Wanted |
Title
|
135
|
Вулиця Менделєєва (Львів)
|
135
|
Вулиця Низький Замок (Львів)
|
134
|
Вулиця Детька
|
134
|
Вулиця Лазнева
|
133
|
Вулиця Мукачівська
|
133
|
Вулиця Мурави
|
133
|
Вулиця Пильникарська
|
133
|
Вулиця Піша
|
133
|
Вулиця Рибна (Львів)
|
133
|
Вулиця Льва (Львів)
|
133
|
Вулиця Римлянина (Львів)
|
133
|
Вулиця Кравецька
|
133
|
Вулиця Мосяжна
|
133
|
Вулиця Сніжна (Львів)
|
133
|
Вулиця Цехова (Львів)
|
133
|
Вулиця Чорноморська (Львів)
|
133
|
Вулиця Смерекова (Львів)
|
133
|
Вулиця Зернова (Львів)
|
129
|
Ян Стшелецький
|
129
|
Ян Чекановський
|
128
|
Францішек Туна
|
128
|
Кароль Іґнаци Странський
|
128
|
Томас Вежайський
|
128
|
Ян Стібер
|
128
|
Фелікс Гризецький
|
128
|
Фердинанд Польберґ
|
128
|
Северин Кжеменєвський
|
128
|
Франциск Ксаверій Сольський
|
128
|
Франциск Чехуцький
|
128
|
Ігнатій Веммер
|
128
|
Адольф Пфайффер (науковець)
|
128
|
Александер Стажевський
|
128
|
Ян Паздєра
|
128
|
Карломан Танґль
|
128
|
Йоганн Амен
|
128
|
Ніколаус Бернер
|
128
|
Евгеніуш Мор
|
128
|
Бойко Павло
|
128
|
Юзеф Райнер
|
128
|
Гілари Шрамм
|
128
|
Ґеорґ Гольцґетан
|
127
|
Станіслав Кульчиньский
|
127
|
Юзеф Спорк
|
97
|
Вулиця Щекавицька (Львів)
|
91
|
Монастир вірменських бенедиктинок (Львів)
|
90
|
Вівтар «Голгофа»
|
78
|
Левандівський ринок
|
77
|
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Левандівка)
|
63
|
Вулиця Житня
|
57
|
Францішек Лісовський
|
57
|
Вацлав Вацлавічек
|
57
|
Ян Новіцький
|
56
|
Стефан Харбіцький
|
56
|
Томаш зі Львова
|
56
|
Єронім Єловіцький
|
56
|
Єжи Ґєджинський
|
56
|
Ян Фелікс Шанявський
|
56
|
Йозеф Вебер
|
55
|
Флоріан Шиндлер
|
55
|
Ластовка
|
54
|
Едвард Сухарда
|
54
|
Габрієль Сокольницький
|
54
|
Віктор Синевський
|
53
|
Член Палати Цислейтанії
|
50
|
Вулиця Цегельського
|
50
|
Творче і професіональне письмо
|
49
|
Вулиця Сельських
|
48
|
Вулиця Сусідня (Львів)
|
48
|
Вулиця Здоров'я (Львів)
|
48
|
Вулиця Художня (Львів)
|
48
|
Вулиця Квітнева (Львів)
|
48
|
Гори (Львів)
|
48
|
Вулиця Смаль-Стоцького (Львів)
|
48
|
Вулиця Скісна
|
48
|
Вулиця Розбіжна
|
48
|
Вулиця Новий Світ (Львів)
|
48
|
Вулиця Опільського
|
48
|
Вулиця Пастернака
|
48
|
Вулиця Романицького
|
47
|
Вулиця Перемиська
|
47
|
Вулиця Ожешко
|
47
|
Вулиця Паращука
|
47
|
На Помірках
|
47
|
Вулиця Політехнічна
|
47
|
Вулиця Жуковського (Львів)
|
47
|
Вулиця Житомирська (Львів)
|
47
|
Вулиця Поліщука
|
47
|
Вулиця Захарієвича
|
47
|
Вулиця Ліська
|
47
|
Вулиця Кременецька
|
47
|
Вулиця Маковея
|
47
|
Вулиця Сар'яна (Львів)
|
47
|
Вулиця Сарненська (Львів)
|
47
|
Вулиця Русових
|
47
|
Вулиця Труша
|
47
|
Вулиця Семирадського
|
47
|
Вулиця Старицького (Львів)
|
47
|
Вулиця Мила (Львів)
|
46
|
Вулиця Бедржихи Сметани (Львів)
|
45
|
Вулиця Межова (Львів)
|
44
|
Вулиця Гостинна (Львів)
|
44
|
Краківське наукове товариство
|
43
|
Вулиця Росиста (Львів)
|
43
|
Вулиця Рядова (Львів)
|
43
|
Вулиця Бруснична (Львів)
|
43
|
Вулиця Ромашкова (Львів)
|
43
|
Вулиця Рівнинна (Львів)
|
43
|
Вулиця Райдужна (Львів)
|
43
|
Вулиця Розвилиста
|
42
|
Вулиця Перелітна (Львів)
|
42
|
Вулиця Простора (Львів)
|
42
|
Іскра (торговий центр)
|
42
|
Зубра (торговий центр)
|
41
|
Вулиця Бужанська
|
41
|
Вулиця Мележа
|
39
|
Вулиця Замкова (Львів)
|
36
|
Вулиця Зарицьких (Львів)
|
35
|
Науково-технічний та навчальний центр низькотемпературних досліджень
|
35
|
Інститут екології масової інформації Львівського національного університету
|
35
|
Центр країн Північної Європи Львівського університету
|
35
|
Автовокзал «Північний» (Львів)
|
35
|
Автовокзал «Двірцевий» (Львів)
|
35
|
Муніципальний музей сучасного українського мистецтва
|
35
|
Центр гуманітарних досліджень Львівського університету
|
35
|
Музично-меморіальний музей Станіслава Людкевича
|
35
|
Юліян Федусевич
|
35
|
Інститут літературознавчих студій Львівського національного університету
|
35
|
Музей історії Львівської залізниці
|
35
|
Геологічний музей Львівського університету
|
35
|
Музей метрології та вимірювальної техніки
|
35
|
Музей археології при Інституті українознавства
|
35
|
Музей «Літературний Львів першої половини 20 століття»
|
35
|
Музей історії військ ПрикВО
|
34
|
Вулиця Дібровна (Львів)
|
34
|
Головний Військовий Штаб УПА
|
34
|
Ілярій Ольховий
|
34
|
Н. Мороз
|
33
|
Вулиця Турецька (Львів)
|
33
|
Вулиця Сосюри (Львів)
|
33
|
Вулиця Квітки-Основ'яненка (Львів)
|
33
|
Вулиця Раковського
|
33
|
Вулиця Керченська (Львів)
|
32
|
Вулиця Харківська (Львів)
|
32
|
Академія знань
|
32
|
Вулиця Шведська (Львів)
|
32
|
Вулиця Севери (Львів)
|
32
|
Вулиця Масарика
|
32
|
Вулиця Плетенецького
|
32
|
Вулиця Дивізійна (Львів)
|
32
|
Вулиця Копальна
|
32
|
Вулиця Пстрака
|
31
|
Вулиця Генерала Грекова (Львів)
|
31
|
Вулиця Юнаківа
|
31
|
Вулиця Комарова (Львів)
|
31
|
Вулиця Яворівська
|
31
|
Вулиця Ясна (Львів)
|
31
|
Вулиця Черемхова
|
31
|
Вулиця Кортумівка
|
31
|
Вулиця Гранична (Львів)
|
31
|
Вулиця Горбкова
|
31
|
Вулиця Станція Личаків
|
31
|
Вулиця Холмська (Львів)
|
31
|
Вулиця Купчинського
|
31
|
Вулиця Папарівка
