Wanted |
Title
|
236
|
Білокриницька бучина №2
|
236
|
Голгочанський бук лісовий
|
136
|
Костел Матері Божої Неустанної Допомоги (Мала Плавуча)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Почапинці)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Осівці)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Острів)
|
136
|
Костел Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією (Великі Бірки)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Надрічне)
|
136
|
Костел Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією (Нижбірок)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Мишків)
|
136
|
Каплиця Пресвятої Діви Марії Помічниці Християн (Рукомиш)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Прошова)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Козівка)
|
136
|
Костел Матері Божої Неустанної Допомоги (Новосілка)
|
136
|
Костел Матері Божої Неустанної Допомоги (Сороцьке)
|
136
|
Костел Матері Божої Неустанної Допомоги (Шибалин)
|
136
|
Костел Матері Божої Цариці Польщі (Раштівці)
|
136
|
Костел Матері Божої з гори Кармель (Богданівка)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Зубрець)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Дубенка)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Горигляди)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Матеушівка)
|
136
|
Костел Воздвиження Святого Хреста (Нові Петликівці)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Вовчківці)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Шумляни)
|
136
|
Костел (Гиньківці)
|
136
|
Костел (Киданці)
|
136
|
Костел (Білоголови)
|
136
|
Каплиця святого Луки і Матері Божої з гори Кармель (Маловоди)
|
136
|
Костел (Плісняни)
|
136
|
Каплиця блаженної Соломії (Білобожниця)
|
136
|
Костел (Семенів)
|
136
|
Костел (Ярославичі)
|
136
|
Костел cвятого Антонія Падуанського (Бобулинці)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Підзамочок)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Чистопади)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Теребовля)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Теклівка)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Семиківці)
|
136
|
Костел Імені Марії (Кокутківці)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Рідколісся)
|
136
|
Костел Імені Матері Божої (Гнильче)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Романівка)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Пізнанка)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Вікно)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Бережани)
|
136
|
Костел (Заздрість)
|
136
|
Костел святого Адальберта (Росоховатець)
|
136
|
Костел Пресвятого Серця Господа Ісуса (Романове Село)
|
136
|
Костел Пресвятої Трійці (Глібів)
|
136
|
Костел Святих Апостолів Петра і Павла (Рожанівка)
|
136
|
Костел Святого Духа (Горожанка)
|
136
|
Костел Святого Духа і святого Йосафата (Звенигород)
|
136
|
Костел Святої Родини (Майдан)
|
136
|
Костел блаженного Владислава з Гельньова (Кровинка)
|
136
|
Костел святих апостолів Петра і Павла (Білокриниця)
|
136
|
Костел святого Архангела Михаїла (Оліїв)
|
136
|
Каплиця РКЦ (Баранівка)
|
136
|
Костел святого Еразма (Плотича)
|
136
|
Костел святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії (Кобзарівка)
|
136
|
Костел святого Йосифа (Нова Могильниця)
|
136
|
Костел святого Йосифа (Ярчівці)
|
136
|
Костел святого Станіслава (Піщане)
|
136
|
Костел святого Станіслава єпископа мученика (Вербівці)
|
136
|
Костел святого Яна Непомуцького (Маркова)
|
136
|
Костел святої Анни (Боків)
|
136
|
Костел Пресвятого Серця Ісуса (Тростянець)
|
136
|
Костел Преображення Господнього (Волиця)
|
136
|
Костел (Йосипівка)
|
136
|
Костел Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії (Високе)
|
136
|
Каплиця Пречистої Діви Марії (Мар'янівка)
|
136
|
Каплиця Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги (Серединці)
|
136
|
Каплиця Пресвятої Діви Марії (Велика Березовиця)
|
136
|
Каплиця Матері Божої Цариці Польщі (Ілавче)
|
136
|
Каплиця Матері Божої Розради (Вістря)
|
136
|
Каплиця Зигмунта Щенсни-Фелінського (Дзвинячка)
|
136
|
Цвинтарна каплиця Щуровських (Підлісне)
|
136
|
Каплиця cвятих Апостолів Петра і Павла (Новосілка)
|
136
|
Каплиця-усипальниця Рачинських (Заставче)
|
136
|
Каплиця-усипальниця Козєбродзьких (Глібів)
|
136
|
Цвинтарна каплиця Шавловських (Переволока)
|
136
|
Цвинтарна каплиця-пам'ятник (Зборів)
|
136
|
Костел Матері Божої з гори Кармель (Завалів)
|
136
|
Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Острівець)
|
136
