Обговорення користувача:ALEX2000ALEX

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, ALEX2000ALEX!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:27, 27 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Логотипи футбольних клубів[ред. код]

Вітаю! Логотипи футбольних клубів на вікісховище завантажувати не можна, оскільки це розцінюється як порушення авторських прав. Два завантажені Вами файли (File:Sk khimik severodoneck.png та File:Fc-kalussh-lf.png) вже поставлені роботом на швидке вилучення. Аналогічна доля спіткає і два інші файли (File:Garay2011.png (частина герба Жовківського району) та File:A 982e5053.png (змінений герб Жидачева, наразі ніде не зустрічав як емблему жидачівського «Авангарда»)), які Ви вважаєте своєю власною роботою, коли до них доберуться патрульні. В Україні більш лояльне ставлення до логотипів (ліцензія {{PD-UA}}). Тому перші два файли після вилучення з вікісховища можна буде завантажити безпосередньо в укрвікі, оформивши приблизно так. Що робити з двома іншими, навіть не знаю, якщо не доведете що вони дійсно належать цим ФК. --VPrypin (обг.) 22:04, 27 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Вітаю! Емблеми ФК Гарай і ФК Авангард я взяв з цих посилань:[1] і [2] . Також, я хочу сказати, що ФК Гарай - це команда з мого міста і тому я хочу покращити сторінку про цю команду. — Це написав, але не підписав користувач ALEX2000ALEX (обговореннявнесок) 09:23, 28 лютого 2015‎ (UTC).Відповісти
Перші два файли, оскільки вони вже вилучені на вікісховищі, вже можете завантажити в укрвікі з врахуванням, що їх розмір по найбільшій стороні не повинен перевищувати 300пкс, як оформити я вже раніше Вам написав.
Логотипи ФК аж ніяк не можуть бути вашою власною роботою, тільки клуби і автори цих логотипів мають право ними розпоряджатися.
По «Гараю» фото з логотипом на футболці можна вважати непрямим підтвердженням достовірності логотипу у 2011 році, але тут чомусь логотипу немає взагалі. Тут зовсім інший логотип «Гарая». Що свідчить про ненадійність «В контакте» як авторитетного джерела. Тут ще інший логотип (герб Жовкви), тут знову без логотипу. А ось це, це, це, це і це офіційно доводить, що як мінімум у 1997-2008 роках «Гарай» мав саме такий логотип. І ще одне цікаве посилання (не знаю поки що його авторитетності). Чекаю Ваших аргументів.
Жидачівський «Авангард», судячи з фотографій грає без логотипу на футболках, а сторінка «В контакте» з величезною натяжкою доводить, що це його логотип, але невідомо чи офіційний. На посиланні [3], яке ви надали, — герб Жидачева (ймовірно «Авангард» не має власного логотипу), а це посилання має більшу достовірність, ніж «В контакте». І ще одне [4] (не знаю поки що його авторитетності). Аналогічно, чекаю ваших аргументів.
Не забувайте підписувати свої коментарі (малюнок з червоною стрілочкою у привітанні показує як це робити).
--VPrypin (обг.) 17:00, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти


тут - це посилання не є достовірним. Чому? Тому що це заявлявся клуб ФК "Жовква" на 2 сезон ( на перший сезон електронної заявки з емблемою немає ) і він хотів повернути історичну назву місцевого футбольного клубу. Але коштів вистачило ( можливо якась інша причина ) тільки заявити футболістів, тому емблема там ніколи не з'являлась і команда навіть не розпочала сезон, а знялася ще до початку. Щодо ФК "Авангард" то ви можете видалити цей файл. Адже, дійсно немає фактів, окрім як дивної спільноти у " Вконтакті". Тим більше "Авангард" не такий принциповий для мене, як "Гарай".