|
31
|
Вулиця Підгірна (Львів)
|
31
|
Вулиця Оглоблина
|
31
|
Вулиця Радість (Львів)
|
31
|
Вулиця Моринецька
|
31
|
Вулиця Ручай
|
31
|
Вулиця Скляна (Львів)
|
31
|
Вулиця Сорохтея (Львів)
|
31
|
Вулиця Тисова
|
31
|
Вулиця Сорочинська (Львів)
|
31
|
Вулиця Соснова (Львів)
|
31
|
Вулиця Струмок (Львів)
|
31
|
Вулиця Крехівська
|
31
|
Вулиця Татарбунарська
|
31
|
Вулиця Татарська (Львів)
|
31
|
Вулиця Теліги (Львів)
|
31
|
Вулиця Кирилівська (Львів)
|
31
|
Вулиця Чубинського
|
31
|
Вулиця Гуні (Львів)
|
31
|
Вулиця Дунайська (Львів)
|
31
|
Вулиця Жнивна
|
31
|
Вулиця Доступна
|
31
|
Вулиця Жасминова
|
30
|
Польський клуб
|
30
|
Вулиця Івасюка (Львів)
|
30
|
Василь Клим
|
30
|
Вулиця Угнівська
|
30
|
Вулиця Казахська
|
30
|
Кость Третяк
|
30
|
Вулиця Стрілецька (Львів)
|
30
|
Вулиця Парфановичів
|
30
|
Володимир Орза
|
30
|
Вулиця Россі
|
30
|
Краснопера Северин
|
30
|
Богдан Герасимів
|
30
|
Вулиця Севастопольська (Львів)
|
30
|
Вулиця Чарнецького
|
30
|
Вулиця Караїмська (Львів)
|
30
|
Хома Савчин
|
30
|
Вулиця Шкільна (Львів)
|
30
|
Осип Іванович
|
30
|
Михайло Баґан
|
30
|
Вулиця Половинна
|
30
|
Вулиця Підзамче (Львів)
|
30
|
Вулиця Шімзерів
|
30
|
Вулиця Козика
|
30
|
Вулиця Ковалевської
|
30
|
Іван Божур
|
30
|
Вулиця Збаразька
|
30
|
Вулиця Гушалевича (Львів)
|
30
|
Вулиця Огіркова
|
29
|
Вулиця Кравчука
|
29
|
Вулиця Узбецька
|
29
|
Вулиця Круп'ярська
|
29
|
Підгурський Денис Степанович
|
29
|
Вулиця Піскова
|
27
|
Скакуновський Денис Олегович
|
27
|
Єсєнов Таймураз Ахсарбекович
|
27
|
Тхоржевський Максим Петрович
|
27
|
Фроленков Андрій Анатолійович
|
27
|
Панкратов Олексій Станіславович
|
27
|
Литвинов Дмитро Сергійович
|
27
|
Рижов Леонід Володимирович
|
27
|
Бєлоглазов Олександр Михайлович
|
27
|
Бойко Сергій Миколайович (офіцер)
|
27
|
Реховський Іван Анатолійович
|
27
|
Панфілов Сергій Володимирович
|
27
|
Юськевич Ольга Степанівна
|
27
|
Стефанов Максим Анатолійович
|
27
|
Старостін Антон Ігорович
|
27
|
Ватага Бурлаків (пластовий курінь)
|
27
|
Матвєєв Тимофій Олександрович
|
27
|
Іштуганов Сергій В'ячеславович
|
27
|
Індик Павло Вікторович
|
27
|
Бєлозьоров Сергій Павлович
|
27
|
Бураков Сергій Дмитрович
|
27
|
Болдирєв Іван Миколайович
|
27
|
Кулешов Валерій Юрійович
|
27
|
Кульгав'юк Віталій Дмитрович
|
27
|
Завадський Олександр Анатолійович
|
27
|
Каштанов Петро В'ячеславович
|
27
|
Міщенко Олексій Леонідович
|
27
|
Кабіцький В'ячеслав Олександрович
|
27
|
Захарченко Вадим Олександрович
|
27
|
Цидипов Балдан Баїрович
|
27
|
Аксьонов Олександр Олександрович (офіцер)
|
27
|
Онищенко Руслан Ілліч
|
27
|
Кобець Роман Станіславович
|
27
|
Шикін Максим Ігорович
|
27
|
Дудін Віктор Анатолійович
|
27
|
Дудко Борис Олександрович
|
27
|
Донгак Мерген Очур-оолович
|
27
|
Габдрахманов Раїль Наїлевич
|
27
|
Гаспарян Андранік Саргісович
|
27
|
Кевіш В'ячеслав Едуардович
|
27
|
Семенко Павло Миколайович
|
27
|
Аплеталін Максим
|
27
|
Бачеріков Сергій Олегович
|
27
|
Мішарін Максим Олександрович
|
27
|
Кузьмінчук Сергій Вадимович
|
27
|
Волков Олександр Олексійович
|
27
|
Шиц Іван Олександрович
|
27
|
Гутаров Денис Володимирович
|
26
|
Вулиця Крип'якевича
|
26
|
Вулиця Мала
|
26
|
Вулиця Петра Могили (Львів)
|
26
|
Вулиця Марії Заньковецької (Львів)
|
26
|
Вулиця Різьбярська
|
26
|
Вулиця Буцманюка
|
26
|
Вулиця Рєпіна (Львів
|
26
|
Вулиця Долішня
|
26
|
Вулиця Дороша
|
26
|
Вулиця Кармелюка
|
26
|
Вулиця Солодова
|
26
|
Передові (пластовий курінь)
|
25
|
Сіріли у сумерках півночі шатра
|
25
|
Червоні маки (пластовий курінь)
|
25
|
Спартанки (пластовий курінь)
|
25
|
Вулиця Замкнена (Львів)
|
25
|
Хуртовина (пластовий курінь)
|
25
|
Характерники (пластовий курінь)
|
25
|
Чортополохи (пластовий курінь)
|
25
|
Верховинки (пластовий курінь)
|
25
|
Холодний яр (пластовий курінь)
|
25
|
Чорноморські хвилі (пластовий курінь)
|
25
|
Весняний Рейд
|
25
|
Целібат Мурлики (пластовий курінь)
|
25
|
Гайдамаки (пластовий курінь)
|
25
|
Карпатські Вовки (пластовий курінь)
|
25
|
Перші стежі (пластовий курінь)
|
25
|
Закарпатці (пластовий курінь)
|
25
|
Коли у путь…
|
25
|
Блискавки (пластовий курінь)
|
25
|
Орликівці (пластовий курінь)
|
25
|
Дубова кора (пластовий курінь)
|
25
|
Австрія (пластовий курінь)
|
25
|
Дружинники (пластовий курінь)
|
25
|
Лісові Мавки (пластовий курінь)
|
25
|
Перелетні птиці (пластовий курінь)
|
25
|
Літавиці (пластовий курінь)
|
25
|
Нові обрії (пластовий курінь)
|
25
|
Пластовий обіт
|
25
|
Мандрівники (пластовий курінь)
|
25
|
Гімн закарпатських пластунів
|
25
|
Пластові прапори
|
25
|
Брати Моуглі (пластовий курінь)
|
25
|
Побратими (пластовий курінь)
|
25
|
Буриверхи (пластовий курінь)
|
25
|
Гей гу, гей га
|
25
|
Рутенії
|
25
|
Начальний Пластун
|
24
|
Вулиця Тобілевича (Львів)
|
24
|
Іван Гарасевич
|
24
|
Миколай Фредина
|
23
|
Замок у Мармузовичах
|
23
|
Яворівський замок
|
23
|
Вілла Анна в Старій Солі
|
23
|
Палац Болоз-Антоневичів у Новій Скваряві
|
23
|
Гавриїл Дубовицький
|
23
|
Палац Балів у Тулиголовому
|
23
|
Яків Лабчинський
|
23
|
Глинянський замок
