Обговорення користувача:Lystopad/Архів 2015 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Lystopad у темі «Згущівка» 8 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Подяка за участь у проекті

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проєкту «Чи ви знаєте?» 2014 року

З Новим Роком! --Олег (обговорення) 09:33, 1 січня 2015 (UTC)

І вас! Щастя, миру та злагоди у 2015-му! --Lystopad (обговорення) 12:50, 2 січня 2015 (UTC)

Wikidata weekly summary #139

Wikidata weekly summary #140

Wikidata weekly summary #141

Wikidata weekly summary #142

Статтю Перший Всеукраїнський з'їзд народних депутатів та депутатів місцевих рад номіновано на вилучення

Стаття Перший Всеукраїнський з'їзд народних депутатів та депутатів місцевих рад, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 січня 2015. Jbuket (обговорення) 15:05, 27 січня 2015 (UTC)

Invitation to Medical Translation

Medical Translation Project

Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

Google Translation of this message

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:26, 10 березня 2015 (UTC)

Балаклійський полк

Доброго дня. Я переробив, та зробив її повною сторінкою, а не "недоробком". Якщо Вам не складно передивиться її. Бо я бачив, що як раз ви її перевіряли, та затвердили в 2013 році. Дякую.--Blitz1980 (обговорення) 12:32, 2 квітня 2015 (UTC)

ТакТак Зроблено --Lystopad (обговорення) 13:42, 7 квітня 2015 (UTC)
Дякую. Але не відпатрульовано))) До речі, чому шматочок вирізали про білгородського воєводу, та про те як приїхав до Білгорода Чернігівець в 1663 році?--Blitz1980 (обговорення) 16:20, 7 квітня 2015 (UTC)
Про шматочок був не правий. Пробачте. Все гаразд. Дякую за допомогу та виправлення. дуже допомогли. Але не відпатрульовано.--Blitz1980 (обговорення) 16:35, 7 квітня 2015 (UTC)
Вже відпатрульовано, але не мною:) Не спрацювало, мабуть, бо маю поганий інет. Маже, поки зберігав свою правку, то забув перевірити;) --Lystopad (обговорення) 21:22, 7 квітня 2015 (UTC)
Красно дякую! З паном ЮеАртеміс домовилися про те, що він подивиться сторінку про Харківський полк. А потім я його попрохав, щоб він подивився інші слобідські полки. Що він на моє щастя й зробив. Дякую за ваші корегування та допомогу. Маю таку думку, що українська сторінка вийшла гарніше ніж та яку я зробив колись у РосВікі))) Це морально приємно.--Blitz1980 (обговорення) 05:45, 8 квітня 2015 (UTC)

Привіт! Будь ласка, запишіться та прийдіть на вікізустріч з нагоди нагородження переможців та учасників конкурсу статей «Вікіпедія любить пам'ятки», яка відбудеться 25 квітня (субота) об 11:30. Захід буде проходити у Софії Київській, виставкова зала «Хлібня» (2 поверх), вул. Володимирська, 24 (Київ). На заході має бути присутнім міністр культури України В'ячеслав Кириленко. Журі на вихідних уже повинне опублікувати остаточні результати, тож стежте за своїм імейлом. Якщо у Вас є додаткові запитання, то пишіть на wm-uawikimedia.org --アンタナナ / MediaWiki message delivery (обговорення) 06:24, 17 квітня 2015 (UTC)

прикро вражений

Чесно кажучи, сьогодні вперше пройшовся уважно по сторінках обговорень путінських фейків. Моня, і єто вам надо било? Дозволю собі спитатися, а чому ви иии, ну, тойво, пінисто факт динири обстоювали? Вам що, до цього особиста цікавість? Користувач Леонід Панасюк. Тільки не розливайтеся хлябями небесними по древу, бо не віриться. Дякую.

Пінисто? Пінисто відстоював не факт, як ви пишете, динири, а нейтральність української Вікіпедії, намагаючись довести необхідність подання у статті усіх наявних на той час точок зору на події, але не домінування однієї над іншою. Цікавість? Так! Є цікавість! Безпосередня і, як ви пишете, особиста. Полягає вона у тому, що «дім цього користувача перебуває на окупованій території». Хоч на юзербокс ліпи:) --Lystopad (обговорення) 15:02, 18 квітня 2015 (UTC)
щиро співчуваю щодо дому, але це не змінює тональності щодо динири. На цьому відкланявся, --Л. Панасюк (обговорення) 17:14, 18 квітня 2015 (UTC)
Тональність? А що не так? --Lystopad (обговорення) 22:16, 19 квітня 2015 (UTC)

Ощадбанк, Укрексімбанк

Доброго дня! Бачу Ви добре знаєте французьку мову. Можете написати статтю про Ощадбанк у французькій вікіпедії? Ощадбанк другий за величиною банк в Україні (після Привату) і було б гарно якби про нього були статті на кількох найважливіших мовах. Думаю це наблизить даний банк до рівня важливості (чипак престижності) найбільших банків інших європейських країн а відповідно і України у читачів вікіпедії. Я вже попросив одного користувача написати статтю німецькою мовою. Гадаю достатньо буде і одного шаблону та вступного опису приблизно такого як в укрвікі.

Другий за пріоритетістю - Укрексімбанк, він другий за величиною активів і спеціалізується на експортних-імпорних рохрахунках, тобто теоретично більше мав би цікавити іноземних інвесторів - читачів цієї статті. Але це другий пріоритет, важливіше Ощад. Якщо будете мати бажання можете написати і про Укрексім.