|
Костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Товсте)
|
115
|
Місцеве самоврядування у Польській республіці (1918-1939)
|
105
|
Палац у Тарнавці
|
105
|
Палац пана Бондаря у Славній
|
105
|
Палац Твардовського (Зарубинці)
|
105
|
Палац графа Сєміньського (Хоростків)
|
105
|
Палац Пайгертів (Сидорів)
|
105
|
Палац у Білозірці
|
105
|
Палац Сапєг (Більче-Золоте)
|
105
|
Палац Богдановичів (Високе)
|
105
|
Палац Кімельманів (Дзвенигород)
|
105
|
Палац Баворовських (Порохова)
|
105
|
Данилівський замок
|
105
|
Товстенський замок (Гусятинський район)
|
105
|
Палац Закревської (Угриньківці)
|
105
|
Вирлянський замок
|
105
|
Палац Городиських (Крогулець)
|
105
|
Палац Грохольського в Колодному
|
105
|
Палац Дунін-Борковських (Млиниська)
|
105
|
Палац Дідушицьких (Яблунів)
|
90
|
1996 у Тернополі
|
89
|
1994 у Тернополі
|
84
|
Пам'ятник жертвам Чорнобильської катастрофи (Тернопіль)
|
83
|
1932 у Тернополі
|
83
|
1937 у Тернополі
|
83
|
1924 у Тернополі
|
83
|
1923 у Тернополі
|
83
|
1938 у Тернополі
|
83
|
1918 у Тернополі
|
83
|
1934 у Тернополі
|
82
|
1916 у Тернополі
|
82
|
1899 у Тернополі
|
82
|
1902 у Тернополі
|
82
|
1911 у Тернополі
|
82
|
1915 у Тернополі
|
82
|
1919 у Тернополі
|
82
|
1922 у Тернополі
|
82
|
1927 у Тернополі
|
82
|
1928 у Тернополі
|
82
|
1929 у Тернополі
|
81
|
Чорне озеро (Біляївський район)
|
81
|
Писарське (озеро)
|
81
|
Свина (озеро)
|
78
|
Кругле озеро (Одеський район)
|
73
|
Артгалерея (Тернопіль)
|
73
|
Тернопільський обласний центр дитячої творчості
|
73
|
Церква святих Віри, Надії, Любові та Софії (Тернопіль)
|
73
|
Музей сакрального мистецтва (Тернопіль)
|
73
|
Єврейський кіркут у Тернополі
|
73
|
Домініканський монастир (Тернопіль)
|
73
|
Монастир Отців Редемптористів (Тернопіль)
|
73
|
Кінопалац у Тернополі
|
73
|
Алея слави (Тернопіль)
|
73
|
Кінотеатр імені Олександра Довженка (Тернопіль)
|
71
|
Вербів (Тернопільський район)
|
71
|
Тростянець (Тернопільський район)
|
71
|
Залужжя (Тернопільський район)
|
66
|
Трибухівці (Чортківський район)
|
64
|
Тернопільська газета
|
62
|
Білокриниця (Тернопільський район)
|
62
|
1977 у Тернопільській області
|
61
|
Християнський колегіум імені Йосипа Сліпого
|
60
|
Місто (газета)
|
59
|
1998 у Тернопільській області
|
59
|
Богданівка (Тернопільський район)
|
58
|
Тернопільський професійний ліцей моделювання одягу та перукарського мистецтва
|
58
|
Тернопільський центр професійно-технічної освіти № 1
|
58
|
Тернопільський економічний інститут педагогічної освіти
|
58
|
Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки
|
58
|
Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов
|
58
|
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу
|
57
|
1936 у Тернопільському воєводстві
|
57
|
1976 у Тернопільській області
|
57
|
1975 у Тернопільській області
|
57
|
1953 у Тернопільській області
|
56
|
1935 у Тернопільському воєводстві
|
56
|
Озеряни (Чортківський район)
|
56
|
1973 у Тернопільській області
|
56
|
1925 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1930 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1997 у Тернопільській області
|
55
|
1978 у Тернопільській області
|
55
|
1921 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1920 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1933 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1934 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1926 у Тернопільському воєводстві
|
55
|
1931 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1932 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1929 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1937 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1928 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
20 хвилин (Тернопіль)
|
54
|
1922 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1923 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1924 у Тернопільському воєводстві
|
54
|
1927 у Тернопільському воєводстві
|
53
|
Вулиця Героїв Чорнобиля (Тернопіль)
|
53
|
Вулиця Гайова-бічна (Тернопіль)
|
53
|
Здобутки клінічної і експериментальної медицини
|
53
|
Городище (Тернопільський район)
|
53
|
Вулиця Олександра Смакули (Тернопіль)
|
53
|
Вулиця Євгена Гребінки (Тернопіль)
|
52
|
Погляд (часопис)
|
52
|
Інфекційні хвороби (журнал)
|
52
|
Козацькі скрижалі
|
52
|
Ринок праці (газета)
|
52
|
Катедра (часопис)
|
52
|
Інститут бухгалтерського обліку, контроль і аналіз в умовах глобалізації
|
52
|
Рада (вісник)
|
52
|
Нова ера (газета)
|
52
|
Животоки
|
52
|
Екологічний сполох
|
52
|
Моя газета корисних оголошень
|
