№ округу |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Дата визнання обраним |
Освіта |
Партійна приналежність |
Відомості про обраного депутата
|
Партія регіонів
|
2 |
Ватоліна Галина Олександрівна |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
13 |
Біленький Микола Миколайович |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
військова частина А2506, матрос 2 класу
|
14 |
Резак Тетяна Василівна |
02.11.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
пенсіонер
|
20 |
Чернова Світлана Вікторівна |
02.11.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
фізична особа-підприємець
|
22 |
Поліщук Олександр Миколайович |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
ТОВ «Крим Інвест Сервис», директор
|
24 |
Канаш Наталія Сергіївна |
02.11.2010 |
вища |
позапартійна |
військова частина А2506, інженер МІС
|
27 |
Кравченко Богдан Анатолійович |
02.11.2010 |
вища |
позапартійний |
військова частина А2506, військовослужбовець
|
29 |
Котлярова Ганна Петрівна |
02.11.2010 |
середня |
позапартійна |
Євпаторійська КЄЧ району, інспектор по обліку житла
|
Партія «Союз»
|
3 |
Кононова Валентина Андріївна |
02.11.2010 |
середня |
член Партії «Союз» |
магазин «Літера», продавець
|
5 |
Немченко Марина Петрівна |
02.11.2010 |
середня |
член Партії «Союз» |
приватний підприємець
|
7 |
Дубина Юрій Петрович |
02.11.2010 |
середня |
член Партії «Союз» |
тимчасово не працює
|
10 |
Пермінов Володимир Михайлович |
02.11.2010 |
середня |
член Партії «Союз» |
КП «Екологія — Н», слюсар
|
16 |
Капралов Олександр Васильович |
02.11.2010 |
середня |
член Партії «Союз» |
Донузлавська дільниця ЄМПХ, слюсар
|
Самовисування
|
1 |
Базанюк Валерій Миколайович |
03.11.2010 |
середня |
позапартійний |
ШПС «Бріз», керівник гуртка
|
4 |
Слєпцова Валентина Василівна |
02.11.2010 |
середня |
позапартійна |
пенсіонер
|
6 |
Маслюкова Любов Петрівна |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
пенсіонер
|
8 |
Маринченко Ірина Володимирівна |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
пенсіонер
|
9 |
Галактіонов Геннадій Олександрович |
02.11.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
військова частина А2506, інженер
|
11 |
Агапітов Андрій Олексійович |
02.11.2010 |
вища |
позапартійний |
військова частина А2506, військовослужбовець
|
12 |
Мурадов Афсер Гусейнович |
02.11.2010 |
середня |
позапартійний |
приватний підприємець
|
15 |
Ременькова Катерина Селіверстівна |
02.11.2010 |
середня |
позапартійна |
кооператив «Донузлав», інженер
|
17 |
Сідєльнік Наталя Іванівна |
02.11.2010 |
вища |
позапартійна |
ДНЗ «Якорьок», завідувачка
|
18 |
Маслюков Борис Борисович |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
пенсіонер
|
19 |
Поліщук Павло Миколайович |
02.11.2010 |
вища |
позапартійний |
пенсіонер
|
21 |
Коба Ніна Василівна |
02.11.2010 |
середня |
позапартійна |
військова частина А4290, стрілець
|
23 |
Дяволюк Любов Іванівна |
02.11.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
пенсіонер
|
25 |
Прадун Валентин Пантелійович |
12.01.2011 |
вища |
позапартійний |
ПАО «ВТБ Банк», директор
|
26 |
Бєлагін Віктор Юрійович |
02.11.2010 |
вища |
позапартійний |
пенсіонер
|
28 |
Шмигановський Віктор Анатолійович |
02.11.2010 |
вища |
позапартійний |
військова частина А2506, військовослужбовець
|
30 |
Порохня Юрій Олександрович |
02.11.2010 |
вища |
позапартійний |
військова частина А4442, військовослужбовець
|