|
23
|
Палац Бадені у Радехові
|
23
|
Замок у Звенигороді Галицькому
|
23
|
Маркопільский замок
|
23
|
Щуровицький замок
|
23
|
Костянтин Сабатовський
|
23
|
Дунаївський замок
|
23
|
Комарновський замок
|
23
|
Палац Бруницьких у Підгірцях
|
23
|
Заклад графа Скарбека
|
23
|
Палац Броніслава Лося
|
23
|
Семен Вислоцький
|
23
|
Палац Дрогойовських
|
23
|
Палац у Чаплях
|
23
|
Палац Сємєнських у Борщовичах
|
23
|
Палац Тхуржницьких у Надибах
|
23
|
Палац Урбанських у Тартакові
|
23
|
Тартаківський замок
|
23
|
Палац у Пустомитах
|
23
|
Палац у Судовій Вишні
|
23
|
Вулиця Морозенка (Львів)
|
23
|
Палац Страхоцького
|
23
|
Стефан Теліховський
|
23
|
Старий Сихівський цвинтар
|
23
|
Спаський замок
|
23
|
Підтемнянський замок
|
23
|
Сокальський замок
|
23
|
Риківський замок
|
23
|
Палац Стшембошів у Ляцькому
|
23
|
Палац Старжинських у Деревні
|
23
|
Вулиця Коротка (Львів)
|
23
|
Палац Лянцкоронської в Комарно
|
23
|
Палац Едерів у Віцині
|
23
|
Палац Катинського-Грузльової в Скелівці
|
23
|
Палац Козловецьких у Раковій
|
23
|
Палац Любомирських у Гряді
|
23
|
Палац Любомирських у Міженці
|
23
|
Вулиця Хоробрих
|
23
|
Палац Мієрів у Кам'янці-Бузькій
|
23
|
Палац Стадницьких у Крисовичах
|
23
|
Палац Папар у Малих Підлісках
|
23
|
Вулиця Станційна
|
23
|
Вулиця Солом'янка (Львів)
|
23
|
Палац Пєжхалів в Ушковичах
|
23
|
Вулиця Смотрицького (Львів)
|
23
|
Палац Скринських-Чарторийських у Журавному
|
23
|
Палац Крушевських у Хороброві
|
23
|
Журавненський замок
|
23
|
Володислав Бачинський
|
23
|
Іван Слимаковський
|
22
|
«Месники-5»
|
22
|
Кульпарківський цвинтар
|
22
|
«Ударники-6»
|
22
|
Вулиця Магазинова
|
22
|
«Ударники-7»
|
22
|
«Ударники-8»
|
22
|
«Ударники-4»
|
22
|
Вулиця Чоловського
|
22
|
«Ударники-3»
|
22
|
«Ударники-2»
|
22
|
«Месники-1»
|
22
|
«Месники-2»
|
22
|
Твердохліб Іван (Гордієнко)
|
22
|
«Ударники-5»
|
22
|
«Ударники-1»
|
22
|
«Месники-3»
|
22
|
Дарабан Михайло
|
22
|
Ярмола Василь
|
22
|
Мончаківський Роман
|
22
|
Вулиця Драй-Хмари (Львів)
|
22
|
Вулиця Зерова (Львів)
|
22
|
Яцишин Іван
|
22
|
«Месники-4»
|
22
|
Вулиця Кооперативна (Львів)
|
21
|
Вулиця Затишна (Львів)
|
21
|
Вулиця Сумська (Львів)
|
21
|
Учасник виборів короля Польщі
|
20
|
Вавжинець Гослицький
|
20
|
Вулиця Меблярська
|
20
|
Вулиця Курильська
|
20
|
Замарстинівський цвинтар
|
20
|
Старе окопище
|
20
|
Театр-студія «Під мостом»
|
20
|
Вулиця Ольжича (Львів)
|
20
|
Вулиця Орлина
|
20
|
Хрест Незалежності
|
20
|
Станіслав Юзеф Гоз'юш
|
20
|
Цвинтар Голоско Велике
|
20
|
Вулиця Красівська
|
20
|
Адам Новодворський
|
20
|
Ян Дзядуський
|
19
|
Вулиця Родини Крушельницьких (Львів)
|
19
|
Вулиця Романчука
|
19
|
Кінна бригада УГА
|
19
|
Вулиця Переяславська (Львів)
|
19
|
Вулиця Павлика
|
19
|
Вулиця Корольова
|
19
|
Вулиця Рильського
|
19
|
Вулиця Слободівни
|
18
|
Вулиця Холодного Петра
|
18
|
Фещур Осип
|
18
|
Вулиця Палія
|
18
|
Гриншпун Борис Вульфович
|
18
|
Познанське Товариство приятелів наук
|
18
|
Гелецинський Євген
|
16
|
Директор музею
|
16
|
Станіслав Тарло
|
16
|
Ян Венжик
|
16
|
Микола Легкий
|
16
|
Кандидат мистецтвознавства
|
16
|
Вовк Андрій Богданович
|
15
|
Євген Шарапов
|
15
|
Березень (гурт)
|
15
|
Пйотр Ґамрат
|
15
|
Петер Ґесс
|
15
|
Rohata Zhaba
|
15
|
Назар Фірман
|
15
|
Мірзоєв Еміль
|
15
|
Казаков Михайло Рустамович
|
15
|
Філіп Залеський
|
15
|
Франц Сераф фон Гауер
|
15
|
Борис Харченко
|
15
|
Георгій Тимошенко
|
15
|
Адам Тухаєв
|
15
|
Георгій Пілавов
|
15
|
Андрій Сумец
|
15
|
Спартак Височин
|
15
|
Смирнов Ігор Валентинович
|
15
|
Едуард Андрєєв
|
15
|
PSeVdo
|
15
|
Сергій Овсеевич
|
15
|
Самбірська гімназія
|
15
|
Polskie Towarzystwo Tatrzanskie
|
15
|
Руслан Погорєлов
|
15
|
Андрій Джуль
|
15
|
Андрій Зонтах
|
15
|
Геннадій Гутман
|
15
|
Олександр Багратіоні
|
15
|
Омеля Артем Олексійович
|
15
|
Геннадій Гінсбург
|
15
|
Геннадій Матюшин
|
15
|
Геннадій Фіш
|
15
|
Олексій Кислинський
|
15
|
Олександр Шнейдер
|
15
|
Дмитро Кононенко
|
15
|
Олександр Сулипа
|
15
|
Олександр Носенко
|
15
|
Олександр Голощапов
|
15
|
Олександр Стріпунський
|
15
|
Salo v Chokoladi
|
15
|
Юрій Айрапетян
|
15
|
Володимир Єременко
|
15
|
Михайло Сіманцев
|
15
|
Леонід Мілов
|
15
|
Василь Сікула
|
15
|
Володимир Гуревич
|
15
|
Вадим Шишкін
|
15
|
Максим Павлов
|
15
|
Максимов Дмитро Іванович
|
15
|
Ярослав Зінченко
|
15
|
Медовий Полин (гурт)
|
15
|
Юрій Солодовніченко
|
15
|
Михайло Фейгін
|
14
|
Вулиця Горобинна (Львів)
|
14
|
Доктор права
|
14
|
Українські історики
|
14
|
Йоганн Ґайзрук
|
14
|
Намісники Галичини
|
14
|
Історія «Карпат» (Львів)
|
14
|
Князівство Затору
|
14
|
Євстах Станіслав Санґушко
|
14
|
Йожеф Секелі
|
14
|
Invert pictures
|
14
|
Сушков Пилип Семенович
|
14
|
Magnum Opus (об'єднання)
|
14
|
Богословський факультет Львівського університету
|
14
|
Католицький архієпископ
|
14
|
Князівство Освенціма
|
14
|
Solar Media Entertainment
|
14
|
Петрівський Ігор Петрович
|
14
|
Вулиця Півколо
|
14
|
Генріх Йозеф Йоганнес фон Беллеґарде
|
14
|
Міхаель фон Клінмайр
|
13
|
Pronto Film