52
|
Провулок Микулинецький (Тернопіль)
|
52
|
Провулок Садовий (Тернопіль)
|
52
|
Вісник Тернопілля
|
52
|
Провулок Холодний (Тернопіль)
|
52
|
Вулиця Юрія Іллєнка (Тернопіль)
|
52
|
Провулок Шкільний (Тернопіль)
|
52
|
Вулиця Овочева (Тернопіль)
|
52
|
Вулиця Об'їзна (Тернопіль)
|
51
|
Перший промінь
|
51
|
Провулок Галицький (Тернопіль)
|
51
|
Бережанський вісник
|
51
|
Клінічна стоматологія (журнал)
|
51
|
Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології
|
51
|
Благовіст (газета)
|
51
|
Вулиця Ігоря Пелиха (Тернопіль)
|
51
|
Echo Tarnopolskie
|
51
|
Echo nauczycielskie
|
51
|
Echo podolskie
|
51
|
Комуніст Тернопілля
|
51
|
Kresovy komunikat
|
51
|
Медсестринство (журнал)
|
51
|
Kresovy zev
|
51
|
Плуг (часопис)
|
51
|
Kurier Tarnopolski
|
51
|
Єпархіальний вісник
|
51
|
Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України
|
51
|
Вісник наукових досліджень (журнал)
|
51
|
Вулиця Яреми (Тернопіль)
|
51
|
Більшовик (газета, Тернопіль)
|
51
|
Медична інформатика та інженерія (журнал)
|
51
|
Думай! (газета)
|
50
|
Вулиця Липницького (Тернопіль)
|
49
|
Росохуватець (Тернопільський район)
|
47
|
Ягленко Веніамін Михайлович
|
46
|
Церква святого архістратига Михаїла
|
44
|
Церква Різдва Песвятої Богородиці (Кутиска)
|
44
|
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Коржківці)
|
44
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Маневе)
|
44
|
Церква Святого Великомученика Пантелеймона (Ланівці)
|
44
|
Церква Святого Архістратига Михаїла (Буглів)
|
44
|
Церква Святої Рівноапостольної Марії Магдалини (Бережанка)
|
43
|
Шили (Кременецький район)
|
43
|
Герб Ридомиля
|
42
|
Коропецький парк
|
41
|
Підгородне (Монастириська)
|
41
|
Ямне (Монастириський район)
|
41
|
Дубовиця (Монастириський район)
|
41
|
Левентова
|
41
|
Березівка (Монастириська)
|
41
|
Чортківська загальноосвітня школа № 5
|
40
|
Під липою (печера)
|
40
|
Низенька (печера)
|
40
|
Замкова над Серетом (печера)
|
40
|
Деренівка (печера)
|
40
|
Університетська думка
|
40
|
Т.А.Н.Г.о
|
40
|
Романтична (печера)
|
40
|
Волиця (Тернопільський район)
|
40
|
Надрічне (Тернопільський район)
|
40
|
Гнила (печера)
|
39
|
Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту Західноукраїнського національного університету
|
39
|
Економіка і ринок: облік, аналіз, контроль
|
39
|
Музей історії Західноукраїнського національного університету
|
39
|
Комп'ютинг (журнал)
|
38
|
Тернопільській обласний центр служби крові
|
37
|
Тернопільській обласний спеціалізований будинок дитини
|
36
|
Червона калина (навчально-оздоровчий комплекс)
|
36
|
Університетська лікарня
|
35
|
Зборівський районний краєзнавчий музей
|
35
|
Меморіальний музей Олександра Неприцького-Грановського
|
35
|
Головна організація метрологічної служби Міністерства охорони здоров'я України
|
35
|
Яцишин Іван
|
35
|
«Ударники-1»
|
35
|
Лановецький районний краєзнавчий музей
|
35
|
Меморіальний музей Івана Хворостецького
|
35
|
«Ударники-2»
|
35
|
Ярмола Василь
|
35
|
«Ударники-6»
|
35
|
«Ударники-5»
|
35
|
«Ударники-4»
|
35
|
«Ударники-3»
|
35
|
«Ударники-8»
|
35
|
«Месники-4»
|
35
|
Дарабан Михайло
|
35
|
Підгаєцький музей героїв УПА
|
35
|
Твердохліб Іван (Гордієнко)
|
35
|
Зарубинці (Тернопільський район)
|
35
|
«Месники-1»
|
35
|
«Ударники-7»
|
35
|
«Месники-2»
|
35
|
Копичинецький районний краєзнавчий музей
|
35
|
Мончаківський Роман
|
35
|
«Месники-3»
|
35
|
«Месники-5»
|
35
|
Асоціація випускників Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського
|
35
|
Меморіальний музей Уласа Самчука
|
34
|
Києво-Галицька митрополія УГКЦ
|
34
|
Іванівка (Тернопільський район)
|
34
|
Куритибська митрополія УГКЦ
|
33
|
Сосна звичайна (1 дерево, кв. 81, вид. 1)
|
33
|
Сосна звичайна (1 дерево, кв. 81, вид. 2)
|
32
|
Герб Вишнівця
|
32
|
Герб Дзвинячки
|
32
|
Церква Вознесіння Господнього (Тернопіль)
|
32
|
Дуб звичайний (2 дерева)
|
32
|
Герб Красівки (Тернопільського району)
|
32
|
Учасник виборів короля Польщі
|
32
|
Дуб звичайний (6 дерев)
|
32
|
Автошлях О 201519
|
31
|
Автошлях О 201114
|
31
|
Автошлях О 200708
|
31
|
Автошлях О 200709
|
31
|
Автошлях О 200810
|
31
|
Автошлях О 200911
|
31
|
Автошлях О 200912
|
31
|
Церква Ікони Божої Матері Скоропослушниця (Тернопіль)
|
31
|
Автошлях О 201113
|
31
|
Автошлях О 201417
|
31
|
Автошлях О 201215
|
31
|
Храм Свято-Воскресенського чоловічого монастиря (Шульганівка)
|
31
|
Чорний Ліс (Тернопільський район)
|
31
|
Автошлях О 201620
|
31
|
Автошлях О 201721
|
31
|
Автошлях О 201722
|
31
|
Автошлях О 200101
|
31
|
Панасівка (Тернопільський район)
|
31
|
