не отримав ліцензію УЄФА. Енергетик-БДУ, що посів 2-ге місце, також був дискваліфікований через договірні матчі і також не отримав ліцензію УЄФА. Отже, БАТЕ, що посів 3-є місце, отримав путівку в Лігу чемпіонів.[4]
Розклад матчів і жеребкувань[ред. | ред. код]
Розклад змагань наступний.[5][6][7] Усі матчі проводяться щовівторка і середи, крім фіналу попереднього раунду та фіналу.
Етап | Раунд | Дата жеребкування | Перші матчі | Матчі-відповіді |
---|---|---|---|---|
Кваліфікація | Попередній раунд | 13 червня 2023 | 27 червня 2023 (півфінальні матчі) | 30 червня 2023 (фінальний матч) |
Перший кваліфікаційний раунд | 20 червня 2023 | 11–12 липня 2023 | 18–19 липня 2023 | |
Другий кваліфікаційний раунд | 21 червня 2023 | 25–26 липня 2023 | 1–2 серпня 2023 | |
Третій кваліфікаційний раунд | 24 липня 2023 | 8–9 серпня 2023 | 15 серпня 2023 | |
Плей-оф | Раунд плей-оф | 7 серпня 2023 | 22–23 серпня 2023 | 29–30 серпня 2023 |
Груповий етап | Тур 1 | 31 серпня 2023 | 19–20 вересня 2023 | |
Тур 2 | 3–4 жовтня 2023 | |||
Тур 3 | 24–25 жовтня 2023 | |||
Тур 4 | 7–8 листопада 2023 | |||
Тур 5 | 28–29 листопада 2023 | |||
Тур 6 | 12–13 грудня 2023 | |||
Плей-оф | 1/8 фіналу | 18 грудня 2023 | 13–14 та 20–21 лютого 2024 | 5–6 та 12–13 березня 2024 |
1/4 фіналу | 15 березня 2024 | 9–10 квітня 2024 | 16–17 квітня 2024 | |
1/2 фіналу | 30 квітня – 1 травня 2024 | 7–8 травня 2024 | ||
Фінал | 1 червня 2024 (Вемблі, Лондон) |
Кваліфікація[ред. | ред. код]
Попередній кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]
Півфінали | Фінал | |||||
27 червня – Коупавогюр | ||||||
Атлетік Ескальдес | 0 | |||||
30 червня – Коупавогюр | ||||||
Будучност | 3 | |||||
Будучност | 0 | |||||
27 червня – Коупавогюр | ||||||
Брєйдаблік | 5 | |||||
Тре Пенне | 1 | |||||
Брєйдаблік | 7 | |||||
Перший кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулося 20 червня 2023 року. Перші матчі пройшли 11–12 липня, а матчі-відповіді — 18–19 липня 2023 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Геккен | 5:1 | Нью-Сейнтс | 3:1 | 2:0 |
Балкані | 2:4 | Лудогорець | 2:0 | 0:4 |
Шемрок Роверс | 1:3 | Брєйдаблік | 0:1 | 1:2 |
Жальгіріс | 2:1 | Струга | 0:0 | 2:1 |
Клаксвік | 3:0 | Ференцварош | 0:0 | 3:0 |
Олімпія | 4:2 | Валмієра | 2:1 | 2:1 |
ГІК | 3:2 | Ларн | 1:0 | 2:2 (дч) |
Лінкольн Ред Імпс | 1:6 | Карабах | 1:2 | 0:4 |
Ракув | 4:0 | Флора | 1:0 | 3:0 |
Слован | 3:1 | Свіфт | 1:1 | 2:0 |
Фарул | 1:3 | Шериф | 1:0 | 0:3 (дч) |
Хамрун Спартанс | 1:6 | Маккабі (Хайфа) | 0:4 | 1:2 |
Урарту | 3:3 (пен. 3:4) | Зрінськи | 0:1 | 3:2 (дч) |
Партизані | 1:3 | БАТЕ | 1:1 | 0:2 |
Астана | 3:2 | Динамо (Тбілісі) | 1:1 | 2:1 |
Другий кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулося 21 червня 2023 року. Перші матчі пройшли 25–26 липня, а матчі-відповіді — 1–2 серпня 2023 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Жальгіріс | 2:3 | Галатасарай | 2:2 | 0:1 |
Лудогорець | 2:3 | Олімпія | 1:1 | 1:2 |
Ракув | 4:3 | Карабах | 3:2 | 1:1 |
Клаксвік | 3:3 (пен. 4:3) | Геккен | 0:0 | 3:3 (дч) |
ГІК | 1:2 | Молде | 1:0 | 0:2 |
Брєйдаблік | 3:8 | Копенгаген | 0:2 | 3:6 |
Шериф | 2:4 | Маккабі (Хайфа) | 1:0 | 1:4 (дч) |