|
13
|
Поеми та оповідання (Дж. Р. Р. Толкіна)
|
13
|
Всеукраїнський Фестиваль Японської Анімації
|
13
|
Городенківський деканат РКЦ
|
13
|
Городоцький деканат РКЦ
|
13
|
Григорій Михайло Шимонович
|
13
|
Любачівський деканат РКЦ
|
13
|
Майстер-Відео
|
13
|
Рудецький деканат РКЦ
|
13
|
Коломийський деканат РКЦ
|
13
|
Історія Гобіта
|
13
|
Аматорське кіно
|
13
|
Автор-Студія
|
13
|
Падіння Артура
|
13
|
Язлівецький деканат РКЦ
|
13
|
Поезія в кадрі. Класика
|
13
|
Остання пісня Більбо
|
13
|
Повернення Бйорснот Бйорсгелмового сина
|
13
|
Міжнародний правозахисний фестиваль «Сходи»
|
13
|
Mediacont
|
13
|
Оповідання про Куллєрво
|
13
|
Коваль із Великого Вуттона
|
13
|
Дерево та листок
|
13
|
VGL Cinema (журнал)
|
13
|
Кукільницький деканату РКЦ
|
13
|
Social engagement
|
13
|
Кінотур
|
13
|
Вулиця Грибова (Львів)
|
13
|
Самуель Кирило Стефанович
|
13
|
Свіжський деканат РКЦ
|
13
|
Кіно з Яніною Соколовою
|
13
|
Вулиця Довга (Львів)
|
13
|
Pie Post Production Studio
|
13
|
Вулиця Глухий кут
|
13
|
Долинський деканат РКЦ
|
13
|
Пан Блісс
|
13
|
Дрогобицький деканат РКЦ
|
13
|
TFS Production
|
13
|
Пісні для філологів
|
13
|
Дорога далі і далі йде
|
13
|
Пілот (студія дублювання)
|
13
|
Глинянський деканат РКЦ
|
13
|
Скалатський деканат РКЦ
|
13
|
Tretyakoff Production
|
13
|
Підгаєцький деканат РКЦ
|
13
|
Лазаретті (кінокомпанія)
|
13
|
UFDUB
|
13
|
Кінофронт
|
13
|
Канівський міжнародний кінофестиваль імені Ю. Іллєнка
|
13
|
Вишневський деканат РКЦ
|
13
|
Українські фільми 2020-х
|
13
|
Балада про Отроу та Ітрауна
|
13
|
Читанка Толкіна
|
13
|
Белзький деканат РКЦ
|
13
|
Золота пектораль (кінофестиваль)
|
13
|
Теребовлянський деканат РКЦ
|
13
|
Бережанський деканат РКЦ
|
13
|
Незакінчені оповідання Нуменора та Середзем'я
|
13
|
Три Крапки (студія)
|
13
|
Золочівська гімназія
|
13
|
Food Film Fest
|
13
|
Українська анімаційна асоціація
|
13
|
Українські фільми 1917—1921
|
13
|
Фестиваль відеопоезії «П'ята нога»
|
13
|
Kinolife
|
13
|
Фестиваль короткого відео «Труба»
|
13
|
Молодший науковий співробітник
|
13
|
86PROKAT
|
13
|
Борщівський деканат РКЦ
|
13
|
Бродівський деканат РКЦ
|
13
|
Вулиця Пасіки Галицькі
|
13
|
Харківський бузок
|
13
|
Бузький деканат РКЦ
|
13
|
Хмельницький кінофестиваль
|
13
|
Церковне служіння
|
13
|
AAASound
|
13
|
Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія»
|
13
|
ВІННИЦіанський фестиваль
|
13
|
Ідас філм
|
13
|
Українські студії дублювання та озвучення
|
13
|
MUST SEE Movie
|
13
|
Kinove
|
13
|
Асоціація продюсерів України
|
13
|
Зборівський деканат РКЦ
|
13
|
Щерецький деканат РКЦ
|
13
|
Олесь-фільм (кінокомпанія)
|
13
|
Верховина (кіностудія)
|
12
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів
|
12
|
Гованес Насредінян
|
12
|
Каетан Августин Вартересевич
|
12
|
Курінь Бурлаки
|
12
|
Saint Lawrence Cemetery, Wrocław
|
12
|
Курінь Лісовики
|
12
|
Курінь Голки
|
12
|
Курінь Рубачі
|
12
|
Анджей Зебжидовський
|
12
|
Львівський староста
|
12
|
Курінь Буйні
|
11
|
Мацей Гіршлер
|
11
|
Мацей Яніна
|
11
|
Кавсан Дмитро Вадимович
|
11
|
Перстень Толкіна
|
11
|
Дж. Р. Р. Толкін: Письменник століття
|
11
|
Дім Анаріона
|
11
|
День гобітів
|
11
|
Олена Червоник
|
11
|
Міхал Вітославський
|
11
|
Петро Лебединець
|
11
|
1553 км (блокпост)
|
11
|
Енциклопедія Дж. Р. Р. Толкіна
|
11
|
Ерик з Вінзена
|
11
|
Малюнки Середзем'я
|
11
|
Мар'ян Роєк
|
11
|
Казимир Саббат
|
11
|
Пйотр Ярошевич
|
11
|
Пйотр з Бніна Мошинський
|
11
|
Загибель Ґондоліну
|
11
|
Єронім Велоґловський
|
11
|
Міхал Пеховський
|
11
|
Іван (перемишльський єпископ)
|
11
|
Зброя й обладунки Середзем'я
|
11
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2016
|
11
|
Миколай Русин
|
11
|
Людвік Бартоломей Залуський
|
11
|
Еарніль II
|
11
|
Миколай з Блажейова
|
11
|
Людмила Моцюк
|
11
|
Лукаш Яцек Чермінський
|
11
|
Едвард Бабюх
|
11
|
Едвард Бялоґловський
|
11
|
Історія «Гобіта»
|
11
|
Магія у Середзем'ї
|
11
|
Дорога йде чимдалі
|
11
|
Едвард Франковський
|
11
|
Едвард Щепанік
|
11
|
Міхал Корчинський
|
11
|
Індивідуалізований «Гобіт»
|
11
|
Наталія Манжалій
|
11
|
Наталія Космолінська
|
11
|
Миколай Крайовський
|
11
|
Леонард Слоньчевський
|
11
|
Легендаріум Толкіна
|
11
|
Катерина Яковленко
|
11
|
Катерина Стукалова
|
11
|
Міхал Сераковський
|
11
|
Павел Константи Дубравський
|
11
|
Менегрот
|
11
|
Дім Ісілдура
|
11
|
Кароль Фішер
|
11
|
Stanisław Grodziski
|
11
|
Кшиштоф Анджей Ян Шембек
|
11
|
Пйотр з Хжонстова
|
11
|
Станіслав Сарновський
|
11
|
Артфонд «Ізоляція»
|
11
|
Володар Перснів: Супутник читача
|
11
|
Станіслав Ямрозек
|
11
|
Анґбанд
|
11
|
Антоній Ґолашевський
|
11
|
Станіслав Якель
|
11
|
Вплив і адаптації творів Толкіна
|
11
|
Станіслав Сецинський
|
11
|
Ян Казьмєрський
|
11
|
Атлас Середзем'я
|
11
|
Анджей Пруський
|
11
|
Станіслав Виковський
|
11
|
Срібний Хрест Заслуги
|
11
|
Анатоль Новак
|
11
|
Ян Карнковський
|
11
|
Альфред Урбанський
|
11
|
Список шляхів Середзем'я
|
11
|
Список тварин Середзем'я
|
11
|
Архітектура Львова: Час і стилі. XIII—XXI ст.