Транспорт Тернопільської області
|
31
|
Автошлях О 200305
|
31
|
Герб Варваринців
|
31
|
Герб Цеценівки
|
31
|
Герб Озерян (Борщівський район)
|
31
|
Автошлях О 200304
|
31
|
Церква святих праведних богоотців Йоакима й Анни (Бучач)
|
31
|
Герб Товстого
|
31
|
Герб Сухоставу
|
31
|
Герб Росохуватеця
|
31
|
Герб Швайківців
|
31
|
Церква святого апостола Андрія Первозванного (Тернопіль)
|
31
|
Герб Шибалина
|
31
|
Герб Шманьківців
|
31
|
Герб Шманьківчиків
|
31
|
Герб Передмірки
|
31
|
Герб Ланівців (село)
|
31
|
Поплави (Тернопільський район)
|
31
|
Герб Ладичина
|
31
|
Новосілка (Тернопільський район)
|
31
|
Герб Зубреця
|
31
|
Герб Звенигорода (Бучацький район)
|
31
|
Герб Заводського
|
31
|
Герб Дичкова
|
31
|
Герб Гончарівки
|
31
|
Герб Білої
|
31
|
Мшанець (Тернопільський район)
|
31
|
Герб Чернихова
|
30
|
Церква святого архистратига Михаїла (Ланівці, ПЦУ)
|
30
|
Тулин (Чортківський район)
|
30
|
Церква апостола Іоана Боголослова (Мізюринці)
|
30
|
Королівка (Чортківський район)
|
30
|
Цигани (Чортківський район)
|
30
|
Церква святого рівноапостольного князя Володимира (Забойки)
|
30
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Підгородне)
|
29
|
Церква святителя Миколая Чудотворця (Тернопіль)
|
29
|
Заруддя (Тернопіль)
|
29
|
Церква святого Володимира (Козова)
|
29
|
Церква святого Димитрія (Вербка)Святого Димитрія
|
29
|
Церква святих рівноапостольних Кирила і Мефодія (Тернопіль)
|
29
|
Церква Всіх святих, в землі українській просіявших (Тернопіль)
|
29
|
Церква Різдава Пресвятої Богородиці (Заліщики)
|
29
|
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Тернопіль, ПЦУ)
|
29
|
Церква святої княгині Ольги (Біла)
|
29
|
Церква Святої Покрови (Порохова)
|
29
|
Церква Святих жон-мироносиць (Почапинці)
|
29
|
Церква святого великомученика і цілителя Пантелеймона (Ланівці)
|
29
|
Церква Святого Архистратига Михаїла (Слобідка)
|
29
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Ангелівка, ПЦУ)
|
29
|
Церква святого апостола Іоана Богослова (Озерянка)
|
28
|
Козівська центральна районна бібліотека
|
28
|
Шумська центральна районна бібліотека
|
28
|
Лановецька центральна районна бібліотека
|
28
|
Зборівська центральна районна бібліотека
|
28
|
Кременецька центральна районна бібліотека
|
28
|
Підгаєцька центральна районна бібліотека
|
28
|
Підволочиська центральна районна бібліотека
|
28
|
Заліщицька центральна районна бібліотека
|
28
|
Дуб звичайний (3 дерева, Залісся)
|
28
|
Гусятинська центральна районна бібліотека
|
28
|
Бережанська центральна районна бібліотека
|
28
|
Тернопільська центральна районна бібліотека
|
28
|
Борщівська центральна районна бібліотека
|
28
|
Бібліотека № 2 для дітей (Тернопіль)
|
28
|
Бібліотека № 3 для дітей (Тернопіль)
|
28
|
Бібліотека № 4 для дітей (Тернопіль)
|
28
|
Церква святого архістратига Михаїла (Дубівці)
|
27
|
Іллінецька фортеця
|
27
|
Сокілецький замок
|
27
|
Криве (Тернопільський район)
|
27
|
Могила В. Нагорянського (Бучач)
|
27
|
Бушівський замок
|
27
|
Могили Українських січових стрільців та воїнів Української галицької армії (Бучач)
|
27
|
Військове кладовище (Бучач)
|
27
|
Вулиця Торгова (Бучач)
|
27
|
Могила жертв сталінських репресій (Бучач)
|
27
|
Вулиця Василя Стуса (Бучач)
|
27
|
Вулиця Баштова (Бучач)
|
27
|
Церква Святого Миколая (Богданівка, ПЦУ)
|
27
|
Церква Святих Апостолів Петра і Павла (Мовчанівка)
|
27
|
Поселення Бучач I
|
27
|
Бучацький міський парк
|
27
|
Кальне (Тернопільський район)
|
27
|
Бережанське медичне училище
|
27
|
Меморіал Слави українських повстанців (Бучач)
|
27
|
Бучацький музей історії агроколеджу
|
27
|
Бучацький музей СПТУ-26
|
27
|
Бучацький музей В'ячеслава Чорновола
|
27
|
Бучацький громадський музей-меморіал імені В. Стуса
|
26
|
Липи Святого Роха
|
26
|
Липи Святого Миколая
|
26
|
Липи Свободи
|
26
|
Кападоція(Тернопіль)
|
26
|
Автошлях Т 1409
|
26
|
Вертеби (заповідне урочище)
|
25
|
Творче та професійне письмо
|
24
|
Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій
|
24
|
Таємниці скарбів Садовських
|
24
|
Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації
|
24
|
Заповідні урочища Тернопільської області
|
24
|
Яблунівський обласний комунальний дитячий протитуберкульозний санаторій
|
24
|
Язловецький обласний протитуберкульозний санаторій
|
24
|
Комплексні пам'ятки природи Тернопільської області
|
24
|
Лопушанська волость
|
24
|
Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій
|
24
|
Природні парки Тернопільської області
|
24
|
Бережанський обласний комунальний дитячий гастроентерологічний санаторій
|
24
|
Лановецька волость
|
24
|
Жін.
