Обговорення:Леді Гага

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Mykola Swarnyk у темі «Вживання Літери Ґ» 3 роки тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття є частиною Проєкту:ЛГБТ (рівень: 1, важливість: середня)
Вікіпедія:Проєкт:ЛГБТ Мета проєкту — створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з гомосексуальністю, бісексуальністю і трансгендерністю. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проєкту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проєкту будуть вам вдячні.
I
(повна)
Ця стаття за шкалою оцінок статей Проєкту:ЛГБТ має рівень «майже повна стаття».

Середня

Важливість цієї статті для проєкту ЛГБТ: «середня»
Чим допомогти:
1. Додайте, будь ласка, шаблон «Стаття проєкту ЛГБТ» до всіх сторінок обговорення нових і старих статей, тематично пов'язаних з ЛГБТ, гомосексуальністю і трансгендерністю.
2. Потребують вашої уваги Категорія:Незавершені статті про ЛГБТ.

Статистика відвідуваності статті

Вживання Літери Ґ[ред. код]

Варто зазначити, що в укранській мові доцільно вживати літеру Ґ в псевдонімі співачки Lady Gaga (укр. Леді Ґаґа). Нажаль, часто вживається неправельний варіант «Леді Гага». --Stanislavovich 19:03, 29 квітня 2011 (UTC)Відповісти
Виправив Lady Gaga на Леді Ґаґа. (анонімус)

Підтримую. Вживання латиниці необґрунтоване. --Α.Μακυχα 07:31, 13 вересня 2011 (UTC)Відповісти
Чому неправильний? Згідно чинного правопису, в іноземних власних назвах дозвояється використання на місці G як Ґ, так і Г. Втім, схоже, Ви мали на увазі якісь інші праЕла. P.Y.Python 15:11, 20 лютого 2012 (UTC)Відповісти

хто ліпить ці літери Ґ??? Панове майте совість у нас вже з такими темпами не буде літер Г та Х. Усьому ж є МЕЖА!!! (с) Хто вважає, що потрібно [г], а не [ґ], спробуйте вимовити Гага і Ґаґа. "Гага" звучить як якась туфта, яку навіть вимовити важко. Kozubenko (обговорення) 07:59, 23 вересня 2020 (UTC)Відповісти

Хто не полінується і прослідкує виникнення цього, дещо епатажного, імені - переконається, що воно походить від назви пісні The Queen «Radio GaGa», а сама ця назва виникла з лепетання маленького сина співака Тейлора про пісню, яку він почув по радіо і яка йому не сподобалась: «— радіо кака». Вони навіть у перших записах співали саме «кака», а «GaGa» виникло вже в подальших редагуваннях. Ну і звісно, маючи гумор, неважко зрозуміти всю комічність поєднання "Леді" і "кака". Чому все робити таким пісним, скучним і безбарвним, механічно заміщаючи ґ на г, а г на х? І головне ж, усі розуміють і бачать, що є «за традицією» українською, а що «також, за традицією» російсько-білодідівською. Ні, як не з'їм то хоч понадкусюю. Ганьба! Mykola Swarnyk (обговорення) 19:26, 23 січня 2021 (UTC)Відповісти
Перша цитата зі статті про пісню Queen:
Американська поп-співачка Lady Gaga обрала сценічне ім'я завдяки цій пісні.[1][2] Вона ствердила, що «обожнює» «Queen», і що у них був хіт «Радіо Ґа-Ґа». «Ось чому мені сподобалось це ім'я», — сказала вона.[3].
Друга цитата зі статті про пісню Queen:
Ідея написати подібну пісню з'явилась у Роджера Тейлора, коли вони були в Лос-Анджелесі. Він випадково почув, як його син, слухаючи по радіо пісню, яка йому не сподобалась, сказав «радіо кака». Почувши цю фразу, Тейлор почав писати пісню[4].

Що за мудра дитина, та ще й знає українське слово кака!!!

  1. Martin, Gavin (8 січня 2009). Lady GaGa the new Princess of Pop. Daily Mirror. Процитовано 16 березня 2009.
  2. Rose, Lisa (21 січня 2010). Lady Gaga's outrageous persona born in Parsippany, New Jersey. NJ.com. Процитовано 23 січня 2010.
  3. Dingwall, John (27 листопада 2009). The Fear Factor; Lady Gaga used tough times as inspiration for her new album. Daily Record. с. 48—49. Процитовано 25 січня 2011.
  4. Instruments on Queen and solo tours. Queen Concerts. Процитовано 24 липня 2013.