|
11
|
Стефан Москва
|
11
|
Алла Сєрова
|
11
|
Філевська Тетяна В’ячеславівна
|
11
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів
|
11
|
2008 у театрі
|
11
|
Валентій Венжик
|
11
|
Вигадані мови Толкіна
|
11
|
Валентій Александер Чапський
|
11
|
Царства Арди
|
11
|
Юзеф Міхалік
|
11
|
Бібліографія Толкіна
|
11
|
Францішек Антоній Шембек
|
11
|
Тадеуш Блашкевич
|
11
|
Болеслав Таборський
|
11
|
Юзеф Тадеуш Керський
|
11
|
Войцех Старозребський Собеюський
|
11
|
Вулиця Лукасевича
|
11
|
Якуб Ґлазер
|
11
|
Три персні
|
11
|
Войцех Томака
|
11
|
Толкін: Оглядаючись на «Володаря Перснів»
|
11
|
Ян Станіслав Збонський
|
11
|
Ян Дембський
|
11
|
Список страв і напоїв Середзем'я
|
11
|
Список гобітських родин
|
11
|
Повний путівник по Середзем'ю
|
11
|
Подорожі Фродо
|
11
|
Гриневич Микола Васильович
|
11
|
Яніна Пруденко
|
11
|
Путівник по Середзем'ю
|
11
|
Рафал Лещинський (єпископ плоцький)
|
11
|
Список рослин Середзем'я
|
11
|
Януш з Любеня
|
11
|
Ян з Тарґовиська
|
11
|
Кшиштоф Худзьо
|
11
|
Скнилів-Ліски
|
11
|
Список воєн і битв Середзем'я
|
11
|
Революційний Експериментальний Простір
|
11
|
Список королів Нуменору
|
11
|
Список об'єктів, названих на честь Дж. Р. Р. Толкіна і його творів
|
11
|
Ян Хоєнський
|
11
|
Список народів Середзем'я
|
11
|
Список королів Ґондору
|
11
|
Список королів Рогану
|
11
|
Список королів Дейла
|
10
|
Вавжинець Мендзилеський
|
10
|
Вулиця Маршалівка
|
10
|
Міхал Еразм Дзялинський
|
10
|
Міхал Деламарс
|
10
|
Францішек Мацкевич
|
10
|
Кінескоп (виробниче об'єднання)
|
10
|
Марцін Бялобжеський
|
10
|
Діонізій Сециґньовський
|
10
|
Адам Война-Оранський
|
10
|
Польське наукове товариство на чужині
|
10
|
Пйотр Арцєховський
|
10
|
Ян Людвік Стемпковський
|
10
|
Пйотр Гамрат
|
10
|
Ігнацій Павловський
|
10
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів
|
10
|
Миколай Дзєжґовський
|
10
|
2011 у театрі
|
10
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2017
|
10
|
Миколай Лесньовський
|
10
|
Михайлов Володимир Олександрович (футболіст)
|
10
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2012
|
10
|
Пйотр з Лесьова
|
10
|
Головна редакція Української Радянської Енциклопедії
|
10
|
Миколай Ґурський
|
10
|
Облога Львова (1648)
|
10
|
Список зброї Середзем'я
|
10
|
Ян Віламовський
|
10
|
Ян Хризостом Гнінський
|
10
|
Антоній Фіялковський
|
10
|
Станіслав Воєнський
|
10
|
Августин Вессель
|
10
|
Себастьян Браницький
|
10
|
Збігнєв з Лапанова (єпископ Кам'янця)
|
10
|
Бавструк Микола Федорович
|
10
|
Rocznik Historii Sztuki
|
10
|
Перелік видавництв СРСР за кодами
|
10
|
Радослав Змітрович
|
10
|
Бенедикт Іздбенський
|
10
|
Новікова Ірина Юріївна
|
10
|
Вулиця Лугова (Львів)
|
9
|
Вулиця Досвітня
|
9
|
Вулиця Нарбута
|
9
|
Вулиця Коріятовича
|
9
|
Вулиця Кармелюка (Львів)
|
9
|
Чорнописький Андрій Петрович
|
9
|
Вулиця Малковицька
|
9
|
Кінопарк
|
9
|
Вулиця Моха (Львів)
|
9
|
Вулиця Ковалика
|
9
|
Вулиця Запашна
|
9
|
Вулиця Диктова
|
9
|
Вулиця Динівська (Львів)
|
9
|
Вулиця Колійна (Львів)
|
9
|
Вулиця Микитки (Львів)
|
9
|
Вулиця Лучкая
|
9
|
Корольков Віктор Георгійович
|
9
|
2007 у театрі
|
9
|
2006 у театрі
|
9
|
Вулиця Лушпинського
|
9
|
Вулиця Росиста
|
9
|
Вулиця Нарцисова
|
9
|
Синиченко Олекса Пантелійович
|
9
|
Вулиця Стельмаха
|
9
|
Аношина Наталія-Тереза Юріївна
|
9
|
Вулиця Тростинна
|
9
|
Орел Павло Олександрович
|
9
|
Вулиця Тіниста
|
9
|
Спортивна ходьба на 35 кілометрів
|
9
|
Вулиця Чугайстра
|
9
|
Діоцезійний єпископ
|
9
|
Дубровицька вулиця (Львів)
|
9
|
Синагога Бейт Реувен (Кам'янське)
|
9
|
Зуб Олександр Олександрович
|
9
|
Синагога (Черкаси)
|
9
|
Синагога (Макіївка)
|
9
|
Синагога (Кременчук)
|
9
|
Ректор Ягеллонського університету
|
9
|
Петро Ананьєв
|
9
|
Петрушин Олексій Олексійович
|
9
|
Провулок Центральний (Львів)
|
9
|
Прилбицька вулиця
|
9
|
Гончаревич Лілія Георгіївна
|
9
|
Вулиця Нестора Літописця (Львів)
|
9
|
Вулиця Смолича (Львів)
|
9
|
Вулиця Річицька
|
9
|
Вулиця Райдужна
|
9
|
Чердаклі Анатолій Миколайович
|
9
|
Вулиця Ожинова
|
9
|
Вулиця Осикова
|
9
|
Касьянов Андрій Юрійович
|
9
|
Вулиця Павлокомська
|
9
|
Ціпко Валентин Ілліч
|
9
|
Вулиця Парова
|
9
|
Вулиця Пикулицька
|
9
|
Вулиця Прихильна
|
9
|
Хоральна синагога (Чернігів)
|
9
|
Вулиця Порічкова
|
9
|
Синагога (Луганськ)
|
9
|
Богорад Владислав Олександрович
|
9
|
Вулиця Рівнинна
|
9
|
Вулиця Ряснянська
|
9
|
Вулиця Рядова
|
9
|
Вулиця Ромашкова
|
9
|
Франкознавство
|
9
|
Вулиця Рожева
|
8
|
Ян Шульц
|
8
|
Кінопалац (Львів)
|
8
|
Шубін Петро Євгенович
|
8
|
Спілка письменників Польщі
|
8
|
Олімпійська збірна Польщі з футболу
|
8
|
Михалик Володимир
|
8
|
Multiplex (кінотеатр, ТРЦ «Victoria Gardens»)
|
8
|
Літературна діяльність
|
8
|
Транспорт Львівської області
|
8
|
Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу
|
8
|
Спілка дизайнерів України
|
8
|
Автошлях О 141606
|
8
|
Драган Окука
|
8
|
Автошлях О 141604
|
8
|
Вулиця бічна Прилбицька
|
8
|
Автошлях О 141101
|
8
|
Вулиця Ярова (Львів)
|
8
|
Автошлях О 140210
|
8
|
Автошлях О 140103
|
8
|
Автошлях О 141901
|
8
|
Автошлях О 141603
|
8
|
Автошлях О 141002
|
8
|
Вулиця Чикаленка
|
8
|
Автошлях О 141605
|
8
|
Анджей Бетлей
|
8
|
Автошлях О 141102
|
8
|
Автошлях О 140102
|
8
|
Електрон А291
|
8
|
Автошлях О 141003
|
8
|
Автошлях О 140209
|
8
|
Автошлях О 140101
|
8
|
Вулиця Любачівського (Львів)
|
8
|
Вулиця Розсадна
|
8
|
Електрон T7B84
|
8
|
Автошлях О 140207
|
8
|
Електрон T3B44
|
8
|
Автошлях О 140203
|
8
|
Кафедра давньої історії України та архівознавства Львівського університету
|
8
|
Автошлях О 142001
|
8
|
Електрон Е181
|
8
|
Автошлях О 140701
|
8
|
Вулиця Розлога
|
8
|
Автошлях О 140901
|
8
|
Автошлях О 141001
|
8
|
Автошлях О 140208
|
8
|
Автошлях О 141903
|
8
|
Автошлях О 141902
|
8
|
Валеріан Киселінський
|
8
|
Електрон T7L84
|
8
|
Автошлях О 141805
|
8
|
Автошлях О 140406
|
8
|
Вулиця Панаса сотника
|
8
|
Автошлях О 141607
|
8
|
Автошлях О 141407
|
8
|
Кузьма Григорій
|
8
|
Вулиця Кам'янка (Львів)
|
8
|
Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань
|
8
|
Автошлях О 140401
|
8
|
Автошлях О 141803
|
8
|
Автошлях О 141804
|
8
|
Автошлях О 140403
|
8
|
Автошлях О 140405
|
8
|
Автошлях О 140212
|
8
|
Автошлях О 140302
|
8
|
Автошлях О 140502
|
8
|
Автошлях О 141602
|
8
|
Вулиця Резедова
|
8
|
Вулиця Світла (Львів)
|
8
|
Автошлях О 140601
|
8
|
Автошлях О 140504
|
8
|
Автошлях О 140211
|
7
|
Нечипоренко Денис Леонідович
|
7
|
Польський комітет виконавчий на Русі
|
7
|
Вулиця Піскова (Львів)
|
7
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2016
|
7
|
Жуков Микола Григорович
|
7
|
Облога Замостя (1648)
|
7
|
Посол до Австрійського райхстагу
|
7
|