|
24
|
Ландшафтні парки Тернопільської області
|
23
|
Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці (Цвітова
|
23
|
Церква Всіх святих землі Української (Бучач)
|
23
|
Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці (Трибухівці)
|
23
|
Церква Різдва Богородиці (Стінка)
|
23
|
Церква Святої Трійці (Помірці)
|
23
|
Церква Святого Архистратига Михаїла (Трибухівці)
|
22
|
Слобідка (Тернопільський район)
|
22
|
Переволока (Чортківський район)
|
22
|
Кінна бригада УГА
|
22
|
Краківське наукове товариство
|
21
|
Богдан Герасимів
|
21
|
City life. Життя міста
|
21
|
Хома Савчин
|
21
|
Михайло Баґан
|
21
|
Осип Іванович
|
21
|
Володимир Орза
|
21
|
Іван Божур
|
21
|
Член Палати Цислейтанії
|
21
|
Василь Клим
|
21
|
Кость Третяк
|
20
|
2010-ті в Львівській області
|
20
|
2010-ті в Полтаві
|
20
|
2010-ті в Рівненській області
|
20
|
2010-ті в Полтавській області
|
20
|
2010-ті в Одесі
|
20
|
2010-ті в Одеській області
|
20
|
2010-ті в Миколаївській області
|
20
|
2010-ті в Рівному
|
20
|
2010-ті в Кропивницькому
|
20
|
2010-ті в Львові
|
20
|
2010-ті в Криму
|
20
|
2010-ті в Кривому Розі
|
20
|
2010-ті в Кременчуці
|
20
|
2010-ті в Луганську
|
20
|
2010-ті в Кропивницькій області
|
20
|
2010-ті в Луцьку
|
20
|
2010-ті в Луганській області
|
20
|
2010-ті в Сумах
|
20
|
2010-ті в Севастополі
|
20
|
Тернопільська міська комунальна лікарня № 2
|
20
|
2010-ті в Сумській області
|
20
|
Музеї Тернополя
|
20
|
Географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
20
|
1960-ті в Полтавській області
|
20
|
Зв'язок у Тернополі
|
20
|
2010-ті в Києві
|
20
|
65 км (зупинний пункт, Львівська залізниця)
|
20
|
Спорт у Тернополі
|
20
|
Театри Тернополя
|
20
|
2010-ті в Чернігівській області
|
20
|
2010-ті в Сімферополі
|
20
|
2010-ті в Чернівцях
|
20
|
2010-ті в Чернівецькій області
|
20
|
2010-ті в Черкасах
|
20
|
2010-ті в Хмельницькій області
|
20
|
2010-ті в Хмельницькому
|
20
|
2010-ті в Херсонській області
|
20
|
2010-ті в Харківській області
|
20
|
2010-ті в Ужгороді
|
20
|
2010-ті в Київській області
|
20
|
1980-ті в Сімферополі
|
20
|
2010-ті в Запорізькій області
|
20
|
1980-ті в Івано-Франківську
|
20
|
1960-ті в Черкасах
|
20
|
1960-ті в Черкаській області
|
20
|
1960-ті в Чернівецькій області
|
20
|
1960-ті в Чернівцях
|
20
|
1960-ті в Чернігівській області
|
20
|
2010-ті в Запоріжжі
|
20
|
1980-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
1960-ті в Хмельницькому
|
20
|
1980-ті в Волинській області
|
20
|
1980-ті в Вінницькій області
|
20
|
1980-ті в Вінниці
|
20
|
1980-ті в Дніпровській області
|
20
|
1980-ті в Дніпрі
|
20
|
1980-ті в Донецькій області
|
20
|
1960-ті в Хмельницькій області
|
20
|
1960-ті в Херсоні
|
20
|
1980-ті в Закарпатській області
|
20
|
1960-ті в Рівному
|
20
|
1960-ті в Львівській області
|
20
|
1960-ті в Миколаївській області
|
20
|
1960-ті в Одеській області
|
20
|
1960-ті в Одесі
|
20
|
1960-ті в Полтаві
|
20
|
1960-ті в Рівненській області
|
20
|
1960-ті в Севастополі
|
20
|
1960-ті в Херсонській області
|
20
|
1960-ті в Сумах
|
20
|
1960-ті в Сумській області
|
20
|
1960-ті в Сімферополі
|
20
|
1960-ті в Ужгороді
|
20
|
1960-ті в Харкові
|
20
|
1960-ті в Харківській області
|
20
|
1980-ті в Житомирській області
|
20
|
1980-ті в Запоріжжі
|
20
|
1960-ті в Луцьку
|
20
|
1980-ті в Харківській області
|
20
|
1980-ті в Рівному
|
20
|
1980-ті в Севастополі
|
20
|
1980-ті в Сумах
|
20
|
1980-ті в Сумській області
|
20
|
1980-ті в Ужгороді
|
20
|
1980-ті в Харкові
|
20
|
1980-ті в Херсонській області
|
20
|
1980-ті в Полтаві
|
20
|
1980-ті в Херсоні
|
20
|
1980-ті в Хмельницькому
|
20
|
1980-ті в Хмельницькій області
|
20
|
1980-ті в Черкасах
|
20
|
1980-ті в Черкаській області
|
20
|
1980-ті в Чернівецькій області
|
20
|
1980-ті в Рівненській області
|
20
|
1980-ті в Полтавській області
|
20
|
1980-ті в Запорізькій області
|
20
|