Аріс | 11:5 | БАТЕ | 6:2 | 5:3 |
Зрінськи | 2:3 | Слован | 0:1 | 2:2 |
Динамо | 6:0 | Астана | 4:0 | 2:0 |
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Дніпро-1 | 3:5 | Панатінаїкос | 1:3 | 2:2 |
Серветт | 3:3 (пен. 4:1) | Генк | 1:1 | 2:2 (дч) |
Третій кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулося 24 липня 2023 року. Перші матчі пройшли 8–9 серпня, а матчі-відповіді — 15 серпня 2023 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Ракув | 3:1 | Аріс | 2:1 | 1:0 |
Слован | 2:5 | Маккабі (Хайфа) | 1:2 | 1:3 |
Динамо | 3:4[A] | АЕК | 1:2 | 2:2 |
Олімпія | 0:4 | Галатасарай | 0:3 | 0:1 |
Копенгаген | 3:3 (пен. 4:2) | Спарта | 0:0 | 3:3 (дч) |
Клаксвік | 2:3 | Молде | 2:1 | 0:2 (дч) |
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Брага | 7:1 | ТСЦ | 3:0 | 4:1 |
Рейнджерс | 3:2 | Серветт | 2:1 | 1:1 |
Панатінаїкос | 2:2 (пен. 5:3) | Марсель | 1:0 | 1:2 (дч) |
ПСВ | 7:2 | Штурм | 4:1 | 3:1 |
Примітки
Раунд плей-оф[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулося 7 серпня 2023 року. Перші матчі пройшли 22–23 серпня, а матчі-відповіді — 29–30 серпня 2023 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Маккабі (Хайфа) | 0:3 | Янг Бойз | 0:0 | 0:3 |
Антверпен | 3:1 | АЕК | 1:0 | 2:1 |
Ракув | 1:2 | Копенгаген | 0:1 | 1:1 |
Молде | 3:5 | Галатасарай | 2:3 | 1:2 |
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Рейнджерс | 3:7 | ПСВ | 2:2 | 1:5 |
Брага | 3:1 | Панатінаїкос | 2:1 | 1:0 |
Груповий етап[ред. | ред. код]
Жеребкування групового етапу відбулося 31 серпня 2023 року. За результатами жеребкування 32 команди були поділені на 8 груп (по 4 команди в кожній). Для жеребкування команди розділено на 4 кошики.
- Кошик 1, до якого потрапили переможці попереднього сезону Ліги чемпіонів та Ліги Європи, а також чемпіони 6 найкращих асоціацій на основі рейтингу асоціацій УЄФА.
- Кошик 2, 3 та 4, до якого потрапили решта клубів, на основі клубних коефіцієнтів УЄФА.[10]
Команди з однієї асоціації не можуть потрапити в одну групу.
Правила розподілу місць[ред. | ред. код]
Команди посідають місця у групі відповідно до набраних очок (3 очки за перемогу, 1 за нічию та 0 за поразку), та якщо команди набрали однакову кількість балів, застосовуються наступні критерії (у вказаному порядку), для визначення місця у групі (стаття регламенту 17.01):
- Очки, набрані в очних зустрічах між командами під питанням;
- Різниця м'ячів, забитих в очних зустрічах між командами під питанням;
- Голи, забиті в очних зустрічах між командами під питанням;
- Якщо команд під питанням більше двох та після застосування усіх попередніх правил ще залишаються команди під питанням, то для них окремо повторно застосовуються попередні правила;
- Різниця м'ячів, забитих в усіх матчах групового етапу;
- Голи, забиті в усіх матчах групового етапу;
- Голи на виїзді, забиті в усіх матчах групового етапу;
- Кількість перемог в усіх матчах групового етапу;
- Кількість перемог на виїзді в усіх матчах групового етапу;
- Дисциплінарні бали (червона картка = 3 бала, жовта картка = 1 бал, вилучення за дві жовті картки в одному матчі = 3 бала);
- Більший клубний коефіцієнт УЄФА.