Облога Кам'янця-Подільського (1652)
|
7
|
Веселовський Анатолій Петрович
|
7
|
Облога Мозиря (1649)
|
7
|
Сивак Теодор
|
7
|
Почесний доктор Львівського університету
|
7
|
2001 у театрі
|
7
|
Почесний доктор Варшавського університету
|
7
|
Вулиця Майорівка
|
7
|
Чемпіонат України з марафонського бігу
|
7
|
Герич Роман Васильович
|
7
|
2010 у театрі
|
7
|
Чемпіонат України з напівмарафону
|
7
|
Польський демократичний централ
|
7
|
Зденька Цайсова
|
7
|
Самолюк Віктор Анатолійович
|
7
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби
|
7
|
Самойленко Кірілл Олексійович
|
7
|
Киц Володимир Любомирович
|
7
|
Агамурадов Тачмурад Шамакович
|
7
|
Вулиця Садівнича (Львів)
|
7
|
Чемпіонат України з бігу на 1 милю
|
7
|
Чемпіонат України з бігу на 10 кілометрів
|
7
|
Вулиця Фещенка-Чопівського
|
7
|
Мазурак Ярослава Іванівна
|
7
|
Копил Сергій Анатолійович
|
7
|
Тищенко Іван Олександрович
|
7
|
Станіслав Карнковський
|
7
|
Вулиця Сороки (Львів)
|
7
|
Gazeta Lwowska (1810–1939)
|
7
|
Вулиця Голубця (Львів)
|
7
|
Вулиця Горівська (Львів)
|
7
|
Вулиця Кленова (Львів)
|
7
|
Вулиця Січнева (Львів)
|
7
|
Луців Михайло Йосипович
|
7
|
Вулиця Китайська (Львів)
|
7
|
Вулиця Стешенка (Львів)
|
7
|
Вулиця Каштанова (Львів)
|
7
|
Артур Возняк
|
7
|
Gebethner i Wolff
|
7
|
Архієпископ Львова
|
7
|
Адаменко Микита Юрійович
|
7
|
Битва під Погостом
|
7
|
Блочний камінь
|
7
|
Вулиця Соколина (Львів)
|
7
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2013
|
7
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2018
|
7
|
Чемпіонат України з гірського бігу
|
7
|
Вулиця Латвійська (Львів)
|
7
|
1999 у театрі
|
7
|
Долінський Денис Русланович
|
7
|
Українська екологічна академія наук
|
7
|
Вулиця Запольської (Львів)
|
7
|
Мацей Скоржа
|
7
|
Вулиця Кузьми
|
7
|
Ілля Михайлович Сніжко
|
7
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2015
|
7
|
Битва під Загалем
|
7
|
Вулиця Котика
|
6
|
Дивовижний Моріс та його вчені гризуни
|
6
|
Почесний доктор Ягеллонського університету
|
6
|
Циганівка (Львів)
|
6
|
Перспектива (Касіяна Саковича)
|
6
|
Дискосвіт: довідник
|
6
|
Перевертні (Дискосвіт)
|
6
|
Soul Music (TV series)
|
6
|
Почесний громадянин Кракова
|
6
|
Про єдність церкви Божої
|
6
|
Цікаві часи
|
6
|
Гільдії (Дискосвіт)
|
6
|
Циганський барон (оперета)
|
6
|
A Blink of the Screen
|
6
|
Association of Polish Artists and Designers
|
6
|
Прохоров Олексій Борисович
|
6
|
Губський Олег Вікторович
|
6
|
Художники України (енциклопедичний довідник)
|
6
|
В небо жене
|
6
|
Гуп!
|
6
|
Понюх / Понюшка
|
6
|
Дерун Володимир Іванович
|
6
|
Попов Євген Матвійович
|
6
|
Портфоліо Пратчетта
|
6
|
Гуляєв Юрій Геннадійович
|
6
|
Вавжинець Сталіньський
|
6
|
Де моя корова?
|
6
|
Потароченко Євгеній Юрійович
|
6
|
Фіни в Україні
|
6
|
Сагайдаковський Валеріан Ананійович
|
6
|
Путівник Місіс Бредшоу
|
6
|
Вєтров Олег Миколайович
|
6
|
Альманах Дискосвіту
|
6
|
Турнір Олександра Медведя 2014
|
6
|
Александер Мазовецький
|
6
|
Академічний екзорцизм в окремо взятому Університеті
|
6
|
Адам Компала
|
6
|
Вулиці Анк-Морпорка
|
6
|
Відьми (Дискосвіт)
|
6
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2019
|
6
|
Вулиця Рєпіна (Львів)
|
6
|
Once More* with Footnotes
|
6
|
Відьми за кордоном
|
6
|
Смерть та що буває далі
|
6
|
Смерть (Дискосвіт)
|
6
|
Слобода Дарина Олегівна
|
6
|
Алієв Мір
|
6
|
Анджей Марія Дескур
|
6
|
Скажена пошта / Поштування
|
6
|
Страхітлива рота / Монстрача рота
|
6
|
Театр жорстокості
|
6
|
Сірук Дмитро Валерійович
|
6
|
Сілецький Іван Васильович
|
6
|
Вулиця Солодова (Львів)
|
6
|
Тернопільська газета
|
6
|
Суперсиметрія (тур)
|
6
|
Тихий Океан (тур)
|
6
|
Станіслав Гахорек
|
6
|
Стефан Фриц
|
6
|
Толстов Ігор Валентинович
|
6
|
Томаш Дзюбинський
|
6
|
Староста жидачівський
|
6
|
Станіслав Пшиємський
|
6
|
Тролі (Дискосвіт)
|
6
|
Анджей Стрейлау
|
6
|
Боги (Дискосвіт)
|
6
|
Боймук Наталія Григорівна
|
6
|
Путівник по Ланкру
|
6
|
Гето Андрій Олексійович
|
6
|
Q32251806
|
6
|
Бугуслав Циган
|
6
|
Генрик Ґульбінович
|
6
|
Герої (Дискосвіт)
|
6
|
Расчупкін Сергій Анатолійович
|
6
|
Радіонов Євген Анатолійович
|
6
|
Гжегож Капиця
|
6
|
Carpe Jugulum. Хапай за горло
|
6
|
Піраміди (Дискосвіт)
|
6
|
Гжегож Пехна
|
6
|
Піксі (Дискосвіт)
|
6
|
SARP
|
6
|
Гноми (Дискосвіт)
|
6
|
Големи (Дискосвіт)
|
6
|
Генрик Сподзея
|
6
|
Роби гроші
|
6
|
Сильвестер Чережевський
|
6
|
Галицький староста
|
6
|
Маґрат Часник
|
6
|
Фланговий півзахисник
|
6
|
Сем Ваймз
|
6
|
Селін Олексій Миколайович
|
6
|
Discworld Diary
|
6
|
Фольклор Дискосвіту
|
6
|
Болеслав Філіпяк
|
6
|
Рокова музика
|
6
|
Гаргульї (Дискосвіт)
|
6
|
Рухливі картинки / Рухомі картинки
|
6
|
Руський соймовий клуб
|
6
|
Руснак В'ячеслав Петрович
|
6
|
Францішек Махарський
|
6
|
Романова Інна Анатоліївна
|
6
|
Романенко Роман Сергійович (легкоатлет)
|
6
|
Перевал (сингл)
|
6
|
Роберт Дем'ян
|
6
|
Патріот (Дискосвіт)
|
6
|
Юзеф Кохут
|
6
|
Мирослав Валигура
|
6
|
Мирослав Оконський
|
6
|
Мирослав Тжецяк
|
6
|
Мирослав Тлокинський
|
6
|
Мистецтво Дискосвіту
|
6
|
Яковлів Яків
|
6
|
Кафедра історичного краєзнавства Львівського університету
|
6
|
Кафедра української мови Львівського національного університету
|
6
|
Мокр фон Губперук
|
6
|
Море та рибки
|
6
|
2003 у театрі
|
6
|
Владислав Сопорек
|
6
|
2004 у театрі
|
6
|
Іваницький Василь Тарасович
|
6
|
Юзеф Галечка
|
6
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2019
|
6
|
Пар підіймається
|
6
|
Владислав Беліна-Пражмовський
|
6
|
Капелюх, повний неба / Шляпа, наповнена небесами
|
6
|
Казання святого Кирила
|
6
|
Міст тролів
|
6
|
Міська Варта (Дискосвіт)
|
6
|
Каетан Крижкевич
|
6
|
Викрадач часу / Крадій часу
|
6
|
Вголос
|
6
|
Єжи Подброжний
|
6
|
Вберуся в колір ночі / Я одягну північ
|
6
|
Єжи Вілім
|
6
|
48-годинний біг
|
6
|
Нак Мак Фіглі
|
6
|
Квас Ілля Євгенович
|
6
|
Мечислав Грач
|
6
|
Народно-національний союз
|
6
|
Корона Пастуха
|
6
|
Кшиштоф Антоній Шембек
|
6
|
Кшиштоф Адамчик
|
6
|
Куховарська книга нянечки Оґг
|
6
|
Курбатовський Олег Михайлович
|
6
|
Авельцев Віктор Ігнатійович
|
6
|
Вулиця Заньковецької (Львів)
|
6
|
Кубок світу з боротьби 2015
|
6
|
Вулиця Карманського
|
6
|
Автомобільні шляхи Севастопольської міськради
|
6
|
Кравченко Іван Іванович
|
6
|
Лешек Іваницький
|
6
|
Котляров Володимир Олексійович
|
6
|
Лорд Ветінарі
|
6
|
1989 у театрі
|
6
|
Люди (Дискосвіт)
|
6
|
Ключ царства небесного
|
6
|
Марку Пайшан
|
6
|
Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича
|
6
|
Маскарад (Дискосвіт)
|
6
|
Маріуш Срутва
|
6
|
Маріан Спойда
|
6
|
Книга невидимого університету
|
6
|
Вулиця Гайворонського (Львів)
|
6
|
Марек Конярек
|
6
|
Люди та зброя / До зброї! До зброї!