1980-ті в Кропивницькій області
|
20
|
1980-ті в Києві
|
20
|
1980-ті в Київській області
|
20
|
1980-ті в Кременчуці
|
20
|
1980-ті в Кривому Розі
|
20
|
1980-ті в Криму
|
20
|
1980-ті в Кропивницькому
|
20
|
1980-ті в Луганську
|
20
|
1980-ті в Одесі
|
20
|
1980-ті в Луганській області
|
20
|
1980-ті в Луцьку
|
20
|
1980-ті в Львові
|
20
|
1980-ті в Львівській області
|
20
|
1980-ті в Миколаївській області
|
20
|
1980-ті в Одеській області
|
20
|
1960-ті в Львові
|
20
|
1960-ті в Луганській області
|
20
|
1980-ті в Чернігові
|
20
|
1940-ті в Львівській області
|
20
|
1940-ті в Кропивницькому
|
20
|
1940-ті в Кропивницькій області
|
20
|
1940-ті в Луганську
|
20
|
1940-ті в Луганській області
|
20
|
1940-ті в Луцьку
|
20
|
1940-ті в Львові
|
20
|
1940-ті в Миколаєві
|
20
|
1940-ті в Кривому Розі
|
20
|
1940-ті в Миколаївській області
|
20
|
1940-ті в Одеській області
|
20
|
1940-ті в Одесі
|
20
|
1940-ті в Полтавській області
|
20
|
1940-ті в Полтаві
|
20
|
1940-ті в Рівненській області
|
20
|
1940-ті в Криму
|
20
|
1940-ті в Кременчуці
|
20
|
1940-ті в Севастополі
|
20
|
1940-ті в Дніпровській області
|
20
|
Церква Покрова Пресвятої Богородиці (Хмелівка)
|
20
|
1940-ті в Івано-Франківську
|
20
|
1940-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
1940-ті в Волинській області
|
20
|
1940-ті в Вінницькій області
|
20
|
1940-ті в Вінниці
|
20
|
1940-ті в Дніпрі
|
20
|
1940-ті в Київській області
|
20
|
1940-ті в Донецькій області
|
20
|
1940-ті в Житомирській області
|
20
|
1940-ті в Закарпатській області
|
20
|
1940-ті в Запоріжжі
|
20
|
1940-ті в Запорізькій області
|
20
|
1940-ті в Києві
|
20
|
1940-ті в Рівному
|
20
|
1940-ті в Сумах
|
20
|
1960-ті в Луганську
|
20
|
1960-ті в Запорізькій області
|
20
|
1960-ті в Дніпровській області
|
20
|
1960-ті в Дніпрі
|
20
|
1960-ті в Донецькій області
|
20
|
1960-ті в Житомирській області
|
20
|
1960-ті в Закарпатській області
|
20
|
1960-ті в Запоріжжі
|
20
|
1960-ті в Києві
|
20
|
1960-ті в Вінницькій області
|
20
|
1960-ті в Київській області
|
20
|
1960-ті в Кременчуці
|
20
|
1960-ті в Кривому Розі
|
20
|
1960-ті в Криму
|
20
|
1960-ті в Кропивницькому
|
20
|
1960-ті в Кропивницькій області
|
20
|
1960-ті в Вінниці
|
20
|
1960-ті в Волинській області
|
20
|
1940-ті в Сумській області
|
20
|
1940-ті в Хмельницькому
|
20
|
1940-ті в Сімферополі
|
20
|
1940-ті в Ужгороді
|
20
|
1940-ті в Харкові
|
20
|
1940-ті в Харківській області
|
20
|
1940-ті в Херсонській області
|
20
|
1940-ті в Херсоні
|
20
|
1940-ті в Хмельницькій області
|
20
|
1960-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
1940-ті в Черкасах
|
20
|
1940-ті в Черкаській області
|
20
|
1940-ті в Чернівецькій області
|
20
|
1940-ті в Чернівцях
|
20
|
1940-ті в Чернігові
|
20
|
1940-ті в Чернігівській області
|
20
|
1960-ті в Івано-Франківську
|
20
|
1980-ті в Чернівцях
|
20
|
2010-ті в Херсоні
|
20
|
1980-ті в Чернігівській області
|
20
|
2000-ті в Севастополі
|
20
|
2000-ті в Миколаївській області
|
20
|
2000-ті в Одеській області
|
20
|
2000-ті в Одесі
|
20
|
2000-ті в Полтавській області
|
20
|
2000-ті в Полтаві
|
20
|
2000-ті в Рівненській області
|
20
|
2000-ті в Рівному
|
20
|
2000-ті в Сумах
|
20
|
2000-ті в Львові
|
20
|
2000-ті в Сумській області
|
20
|
2000-ті в Сімферополі
|
20
|
2000-ті в Ужгороді
|
20
|
2000-ті в Харкові
|
20
|
2000-ті в Харківській області
|
20
|
2000-ті в Херсонській області
|
20
|
2000-ті в Херсоні
|
20
|
2000-ті в Хмельницькому
|
20
|
2000-ті в Львівській області
|
20
|
2000-ті в Луганській області
|
20
|
2000-ті в Черкасах
|
20
|
2000-ті в Закарпатській області
|
20
|
2000-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
2000-ті в Волинській області
|
20
|
2000-ті в Вінницькій області
|
20
|
2000-ті в Вінниці
|
20
|
2000-ті в Дніпровській області
|
20
|
2000-ті в Дніпрі
|
20
|
2000-ті в Донецькій області
|
20
|
2000-ті в Житомирській області