Група A[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | БАВ | КОП | ГАЛ | МЮ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Баварія | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 6 | +6 | 16 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 0–0 | 2–1 | 4–3 | |
2 | Копенгаген | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 8 | 1–2 | — | 1–0 | 4–3 | ||
3 | Галатасарай | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 13 | −3 | 5 | Перехід в Лігу Європи | 1–3 | 2–2 | — | 3–3 | |
4 | Манчестер Юнайтед | 6 | 1 | 1 | 4 | 12 | 15 | −3 | 4 | 0–1 | 1–0 | 2–3 | — |
Група B[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | АРС | ПСВ | ЛАН | СЕВ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Арсенал | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 4 | +12 | 13 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 4–0 | 6–0 | 2–0 | |
2 | ПСВ | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 10 | −2 | 9 | 1–1 | — | 1–0 | 2–2 | ||
3 | Ланс | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 11 | −5 | 8 | Перехід в Лігу Європи | 2–1 | 1–1 | — | 2–1 | |
4 | Севілья | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 12 | −5 | 2 | 1–2 | 2–3 | 1–1 | — |
Група C[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | РМА | НАП | БРА | УНІ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Реал Мадрид | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 7 | +9 | 18 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 4–2 | 3–0 | 1–0 | |
2 | Наполі | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | +1 | 10 | 2–3 | — | 2–0 | 1–1 | ||
3 | Брага | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | −6 | 4 | Перехід в Лігу Європи | 1–2 | 1–2 | — | 1–1 | |
4 | Уніон | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | −4 | 2 | 2–3 | 0–1 | 2–3 | — |
Група D[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | РСО | ІНТ | БЕН | РБЗ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Реал Сосьєдад | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 2 | +5 | 12 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 1–1 | 3–1 | 0–0 | |
2 | Інтер | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 5 | +3 | 12 | 0–0 | — | 1–0 | 2–1 | ||
3 | Бенфіка | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | −4 | 4 | Перехід в Лігу Європи | 0–1 | 3–3 | — | 0–2 | |
4 | Ред Булл | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | −4 | 4 | 0–2 | 0–1 | 1–3 | — |
Група E[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | АТЛ | ЛАЦ | ФЕЄ | СЕЛ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Атлетіко (Мадрид) | 6 | 4 | 2 | 0 | 17 | 6 | +11 | 14 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 2–0 | 3–2 | 6–0 | |
2 | Лаціо | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 10 | 1–1 | — | 1–0 | 2–0 | ||
3 | Феєнорд | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 10 | −1 | 6 | Перехід в Лігу Європи | 1–3 | 3–1 | — | 2–0 | |
4 | Селтік | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 15 | −10 | 4 | 2–2 | 1–2 | 2–1 | — |
Група F[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | БОР | ПСЖ | МІЛ | НЬЮ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Боруссія (Дортмунд) | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | +3 | 11 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 1–1 | 0–0 | 2–0 | |
2 | Парі Сен-Жермен | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | +1 | 8 | 2–0 | — | 3–0 | 1–1 | ||
3 | Мілан | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 8 | −3 | 8 | Перехід в Лігу Європи | 1–3 | 2–1 | — | 0–0 | |
4 | Ньюкасл Юнайтед | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | −1 | 5 | 0–1 | 4–1 | 1–2 | — |
Група G[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | МСІ | РБЛ | ЯБ | ЦРЗ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Манчестер Сіті | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 7 | +11 | 18 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 3–2 | 3–0 | 3–1 | |
2 | РБ Лейпциг | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 10 | +3 | 12 | 1–3 | — | 2–1 | 3–1 | ||
3 | Янг Бойз | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 13 | −6 | 4 | Перехід в Лігу Європи | 1–3 | 1–3 | — | 2–0 | |
4 | Црвена Звезда | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 15 | −8 | 1 | 2–3 | 1–2 | 2–2 | — |
Група H[ред. | ред. код]
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація | БАР | ПОР | ШАХ | АНТ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Барселона | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | +6 | 12 | Вихід в 1/8 фіналу | — | 2–1 | 2–1 | 5–0 | |
2 | Порту | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 8 | +7 | 12 | 0–1 | — | 5–3 | 2–0 | ||
3 | Шахтар | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 12 | −2 | 9 | Перехід в Лігу Європи | 1–0 | 1–3 | — | 1–0 | |
4 | Антверпен | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 17 | −11 | 3 | 3–2 | 1–4 | 2–3 | — |
Плей-оф[ред. | ред. код]
Турнірна сітка[ред. | ред. код]
1/8 фіналу | 1/4 фіналу | 1/2 фіналу | Фінал | |||||||||||||||||||
Інтер | 1 | 1 | 2 (2) | |||||||||||||||||||
Атлетіко (Мадрид) (пен. ) | 0 | 2 | 2 (3) | |||||||||||||||||||