--ALEX2000ALEX (обг.) 19:26, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти
Видаляти на вікісховищі я не маю права. Там своя кухня. Деякий час він ще повисить. А от weltfussballarchiv - не сумнівна група "В контакте", тому можна вважати, що це таки логотип «Авангарда». --VPrypin (обг.) 19:08, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Щодо ФК"Гарай" я навіть не знаю, що робити (?). Команди вже немає 4 роки ( зникала ж вона мінімум 3 рази), але зараз не проте. Якщо провести паралелі між фото надано мною і фото наданим вами це одна і та сама емблема. Можливо, на моєму фото я погано розгледів емблему і погано намалював ( Малював я сам, майже, вручну. Тому і зазначив, що це: File:Garay2011.png - моя робота). І що ви порадите зробити?

--ALEX2000ALEX (обг.) 19:43, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти
Логотипи на фото таки різні, і який з них правильний встановити неможливо. На рахунок малював сам. Дуже добре видно що з Файл:FC_Haray_Zhovkva.jpg відрізано корону, білий фон замінено на прозорий і вийшов Файл:Garay2011.png. Навіть розміри двох файлів практично співпадають. Думаю, Шерлока Холмса запрошувати на експертизу не будемо. На вікісховищі протриматися цей файл не має шансів і вирішую це не я.
Підпис мій копіювати не потрібно, крім того Ви його не докінця виправили і він посилався на мою сторінку обговорення. Для цього досить натиснути кнопку "Підпис", або чотири тильди (~~~~) з допомогою клавіатури і ваш особистий підпис і час згенерується автоматично.
--VPrypin (обг.) 19:08, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Я вернув файл, який стояв до цього: Файл:FC_Haray_Zhovkva.jpg. Сподіваюся з ним проблем не буде. ALEX2000ALEX (обговорення) 19:28, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Дякую, що навчили ставити свій підпис!

--ALEX2000ALEX (обговорення) 19:30, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти
Бажаю успіхів в подальшому наповненні вікіпедії. У привітанні міститься багато корисних посилань. Рекомендую ознайомитися з ними, тоді працювати буде легше. --VPrypin (обг.) 20:05, 28 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Статус Файл:Derevlov.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Derevlov.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 16:55, 17 березня 2015 (UTC)Відповісти

Статус Файл:Alex2000Alex.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Alex2000Alex.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 14:32, 18 березня 2015 (UTC)Відповісти

Я є автором цього файлу. Іяк мені для нього зробити ліцензію?

ALEX2000ALEX (обговорення) 14:37, 18 березня 2015 (UTC)Відповісти

Повідомлення про неліцензійний статус надіслав бот, який Вам не зможе відповісти. Фото Костянтина Деревльова не може бути завантажене з сайту, оскільки він живий і є теоретична можливість його сфотографувати, тобто не відповідає критеріям добропорядного використання. Фото стадіону також мало схоже на вашу роботу, оскільки в Метаданих відсутні дані про фотопристрій, а в графічному редакторі намалювати фото якось важко. В Google є пошук схожих зображень і мабуть там він знайшов джерело [5]. Якщо це дійсно ваше фото, то завантажте його оригінальну версію з фотоапарата і поставте ліцензію {{Cc-by-sa-3.0}} або {{PD-self}}. --VPrypin (обг.) 23:06, 18 березня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі у місяці українського футболу[ред. код]

--Friend (обг.) 10:11, 19 березня 2015 (UTC)Відповісти

Добре! ALEX2000ALEX (обговорення) 12:04, 19 березня 2015 (UTC)Відповісти

Ознайомтеся Шаблон:Футболіст, простий переклад не підходить. --VPrypin (обг.) 22:47, 19 березня 2015 (UTC)Відповісти
Якщо довго працюєте над статтею, ставте будь-ласка на початку сторінки шаблон {{Пишу|[[Користувач:ALEX2000ALEX|ALEX2000ALEX]]}}. Після завершення роботи, цей шаблон слід прибрати. --VPrypin (обг.) 07:47, 20 березня 2015 (UTC)Відповісти
Добре!
Користувач:ALEX2000ALEX|ALEX2000ALEX (обговорення) 07:51, 20 березня 2015 (UTC)Відповісти

Статтю Ямполь Ярослав Геннадійович номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Ямполь Ярослав Геннадійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 березня 2015. Zvr (обговорення) 14:50, 20 березня 2015 (UTC)Відповісти

А чому вона поставлена на вилучення?