|
20
|
2000-ті в Запоріжжі
|
20
|
2000-ті в Луганську
|
20
|
2000-ті в Запорізькій області
|
20
|
2000-ті в Києві
|
20
|
2000-ті в Київській області
|
20
|
2000-ті в Кременчуці
|
20
|
2000-ті в Кривому Розі
|
20
|
2000-ті в Криму
|
20
|
2000-ті в Кропивницькому
|
20
|
2000-ті в Кропивницькій області
|
20
|
2000-ті в Хмельницькій області
|
20
|
2000-ті в Луцьку
|
20
|
2000-ті в Черкаській області
|
20
|
2010-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
2000-ті в Чернівецькій області
|
20
|
2010-ті в Закарпатській області
|
20
|
2010-ті в Житомирській області
|
20
|
2010-ті в Донецькій області
|
20
|
2010-ті в Дніпрі
|
20
|
2010-ті в Дніпровській області
|
20
|
2010-ті в Вінниці
|
20
|
2010-ті в Вінницькій області
|
20
|
2010-ті в Волинській області
|
20
|
2000-ті в Івано-Франківську
|
20
|
2010-ті в Івано-Франківську
|
20
|
2000-ті в Чернігові
|
20
|
2000-ті в Чернівцях
|
20
|
2000-ті в Чернігівській області
|
19
|
1950-ті в Луганській області
|
19
|
1950-ті в Одесі
|
19
|
1950-ті в Сумах
|
19
|
1950-ті в Севастополі
|
19
|
1950-ті в Рівному
|
19
|
1950-ті в Рівненській області
|
19
|
1950-ті в Полтаві
|
19
|
1950-ті в Полтавській області
|
19
|
1950-ті в Одеській області
|
19
|
1950-ті в Луганську
|
19
|
1950-ті в Миколаївській області
|
19
|
1950-ті в Сімферополі
|
19
|
1950-ті в Львівській області
|
19
|
1950-ті в Львові
|
19
|
1950-ті в Кропивницькій області
|
19
|
1950-ті в Луцьку
|
19
|
1950-ті в Сумській області
|
19
|
Каплиця Святого Василія Великого (Бережани)
|
19
|
1950-ті в Ужгороді
|
19
|
1950-ті в Чернівецькій області
|
19
|
Дружба (Тернопільський район)
|
19
|
Церква Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого (Бережани)
|
19
|
Церква Святого Великомученика Юрія Переможця (Бережани)
|
19
|
Церква Преподобного Серафима Саровського (Тернопіль)
|
19
|
1950-ті в Чернігівській області
|
19
|
1950-ті в Чернігові
|
19
|
1950-ті в Чернівцях
|
19
|
1950-ті в Черкаській області
|
19
|
1950-ті в Криму
|
19
|
1950-ті в Черкасах
|
19
|
1950-ті в Хмельницькій області
|
19
|
1950-ті в Хмельницькому
|
19
|
1950-ті в Херсоні
|
19
|
1950-ті в Херсонській області
|
19
|
1950-ті в Харківській області
|
19
|
1950-ті в Харкові
|
19
|
1950-ті в Кропивницькому
|
19
|
Гелецинський Євген
|
19
|
1950-ті в Кривому Розі
|
19
|
1950-ті в Дніпровській області
|
19
|
1950-ті в Кременчуці
|
19
|
Фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
19
|
Фещур Осип
|
19
|
Факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
19
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Котів, ПЦУ)
|
19
|
1950-ті в Івано-Франківську
|
19
|
1950-ті в Івано-Франківській області
|
19
|
1950-ті в Вінницькій області
|
19
|
1950-ті в Вінниці
|
19
|
1950-ті в Волинській області
|
19
|
1950-ті в Дніпрі
|
19
|
1950-ті в Донецькій області
|
19
|
1950-ті в Київській області
|
19
|
1950-ті в Житомирській області
|
19
|
1950-ті в Закарпатській області
|
19
|
1950-ті в Запоріжжі
|
19
|
1950-ті в Києві
|
19
|
1950-ті в Запорізькій області
|
18
|
2010-ті в Харкові
|
18
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Зозулинці)
|
18
|
Церква Святих жінок мироносиць (Заліщики)
|
18
|
Музей технічної і прикладної творчості Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
18
|
Церква Святого Архистратига Михаїла (Посухів, ПЦУ)
|
18
|
Церква святителя Миколая Чудотворця
|
18
|
Кременецько-Богоявленська колегія
|
18
|
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Квіткове, ПЦУ)
|
18
|
Музей освіти і педагогіки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
18
|
1960-ті в Чернігові
|
18
|
Джерела (музей)
|
18
|
Лілея (видавництво)
|
18
|
Музей спортивної слави Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
18
|
Музей дитячої творчості Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
18
|
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Рибники, ПЦУ)
|
18
|
Мамаєв П. В.