Атлетіко (Мадрид) | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Боруссія (Дортмунд) | 1 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||
ПСВ | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
Боруссія (Дортмунд) | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Боруссія (Дортмунд) | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Парі Сен-Жермен | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
Парі Сен-Жермен | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Реал Сосьєдад | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
Парі Сен-Жермен | 2 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
Барселона | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Наполі | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
1 червня – Лондон | ||||||||||||||||||||||
Барселона | 1 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Боруссія (Дортмунд) | ||||||||||||||||||||||
Реал Мадрид | ||||||||||||||||||||||
Порту | 1 | 0 | 1 (2) | |||||||||||||||||||
Арсенал (пен. ) | 0 | 1 | 1 (4) | |||||||||||||||||||
Арсенал | 2 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
Баварія | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
Лаціо | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
Баварія | 0 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Баварія | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
Реал Мадрид | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
РБ Лейпциг | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
Реал Мадрид | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Реал Мадрид (пен. ) | 3 | 1 | 4 (4) | |||||||||||||||||||
Манчестер Сіті | 3 | 1 | 4 (3) | |||||||||||||||||||
Копенгаген | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Манчестер Сіті | 3 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
1/8 фіналу[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулось 18 грудня 2023 року.[11] Перші матчі відбулися 13-14 та 20-21 лютого 2024 року, а матчі-відповіді — 5-6 та 12-13 березня 2024 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Порту | 1:1 (пен. 2:4) | Арсенал | 1:0 | 0:1 (дч) |
Наполі | 2:4 | Барселона | 1:1 | 1:3 |
Парі Сен-Жермен | 4:1 | Реал Сосьєдад | 2:0 | 2:1 |
Інтер | 2:2 (пен. 2:3) | Атлетіко (Мадрид) | 1:0 | 1:2 (дч) |
ПСВ | 1:3 | Боруссія (Дортмунд) | 1:1 | 0:2 |
Лаціо | 1:3 | Баварія | 1:0 | 0:3 |
Копенгаген | 2:6 | Манчестер Сіті | 1:3 | 1:3 |
РБ Лейпциг | 1:2 | Реал Мадрид | 0:1 | 1:1 |
1/4 фіналу[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулось 15 березня 2024 року.[11] Перші матчі відбудуться 9-10 квітня 2024 року, а матчі-відповіді — 16-17 квітня 2024 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Арсенал | 2:3 | Баварія | 2:2 | 0:1 |
Атлетіко (Мадрид) | 4:5 | Боруссія (Дортмунд) | 2:1 | 2:4 |
Реал Мадрид | 4:4 (пен. 4:3) | Манчестер Сіті | 3:3 | 1:1 (дч) |
Парі Сен-Жермен | 6:4 | Барселона | 2:3 | 4:1 |
1/2 фіналу[ред. | ред. код]
Жеребкування відбулось 15 березня 2024 року.[11] Перші матчі відбудуться 30 квітня та 1 травня 2024 року, а матчі-відповіді — 7-8 травня 2024 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Боруссія (Дортмунд) | 2:0 | Парі Сен-Жермен | 1:0 | 1:0 |
Баварія | 3:4 | Реал Мадрид | 2:2 | 1:2 |
Фінал[ред. | ред. код]
Статистика[ред. | ред. код]
Статистика не включає матчі кваліфікаційних раундів.
Найкращі бомбардири[ред. | ред. код]
Найкращі асистенти[ред. | ред. код]
Див. також[ред. | ред. код]
Примітки[ред. | ред. код]
- ↑ Champions League final hosts for 2021, 2022, 2023 and 2024. УЄФА. 24 вересня 2019. Процитовано 27 липня 2022.
- ↑ Country coefficients [Коефіцієнти країн]. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 2021. Процитовано 25 серпня 2021. (англ.)
- ↑ Access list 2021–24 [Список квот 2021–24] (PDF). UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. Процитовано 16 лютого 2020. (англ.)
- ↑ БАТЭ не стане чэмпіёнам Беларусі, але будзе заяўляцца ў Лігу чэмпіёнаў [BATE will not become the champion of Belarus, but will enter the Champions League] (біл.). Tribuna. 11 травня 2023. Процитовано 11 травня 2023.
- ↑ 2023/24 UEFA Champions League: Matches, final, key dates. UEFA. 1 листопада 2022. Процитовано 1 січня 2023.
- ↑ International match calendar and access list for the 2023/24 season. UEFA Circular Letter. № 65/2022. Union of European Football Associations. 26 вересня 2022. Процитовано 27 вересня 2022.
- ↑ 2023 European football calendar: Match and draw dates for all UEFA competitions. UEFA. 20 грудня 2022. Процитовано 1 січня 2023.
- ↑ Gatopoulos, Derek; Dunbar, Graham (8 серпня 2023). Fan killed in Greece during clashes between rival supporters. UEFA postpones Champions League game. Associated Press. Процитовано 8 серпня 2023.
- ↑ UEFA statement on AEK Athens FC vs GNK Dinamo match. UEFA.com. 8 серпня 2023. Процитовано 8 серпня 2023.
- ↑ Club coefficients | UEFA Coefficients. UEFA.com. Union of European Football Associations. 2023. Процитовано 29 серпня 2023.
- ↑ а б в 2023/24 UEFA Champions League: Matches, final, key dates. УЄФА. 1 листопада 2022. Процитовано 8 листопада 2023.
Посилання[ред. | ред. код]
- Офіційний сайт (англ.)
|