ALEX2000ALEX (обг.) 15:16, 20 березня 2015 (UTC)Відповісти

Футбол[ред. код]

Доброго дня!

Ви у Вікіпедії не так давно і пишете на тему футболу, що є цікавою і для мене, тож дозвольте дати Вам декілька порад:

  1. Не намагайтеся гнатися за кількістю статей, втрачаючи у якості. Краще зробити одну повну статтю, ніж 3 майже порожні, що містять лише картки.
  2. Обов'язково вказуйте джерела — сайти ФФУ та УПЛ, allplayers, transfermarkt тощо. Для багатьох х них вже є готові шаблони, в які варто вписати лише id. Статтю без джерел можуть номінувати на видалення.
  3. Категоризуйте статті. Я додавав категорії до Ваших статей про Ібанду та Ямполя — просто подивіться за яким принципом я це робив.
  4. Вказуйте в картці громадянство гравця. Це полегшить читачам сприйняти інформацію. Деякі гравці майють подвійне громадянство одночасно, або ж змінювали його (це зокрема стосується футболістів, що грали за часів СРСР і після його розпаду).
  5. Якщо Ви пишете про легіонера — спробуйте вказати написання його імені та прізвища рідною для нього мовою (так, як я зробив це у Ібанди), використовуючи шаблон {{lang-XX|}}, де замість XX підставляєте потрібну мову (детальніше про це тут).
  6. Країна народження та смерті. Колись, після тривалих суперечок, ми вирішили не ставити там прапорці (тобто користуватися не шаблоном, або просто писати назву посиланням), бо виникало багато суперечок відносно тих країн, які зникали чи з'являлися (як то СРСР, Югославія і таке інше). Також моя особиста позиція - не боятися для наших футболістів, що народилися до 1991 року, писати місце народження СРСР. Все-таки це історія, приємна чи ні - інше питання. Але якщо людина народилася в СРСР, а не в незалежній України, то це факт, від якого нікуди не подінешся.
  7. Якщо Ви не розписуєте життєпис футболіста, або ж знаєте, що про нього в інтернеті є ще багато інформації, яку Ви тут не зазначили - додавайте шаблон {{footballer-stub}} десь внизу сторінки. Він сигналізуватиме, що це незавершена стаття про футболіста і відсортовуватиме її до спеціальної категорії, де хтось з бажаючих може її побачити і дописати.
  8. Всі статті вікіпедії, що потрапляють до категорій, сортуються там за алфавітом. І якщо статті про українських, російських чи білоруських футболістів, що маютб формат назви «Прізвище Ім'я По батькові» відсортовуються правильно, то статті про іноземців — ні (для прикладу, стаття про Патріка Ібанду сортуватиметься на літеру «П» — по імені). Для виправлення цього Ви маєте використовувати шаблон {{DEFAULTSORT:}}, де після двокрапки вказуватимете умови сортування (наприклад, {{DEFAULTSORT:Ібанда Патрік}}. Аби не запам'ятовувати його — можете просто знайти цей шаблон та сіруватому фоні під вікном редагування статті і клацнути на нього — він вставиться на місце курсора.

Якщо у Вас виникнуть ще якісь питання — звертайтеся, я радо допоможу і порадою і практичним прикладом.

Дякую за Вашу роботу над статтями з українського футболу!

--Glorin (обговорення) 16:46, 21 березня 2015 (UTC)Відповісти

Дякую! Обов'язково зверну увагу на поради які ви мені дали!