|
6
|
Ян Ліпський
|
6
|
Мар'ян Норковський
|
6
|
Мар'ян Кєлець
|
6
|
1998 у театрі
|
6
|
Козік Едуард Сергійович
|
6
|
Колір Магії Террі Пратчетта
|
6
|
Йожеф Вінклер
|
6
|
Юзеф Адамек
|
6
|
Оселя Смерті
|
6
|
Чемпіонат України з 48-годинного бігу
|
6
|
Нічна варта (книга)
|
6
|
Василенко Сергій Олександрович
|
6
|
The World of Poo
|
6
|
Обласні автомобільні шляхи Севастопольської міськради
|
6
|
Дотепність і мудрість Дискосвіту
|
6
|
Оборона церковної єдності
|
6
|
Зимовий коваль / Зимових справ майстер
|
6
|
Зенон Бужава
|
6
|
Ченці історії (Дискосвіт)
|
6
|
Базалінський Андрій Всеволодович
|
6
|
Васецький Григорій Пилипович
|
6
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2015
|
6
|
Ельфи (Дискосвіт)
|
6
|
Welcome to the Discworld
|
6
|
Наука Дискосвіту
|
6
|
Wyrd Sisters (TV series)
|
6
|
Zarzewie
|
6
|
Чемпіонат України з трейлу
|
6
|
Останній герой. Сказання про Дискосвіт
|
6
|
Останній континент
|
6
|
П'ятий слон
|
6
|
Варшавське товариство друзів наук
|
6
|
Ноги з глини
|
6
|
Обласні автомобільні шляхи Криму
|
6
|
Дрібні боги
|
6
|
Вампіри (Дискосвіт)
|
6
|
Черкаський партизанський батальйон
|
6
|
Terry Pratchett's Going Postal
|
6
|
Невидимий університет
|
6
|
Terry Pratchett's Hogfather
|
6
|
Пам'ятна медаль за війну 1918—1921
|
6
|
Євреїнов Микола Гаврилович
|
6
|
Невидимі академіки
|
6
|
Наука Дискосвіту 3: погляд Дарвіна
|
6
|
The Unseen University Challenge
|
6
|
Наука Дискосвіту 4: Судний день
|
6
|
Наука Дискосвіту 2: Глобус
|
5
|
Белзький староста
|
5
|
1994 у театрі
|
5
|
Вавжинець Сталінський
|
5
|
Вулиця Козацька (Львів)
|
5
|
Adem
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2008
|
5
|
Турнір Маттео Пелліцоне 2020
|
5
|
Тернопіль (локомотивне депо)
|
5
|
Ян Рейман
|
5
|
1995 у театрі
|
5
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2014
|
5
|
Берегові ракетно-артилерійські війська України
|
5
|
Ян Спровський
|
5
|
Януш Войцик
|
5
|
Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів
|
5
|
Ян Латальський
|
5
|
Вулиця Кастелівка (Львів)
|
5
|
Токмокський автобусний завод
|
5
|
Бережанський цвинтар
|
5
|
Тишковець Петро
|
5
|
Вулиця Дороша (Львів)
|
5
|
Янош Стейнер
|
5
|
Чемпіонат Європи з футболу 2007 серед 17-річних
|
5
|
Вавжинець Циль
|
5
|
Ян Ґрущинський
|
5
|
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное
|
5
|
Тимотеуш Ґоженський
|
5
|
Ярослав Вейвода
|
5
|
9-й спортивний клуб
|
5
|
Техніка для бізнесу
|
5
|
1980 у театрі
|
5
|
Вадим Шміт
|
5
|
1988 у театрі
|
5
|
Центральний спортивний клуб ЗС України
|
5
|
Транспортна авіація України
|
5
|
Бет-Тахара
|
5
|
7-й спортивний клуб
|
5
|
ВАЗІнтерСервіс
|
5
|
Буденькевич Микола Федорович
|
5
|
Владислав Клосовський
|
5
|
Фразеологія української мови
|
5
|
Черкаський автомобільний завод «Богдан» (вантажівки)
|
5
|
Винищувальна авіація України
|
5
|
Щепан Головчиць
|
5
|
Франтішек Дембицький
|
5
|
Чернівці (локомотивне депо)
|
5
|
Шуйський Ігор
|
5
|
Большаков Валерій Олександрович
|
5
|
Derways
|
5
|
BeLive
|
5
|
Чирук Андрій Юрійович
|
5
|
Conducting
|
5
|
Бомбардувальна авіація України
|
5
|
Combat Armoring Group
|
5
|
Штурмова авіація України
|
5
|
Шелест Людмила Георгіївна
|
5
|
Вацлав Лещинський (примас)
|
5
|
Францішек Скарбек-Мальчевський
|
5
|
Чкаловський автобусний завод
|
5
|
Bloody harvest
|
5
|
Владислав Крупа
|
5
|
8-й спортивний клуб
|
5
|
Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств
|
5
|
Azathoth Circle
|
5
|
Вук Рашович
|
5
|
Бішкекський автоскладальний завод
|
5
|
AzSamand
|
5
|
Вулиця Лазнева (Львів)
|
5
|
Українська мова в Австро-Угорщині
|
5
|
Українська мова у Російській імперії
|
5
|
Якуб з Сенна
|
5
|
Близенько
|
5
|
Якуб Сіто
|
5
|
Чемпіонат України із шахів 1994
|
5
|
Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное
|
5
|
Войцех Скаршевський
|
5
|
Богдан Якович Чижишин
|
5
|
Управління фізичної культури і спорту МО України
|
5
|
Чен Ір Сон
|
5
|
Федак Ярослав Андрійович
|
5
|
Білоцерківська єпархія ПЦУ
|
5
|
Folia Historiae Artium
|
5
|
Esttec
|
5
|
Ягленко Веніамін Михайлович
|
5
|
2000 у театрі
|
5
|
ЯРОВІТ холдинг
|
5
|
I.Z.V.E.R.G.
