№ округу |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Дата визнання обраним |
Освіта |
Партійна приналежність |
Відомості про обраного депутата
|
Партія регіонів
|
1 |
Карасьова Ірина Аркадіївна |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
4 |
Міряйкін Михайло Прокопович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
ЦМР та СЛ «Крим», начальник квартирно — експлуатаційної служби
|
7 |
Бандура Сергій Володимирович |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
8 |
Яковенко Оксана Иосифівна |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
10 |
Куртєв Віктор Валентинович |
31.10.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
11 |
Климова Світлана Миколаївна |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
12 |
Кашкін Олександр Іванович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
ДПУ МДЦ «Артек», головний інженер
|
13 |
Лазарев Олексій Сергійович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
Партенітська амбулаторія, головний лікар
|
14 |
Гончарова Катерина Ігорівна |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
Партенітська селищна рада, юрисконсульт
|
17 |
Некрасов Євген Іванович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
Партенітська селищна рада, секретар
|
20 |
Улітіна Ірина Андріївна |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
член Партії регіонів |
Алуштинська залізнична каса, касир
|
23 |
Каліхманов Віталій Володимирович |
31.10.2010 |
середня |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
24 |
Сьомкін Володимир Васильович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
25 |
Харитоненко Віра Миколаївна |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
член Партії регіонів |
пенсіонер
|
26 |
Гогін Денис Вадимович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
ЦМР та СЛ «Крим», головний інженер
|
27 |
Гужов Володимир Васильович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
Алуштинсьий МВ ГУ МНС України в АР Крим, старший інспектор пожежного нагляду
|
29 |
Фіданян Вардгес Оганесович |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
30 |
Головін Анатолій Олексійович |
31.10.2010 |
вища |
член Партії регіонів |
приватний підприємець
|
Самовисування
|
2 |
Макарівський Василь Іванович |
31.10.2010 |
середня спеціальна |
позапартійний |
тимчасово не працює
|
3 |
Змійчук Іван Іванович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
приватний підприємець
|
5 |
Остапишина Наталя Василівна |
31.10.2010 |
вища |
позапартійна |
тимчасово не працює
|
6 |
Власов Віталій Анатолійович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
ЗАО ЛОК «Айвазовське», охоронець
|
9 |
Черепнін Павло Васильович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
приватний підприємець
|
15 |
Кононюк Дмитро Валентинович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
ЗАТ ЛОК «Айвазовське», старший зміни охорони
|
16 |
Малашин Валерій Федорович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
Алуштинська міська рада, директор департаменту забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів
|
18 |
Пястолов Віктор Павлович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
ДП «Айвазовське», директор
|
19 |
Клішов Микола Петрович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
дослідне господарство «Приморське» НБС, директор
|
21 |
Терновський Володимир Григорович |
31.10.2010 |
середня |
позапартійний |
приватний підприємець
|
22 |
Пугач Юрій Миколайович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
пенсіонер
|
28 |
Бородай Олег Анатолійович |
31.10.2010 |
вища |
позапартійний |
приватний підприємець
|