З повагою, --TheLotCarmen (обговорення) 20:40, 16 січня 2015 (UTC)

Добридень! ОК, спробую, однак не знаю коли, бо не завжди маю нормальний доступ до інтернету. Спробую протягом місяця, хоч і не гарантую:) --Lystopad (обговорення) 23:23, 16 січня 2015 (UTC)
Вибачаюсь що турбую, але можете все таки написати статті про ті два банки?) Недавно один користувач написав на моє прохання ці статті у німецькій вікі, тепер гарно було б мати і у французькій. --TheLotCarmen (обговорення) 19:35, 7 лютого 2015 (UTC)
Зробив зовсім короткі стаби. Поперекладаю частково найближчим часом, бо наразі маю дуже нерегулярний і слабкий інет:( --Lystopad (обговорення) 22:18, 11 лютого 2015 (UTC)
Зрозуміло, дякую за початок! --TheLotCarmen (обговорення) 19:33, 12 лютого 2015 (UTC)
Нема за що! Бо я нічого ще путнього не зробив. --Lystopad (обговорення) 22:13, 12 лютого 2015 (UTC)

Доброго дня! Я номінував статтю Банки України у вибрані списки. Проголосуйте, будь ласка, за чи проти на відповідній сторінці. Дякую! На все Вам добре! --TheLotCarmen (обговорення) 18:33, 5 травня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Кримський федеральний округ номіновано на вилучення

Стаття Шаблон:Кримський федеральний округ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 травня 2015. Zvr (обговорення) 08:23, 12 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:59, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат світу з футболу серед молодіжних команд 2015

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат світу з футболу серед молодіжних команд 2015 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:36, 16 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Марш рівності

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Марш рівності був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:52, 21 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 12:19, 11 липня 2015 (UTC)

Статтю Республіка Крим (невизнана держава) номіновано на вилучення

Стаття Республіка Крим (невизнана держава), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2015. Що ще можна зробити? Pavlo1 (обговорення) 08:07, 14 липня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати

привіт. запропонувала Вашу кандидатуру до ВП:АК. буду вдячна якщо погодитеся. вважаю, що Ви достатньо виважений для такої відповідальності --アンタナナ 10:41, 23 серпня 2015 (UTC)

Дякую за довіру Згоду підтвердив. --Lystopad (обговорення) 19:28, 24 серпня 2015 (UTC)

Арбітражний комітет

Доброго вечора! За результатами голосування ви були обрані до нового скликання Арбітражного комітету. Нагадую, що згідно з правилами він набуде своїх повноважень вже в суботу 19 вересня. Вітаю та бажаю злагодженої роботи і успішного вирішення конфліктів. --Acedtalk 22:20, 17 вересня 2015 (UTC)

Дякую. В курсі. --Lystopad (обговорення) 16:37, 18 вересня 2015 (UTC)

WikiFest:Луганщина

Запрошуємо взяти участь у найбільшому вікіпедійному заході, який реалізовуватиметься на сході України — WikiFest:Луганщина. Докладніше — див. Вікіпедія:Дошка оголошень/Оголошення. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 11:50, 18 жовтня 2015 (UTC)

Іран на зимових Олімпійських іграх 2014

Вітаю! Бачу, почали писати по темі. Напевно, забули про неї. --Олег (обговорення) 18:02, 20 листопада 2015 (UTC)

Так, там купа такого. Коли заливав, то думав, зважаючи на велику, як на мене, кількітсь любителів спорту у Вікіпедії, що ті сторінки будуть наповнюватись усімома гуртом. --Lystopad (обговорення) 20:41, 20 листопада 2015 (UTC)

Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років

привіт. статті, які не були створені під час місяця пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років, винесені в окремий список Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років. якщо буде час/бажання/натхнення, то прошу запалити цю символічну свічку знань та пам'яті --アンタナナ 09:54, 28 листопада 2015 (UTC)

ОК, врахую. --Lystopad (обговорення) 19:09, 28 листопада 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень культурної спадщини

привіт. як небайдужого до культурної спадщини запрошую до участі у відповідному тематичному тижні. він триватиме до 20 грудня 2015 року --アンタナナ 08:23, 1 грудня 2015 (UTC)

Радченко Олександра Миколаївна

Привіт! Так краще? ;-) --Nickispeaki (обговорення) 15:32, 1 грудня 2015 (UTC)

Звісно! На кілька днів виключився, а ви вже написали;) --Lystopad (обговорення) 20:21, 2 грудня 2015 (UTC)

Подяка

Свічка пам'яті
Символічна свічка пам'яті в подяку за участь у вшануванні жертв Голодомору 1932—1933 років - Pavlo1 (обговорення) 20:38, 1 грудня 2015 (UTC)
Дякую, звісно, Павле, але я лише започаткував статтю, створивши фактично лише рядок, а продовжив її пан Nickispeaki. Тому, на мій погляд, цю подяку заслуговує саме він... --Lystopad (обговорення) 20:25, 2 грудня 2015 (UTC)

Згущівка

Згущівка
За участь в місячнику Луганщини -- Павло (обговорення) 15:25, 16 грудня 2015 (UTC)
Дякую:) --Lystopad (обговорення) 19:41, 21 грудня 2015 (UTC)