№ округу |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Дата визнання обраним |
Освіта |
Партійна приналежність |
Відомості про обраного депутата
|
Народна Партія
|
7 |
Папаіка Ганна Романівна |
04.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
позапартійна |
дошкільний навчальний заклад № 42, завідувачка
|
9 |
Біла Лариса Сергіївна |
04.11.2010 |
Освіта середня |
член Народної партії |
дошкільний навчальний заклад № 42, кухар
|
12 |
Полежаєва Наталія Іванівна |
04.11.2010 |
Освіта вища |
позапартійна |
ДФ ВАТ «Укртелеком», інженер
|
16 |
Ковальов Роман Володимирович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Народної партії |
ТОВ «Строй комплект», регіональний менеджер
|
19 |
Мазалов Олександр Станіславович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
позапартійний |
ПП «Мазалова», керуючий справами
|
20 |
Полідва Юлія Леонідівна |
15.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
член Народної партії |
ПП «Полідва», приватний підприємець
|
26 |
Крюкова Людмила Миколаївна |
26.09.2011 |
Освіта середня спеціальна |
член Народної партії |
пенсіонер
|
Партія регіонів
|
1 |
Бабій Анатолій Іванович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
тимчасово не працює
|
2 |
Маляренко Олександр Іванович |
04.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
член Партії регіонів |
КП «Теплоенерго Дніпропетровської міської ради»
|
4 |
Шпачінська Наталія Євгенівна |
15.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
СШ № 38, вчитель
|
5 |
Проша Микола Андрійович |
04.03.2013 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
КВП ДМР «Міськводоканал», генеральний директор
|
6 |
Наришкін Сергій Олександрович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
ТОВ «Салана Транспортсервис», виконавчий директор
|
11 |
Синій Олександр Олексійович |
04.11.2010 |
Освіта середня |
член Партії регіонів |
ТОВ «Автомодус», менеджер по продажу
|
13 |
Ігнатенко Ніна Іванівна |
04.11.2010 |
Освіта середня |
член Партії регіонів |
дошкільний навчальний заклад № 227 «Дніпряночка», машиніст з прання білизни
|
14 |
Мірзоєв Яшар Гусейн Огли |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
ДП «Дніпропетровський метрополітен», електрик
|
17 |
Плахотник Тетяна Володимирівна |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
СШ № 38, вчитель
|
21 |
Фортуна В'ячеслав Іванович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
комунальне підприємство «Міськводоканал», майстер дільниці
|
22 |
Бабіч Олександр Сергійович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
ВАТ «Дніпроважмаш», ведучій інженер
|
23 |
Павлов Олег Миколайович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
ТОВ «Нафтова Компанія Партнер», майстер АЗС
|
24 |
Ясюк Володимир Антонович |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
ВАТ «ДніпрАзот», начальник автоколони № 1
|
27 |
Чорноморець Валентина Іванівна |
04.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
член Партії регіонів |
станція Карнаухівка, чергова стрілочного поста
|
28 |
Якименко Алла Володимирівна |
04.03.2013 |
Освіта вища |
член Партії регіонів |
ДМБКЛ № 4, медична сестра
|
29 |
Карпенко Світлана Вікторівна |
04.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
член Партії регіонів |
місце роботи — 4-а міська лікарня, медсестра
|
30 |
Білий Геннадій Миколайович |
04.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
член Партії регіонів |
Кам'янська міська станція швидкої медичної допомоги, водій
|
Самовисування
|
3 |
Прищепа Ольга Володимирівна |
04.11.2010 |
Освіта вища |
позапартійна |
СШ № 38, вчитель
|
8 |
Шевченко Юлія Олександрівна |
04.11.2010 |
Освіта вища |
позапартійна |
ПП «Шевченко Ю. О.»
|
10 |
Бікетова Лариса Василівна |
04.11.2010 |
Освіта середня |
позапартійна |
пенсіонер
|
15 |
Єрьоменко Вікторія Вікторівна |
04.11.2010 |
Освіта вища |
член Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» |
СШ № 38, педагог — організатор
|
18 |
Каюк Григорій Григорович |
04.11.2010 |
Освіта середня |
позапартійний |
ВАТ «ДніпроАзот», водій
|
25 |
Стремоух Наталія Тарасівна |
04.11.2010 |
Освіта середня спеціальна |
позапартійна |
Кам'янська дитяча лікарня, медсестра
|