Обговорення користувача:Blacknick

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Tomahiv 17:53, 30 січня 2008 (UTC)Відповісти

Зацікавлення[ред. код]

Цікавитесь біологією та медициною? Запрошую Вас до співпраці у порталах Біологія та Медицина. Дякую наперед. Boduni 09:24, 4 лютого 2008 (UTC)Відповісти

немає слова "кишківник"[ред. код]

Якщо Ви не знаєте такого слова, то це ще не означає, що його не існує [1]!--Leonst 19:54, 4 лютого 2008 (UTC)Відповісти

кишківник[ред. код]

слово діалектичне, а тому у словнику, навіть не офіційному як вікіпедія, слід вживати більш офіційне і правильне слово "кишечник" у словнику НАН України слово "кишківник" відсутнє. окрім цього, я спираюся на точку зору викладачів кафедри фізіології людини і тварин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які займалися проблемою створення словника українських біологічних термінів (В.О. Мотузний), а також вчених НДІ фізіології НАН України імені О.О. Богомольця (не далі як вчора на засіданні Вченої ради була суперечка про ці два слова і "переміг" таки кишечник :) ) --Blacknick 11:25, 6 лютого 2008 (UTC)Відповісти

Навести хоча б якійсь посилання на підтвердження ваших слів ви можете ? --Movses
Можу Довідка про вікіпедію Довідка про вікіпедію, Словники України on-line — академічний проект Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України. цей словник слова "кишківник" не знає, а "кишечник" знає. далі, процитований вище словник Великий тлумачний словник сучасної української мови онлайн (понад 207 000 словникових статей) хоч і знає таке слово, але зазначає, що це діалектичне слово, що значить те ж, що і кишечник. думка викладачів університету може бути зрозуміла, скажімо, з підручника Чайченко Г.М., Цибенко В.О., Сокур В.Д. Фізіологія людини і тварин. - К.: Вища школа, 2003. - 463 с.

УСЕ (український словник-енциклопедія) має статтю лише кишківник. --рівноденник 20:43, 6 лютого 2008 (UTC)Відповісти

є словники із бабами-пупорізками замість акушерок і штрикавками замість шприців. мені особисто така "автентичність" не подобається. в будь-якому разі більш логічним здається орієнтування на думку офіційних словників, виданих НАН України, та думку вчених, які користуються цією термінологією

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Харченко Павло Дмитрович

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:23, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі наукових фотографій 2020[ред. код]

Конкурс наукових фотографій 2020
Конкурс наукових фотографій 2020

Вітаю!

До кінця листопада триває фотоконкурс Конкурс наукових фотографій 2020 в Україні. Ви брали участь в українських наукових фотоконкурсах раніше, тож, сподіваємося, вас зацікавить і цей.

Конкурс поділяється на п'ять категорій: Люди в науці, Мікроскопія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу у кожній із номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальні умови участь можна прочитати на цій сторінці.

Головна cторінка конкурсу Правила та призи Конкурсні теми Контакти

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) від імені організаційного комітету конкурсу 18:55, 9 листопада 2020 (UTC)Відповісти