--ALEX2000ALEX (обг.) 16:51, 21 березня 2015 (UTC)Відповісти
Згадав ще... У картці є два види шаблонів Футболіст рядок 1 і Футболіст рядок 0. Відрізняються вони кольором і призначені для більш зручної передачі інформації при чергуванні між собою. З одиничкою - сірий, з нуликом - білий. --Glorin (обговорення) 17:48, 21 березня 2015 (UTC)Відповісти
А... то воно для того, а то я зажди робив тільки Футболіст рядок 1 або Футболіст рядок 0. Дякую, що сказали! Це буде дуже корисно для мене.
--ALEX2000ALEX (обг.) 18:47, 21 березня 2015 (UTC)Відповісти

І ще два зауваження...[ред. код]

  1. Ви не можете видаляти шаблон номінації на вилучення — це порушення. Якщо статтю номінували — номінація має бути розглянена і винесений вердикт. Статтю про Ярослава Ямполя не вилучать, не турбуйтеся. Користувач zvr погарячкував і я впевнений, що за результатами голосування, стаття залишиться. Загалом же, у Вікіпедії існує категорія користувачів, які замість створення статей нишпорять просторами Вікі та ініціюють видалення всього, що видається їм незначимим. Не переймайтеся через це. Якщо Вашу статтю номінували, а Ви впевнені, що вона значима — обгрунтуйте це. Наприклад, участь Ямполя у вищій лізі чемпіонату Білорусі — 100% аргумент.
  2. Статті, створені Вами протягом Місяця українського футболу, додавайте у перелік створених статей тут. До 23 числа у список статей, створених до початку тижня, а після 23 - у те число, коли було створено статтю.

--Glorin (обговорення) 16:55, 21 березня 2015 (UTC) Ще раз дякую.Відповісти

--ALEX2000ALEX (обг.) 16:57, 21 березня 2015 (UTC)Відповісти

Посилання[ред. код]

Дозвольте провести маленький лікнеп з посилань :)

Якщо Ви робите внутрішнє посилання на сторінку Вікіпедії, то виділяєте його подвійними квадратними дужками, наприклад [[Збірна України з футболу]], якщо ж це посилання на зовнішній ресурс, то використовуєте одинарні квадратні дужки - [http://footballfacts.ru/players/1374604-yusov-dmitrij-aleksandrovich Профіль футболіста] та через пробіл від самого лінка всередині дужок пишете текст, який буде відображатися у статті і при натисканні на який Ви перейдете за посиланням.

Я бачу, що у статті про Юсова Ви використали шаблон cite web, мені він теж подобається. Правильно використовується він наступним чином:

{{cite web |url= |title= |author= |date= |website= |publisher= |accessdate=}}, де

url — посилання

title — текст у статті

author — автор (у разі посилання на інтерв'ю, авторську статтю чи щось подібне)

date — дата публікації (особисто я використовую це поле лише для посилань на інтерв'ю)

publisher — тут я вказую ресурс, на якому опубліковано матеріал. Те саме можна й у website писати

accessdate — дата доступу, тобто дата, коли Ви запостили це посилання.

У випадку з Юсовим я б подав те посилання на Мелітополь так:

{{cite web |url=http://www.profootball.ua/2014/04/27/dmitriy_yusov_dolgo_ohotilsya.html |title=Дмитрий Юсов: Долго охотился за первым голом. Эмоции переполняют |author=Любомир Кузьмяк |date=27 квітня 2014 |website=[http://www.profootball.ua/ «ПроФутбол»] |accessdate=27 березня 2015}}

Виглядає в тексті так:

Любомир Кузьмяк (27 квітня 2014). Дмитрий Юсов: Долго охотился за первым голом. Эмоции переполняют. «ПроФутбол». Процитовано 27 березня 2015.

Як бачите, я використав додатково ще вкладене посилання в шаблоні в розділі website. Все це видається трохи довгим та марудним, однак з часом відточується до автоматизму, натомість працювати з такими посиланнями читачам - одне задоволення.

Дякую за увагу! --Glorin (обговорення) 15:07, 27 березня 2015 (UTC)Відповісти

Дякую, що допомагаєте мені розібратись у вікітексті і символах. Це дійсно дуже корисно для мене.

Ще раз дякую!
ALEX2000ALEX (обг.) 16:41, 27 березня 2015 (UTC)Відповісти

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:31, 27 травня 2015 (UTC)Відповісти

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @ALEX2000ALEX:, запрошую вас до участі у вересні (за 2 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 15:55, 18 серпня 2016 (UTC)Відповісти