|
5
|
Кшиштоф Гавара
|
5
|
Бачина (заказник)
|
5
|
Мірослав Яблонський
|
5
|
Назаров Олександр Сергійович
|
5
|
Єжи Копа
|
5
|
Єпік Дмитро
|
5
|
Йозеф Ференці
|
5
|
КМС-123
|
5
|
КМС-125
|
5
|
КМС-198
|
5
|
Кабайда Антон
|
5
|
Казанін Олексій Вікторович
|
5
|
Нафтогаз Тепло
|
5
|
Міжнародна федерація боротьби
|
5
|
Єрмаков Георгій Сергійович
|
5
|
Мукачеве (локомотивне депо)
|
5
|
Карл Стельцер
|
5
|
Карл Фішер (футболіст)
|
5
|
Ігнацій Ордон
|
5
|
Мудрак Анатолій Анатолійович
|
5
|
Мощана (зупинний пункт)
|
5
|
Искусство (видавництво)
|
5
|
Нахичеванський автомобільний завод
|
5
|
Мостович Леонід
|
5
|
Елемер Ковач
|
5
|
UnderHill
|
5
|
VIHUR
|
5
|
Едвард Драбинський
|
5
|
Павло Прахтель-Моравянський
|
5
|
ПЕЕМ «ЦЕК»
|
5
|
Оттон Гроссер
|
5
|
Оснащення сил спеціальних операцій України
|
5
|
Оснащення військово-морських сил України
|
5
|
Естафетний біг 4×800 метрів
|
5
|
Неман (автозавод)
|
5
|
Орден Залізної Корони 2 ступеня
|
5
|
Жидівка (опера)
|
5
|
1971 у театрі
|
5
|
Заріччя (зупинний пункт)
|
5
|
Об'єднаний світ боротьби
|
5
|
О. Григорій Канак
|
5
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2014 (Баку)
|
5
|
Євдокимова Тамара Олександрівна
|
5
|
Нижник Микола Миколайович
|
5
|
Мостович Микола
|
5
|
Мостовий Михайло Васильович
|
5
|
UPfest
|
5
|
Лонгін Янечек
|
5
|
Копитко Богдан Йосипович
|
5
|
Королево (моторвагонне депо)
|
5
|
Коса (гурт)
|
5
|
Львівський трикутник
|
5
|
Автофрамос
|
5
|
Львівенерго
|
5
|
Лушки
|
5
|
Костічев Максим (легкоатлет)
|
5
|
Лисиничі
|
5
|
Коломия (моторвагонне депо)
|
5
|
Крайова шкільна рада
|
5
|
Автомобільні та дорожні війська України
|
5
|
Лашин Дмитро Володимирович
|
5
|
Абдуллаєв Абдулла Шахюсіфович
|
5
|
Кубок Алроси 2015
|
5
|
Лавриків (зупинний пункт)
|
5
|
Кіщенко Юрій Павлович
|
5
|
Автомаш-Лубни
|
5
|
Ісаченков Ярослав Володимирович
|
5
|
Макіївкагаз
|
5
|
Московський інститут прикладного та декоративного мистецтва
|
5
|
Металіст (завод, Старокостянтинів)
|
5
|
Морок (музичний проєкт)
|
5
|
Кароль Барвич
|
5
|
Ігнацій Рачинський
|
5
|
Карт Віктор Еммануїлович
|
5
|
Михайлова Дар'я Борисівна
|
5
|
Ігор Ногейра
|
5
|
Миколай Дзежґовський
|
5
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2021
|
5
|
Клавдій Нємєшаєв
|
5
|
Інтернет-публікація
|
5
|
Клочок Олександр
|
5
|
Клініка (гурт)
|
5
|
Маслов Станіслав Андрійович
|
5
|
Маріупольгаз
|
5
|
Марцін Дунін
|
5
|
Мартинюк Андрій Андрійович
|
5
|
Марек Голембевський
|
5
|
Мар'ян Шаллер
|
5
|
Ковель (вагонне депо)
|
5
|
Ukrainian Military Pages
|
5
|
Trashmachine
|
5
|
Тактична авіація України
|
5
|
Соловйов Максим Валерійович
|
5
|
Альфред Дейма
|
5
|
Алма-атинський ремонтно-кузовний завод
|
5
|
Вусик Артем Олександрович
|
5
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2018
|
5
|
Metal Heads Mission
|
5
|
Відмінності між українською та іншими слов'янськими мовами
|
5
|
Сом-Сердюкова Олена Миколаївна
|
5
|
Солоспів
|
5
|
Смалійчук Федот
|
5
|
Станіслав Лагуна
|
5
|
Скіф (автобусний завод)
|
5
|
Скоп'юк Микола
|
5
|
Військово-топографічна служба України
|
5
|
Адам Ігнацій Коморовський
|
5
|
Синянський Анатолій Євгенович
|
5
|
Вільнюський завод спортивних автомобілів
|
5
|
Віргіл Попеску
|
5
|
Вітовський Микола Іванович
|
5
|
Стаднік Максим Олегович
|
5
|
Станіслав Мєлех
|
5
|
Газзаєв Юрій Фарзунович
|
5
|
Lwów Kur's Fraternity
|
5
|
Таджицький Авто-агрегатний Завод
|
5
|
Тадеуш Хрусцинський
|
5
|
ТагАЗ
|
5
|
БezViz
|
5
|
Супрун Володимир Олегович
|
5
|
Стрий (локомотивне депо)
|
5
|
Атомсервіс
|
5
|
Kozak FEST
|
5
|
Стефан Попєль
|
5
|
Андрій Володимирович Куник
|
5
|
Стефан Віктор
|
5
|
Стефан Бялас
|
5
|
Степура Тарас
|
5
|
Старша школа імені Бартоломея Новодворського
|
5
|
Асоціація правників України
|
5
|
Антоній Казимир Островський
|
5
|
Станіслав Шембек (примас)
|
5
|
Андріїшин Ігор Тадейович
|
5
|
Вулиця Труша (Львів)
|
5
|
Габріель Подоський
|
5
|
Селепіна Онися
|
5
|
Донецькміськгаз
|
5
|
Давньоукраїнський період у розвитку української мови
|
5
|
Група спортсменів-інструкторів вищої кваліфікації МО Україи
|
5
|
Губіцький Володимир Іванович
|
5
|
Гунічєв Єгор Максимович
|
5
|
SamAuto
|
5
|
Severoth
|
5
|
Гянджинський автомобільний завод
|
5
|
ДТЕК Високовольтні мережі
|
5
|
ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля
|
5
|
Дем'янчук Степан Петрович
|
5
|
Польська народна партія "П'яст"
|
5
|
Петраков Валерій Юрійович
|
5
|
Деян Клафурич
|
5
|
Дзиндра Петро Володимирович
|
5
|
Дністер-Авто
|
5
|
Парацій Володимир Михайлович
|
5
|
Панчишини
|
5
|
TARK
|
5
|
TARTS
|
5
|
Груник Іван Степанович
|
5
|
Грицина Михайло Богданович
|
5
|
Polskie Towarzystwo Geologiczne
|
5
|
Ростикус Роман Богданович
|
5
|
Галицька ощадна каса
|
5
|
Самолюк Анна Анатоліївна
|
5
|
Рязанцев Костянтин Матвійович
|
5
|
Русюк Юрій Леонідович
|
5
|
Руська правопись
|
5
|
Гаценко Сергій Олексійович
|
5
|
Рудольф Капера
|
5
|
Рубан Петро Васильович (1940)
|
5
|
Розгірче (заказник)
|
5
|
Порозов Ігор Михайлович
|
5
|
Розвідувальна авіація України
|
5
|
Кшиштоф Етманович
|
5
|
Ривак Василь
|
5
|
Решетар Омелян Васильович
|
5
|
Підручний Леонід Рішардович
|
5
|
Протоукраїнський період у розвитку української мови
|
5
|
Голуб Данило Олегович
|
5
|
Гольмак Володимир Олексійович
|
5
|
Постачальник електроенергії
|
5
|
Piano performance
|