|
18
|
1950-ті в Миколаєві
|
18
|
Факультет іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
18
|
Польський клуб
|
18
|
Інженерно-педагогічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
18
|
Церква Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця (Буряківка)
|
18
|
Природознавчий музей Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
|
17
|
Курінь Лісовики
|
17
|
Кольбушовський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Н. Мороз
|
17
|
Перелік видавництв СРСР за кодами
|
17
|
Юліян Федусевич
|
17
|
Курінь Рубачі
|
17
|
Тарнобжезький повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Подгурський повіт
|
17
|
Краківський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Живецький повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Курінь Голки
|
17
|
Курінь Бурлаки
|
17
|
Церква святого апостола Івана Богослова
|
17
|
Курінь Буйні
|
17
|
Мисленицький повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Церква Святої Тройці
|
17
|
Освенцимський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Мелецький повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Хшанівський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Лімановський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Тарновський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Головний Військовий Штаб УПА
|
17
|
Велицький повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Бохенський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Ілярій Ольховий
|
17
|
Бяльський повіт (Сілезьке воєводство)
|
17
|
Бжеський повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Світло і тіні чортківських замків
|
17
|
Ропчицький повіт (II Річ Посполита)
|
17
|
Вадовицький повіт (Австро-Угорщина)
|
17
|
Пільзненський повіт
|
17
|
Домбровський повіт (Австро-Угорщина)
|
16
|
Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці
|
16
|
Церква Апостола Андрія Первозваного (Почаїв)
|
16
|
Розріз верхів рихтівської свити (пам'ятка природи)
|
16
|
Розріз верхньої частини канилівської серії (пам'ятка природи)
|
16
|
Розріз канилівської свити (Цвіклівці)
|
16
|
1990-ті в Севастополі
|
16
|
Розріз нагорнянської свити (пам'ятка природи)
|
16
|
Розріз субочської свити верхнього ордовика (пам'ятка природи)
|
16
|
Розріз тернавської свити (пам'ятка природи)
|
16
|
1990-ті в Кременчуці
|
16
|
Розріз баговицької свити (пам'ятка природи, Велика Слобідка)
|
16
|
1990-ті в Ужгороді
|
16
|
1990-ті в Криму
|
16
|
1990-ті в Кривому Розі
|
16
|
1990-ті в Миколаївській області
|
16
|
1990-ті в Рівненській області
|
16
|
1990-ті в Полтаві
|
16
|
1990-ті в Полтавській області
|
16
|
1990-ті в Одесі
|
16
|
2010-ті в Чернігові
|
16
|
1990-ті в Одеській області
|
16
|
1990-ті в Львівській області
|
16
|
1990-ті в Рівному
|
16
|
1990-ті в Львові
|
16
|
1990-ті в Луцьку
|
16
|
1990-ті в Луганській області
|
16
|
1990-ті в Луганську
|
16
|
1990-ті в Кропивницькій області
|
16
|
1990-ті в Кропивницькому
|
16
|
Розріз баговицької свити (пам'ятка природи)
|
16
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Коханівка)
|
16
|
Розріз канилівської свити (Устя)
|
16
|
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Лошнів, ПЦУ)
|
16
|
1990-ті в Хмельницькому
|
16
|
1990-ті в Чернівцях
|
16
|
1990-ті в Чернівецькій області
|
16
|
1990-ті в Черкаській області
|
16
|
1990-ті в Черкасах
|
16
|
1990-ті в Івано-Франківську
|
16
|
1990-ті в Вінниці
|
16
|
1990-ті в Хмельницькій області
|
16
|
1990-ті в Вінницькій області
|
16
|
1990-ті в Сімферополі
|
16
|
Церква святого архистратига Михаїла
|
16
|
1990-ті в Волинській області
|
16
|
1990-ті в Херсоні
|
16
|
1990-ті в Херсонській області
|
16
|
Явір (Шустівці)
|
16
|
1990-ті в Харківській області
|
16
|
1990-ті в Харкові
|
16
|
1990-ті в Івано-Франківській області
|
16
|
Дуб звичайний (Червона Діброва)
|
16
|
1990-ті в Дніпрі
|
16
|
1990-ті в Дніпровській області
|
16
|
Церква святого архидиякона Степана (Котюжини)
|
16
|
1990-ті в Закарпатській області
|
16
|
1990-ті в Київській області
|
16
|
1990-ті в Києві
|
16
|
1990-ті в Сумах
|
16
|
Церква Святої Мучениці Тетяни (Кременець)
|
16
|
1990-ті в Запорізькій області
|
16
|
1990-ті в Запоріжжі
|
16
|
Церква Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова (Колосова)
|
16
|
1990-ті в Сумській області
|
16
|
1990-ті в Чернігівській області
|
16
|
1990-ті в Чернігові
|
16
|
1990-ті в Житомирській області
|
16
|
1990-ті в Донецькій області
|
15
|
Обласні автомобільні шляхи Севастопольської міськради
|
15
|
1970-ті в Черкасах
|
15
|
1970-ті в Сімферополі
|
15
|
1970-ті в Ужгороді
|
15
|
1970-ті в Харкові
|
15
|
1970-ті в Харківській області
|
15
|
1970-ті в Херсонській області
|
15
|
1970-ті в Херсоні
|
15
|
1970-ті в Хмельницькому
|
15
|
1970-ті в Хмельницькій області
|
15
|
1970-ті в Чернігівській області
|
15
|
1970-ті в Черкаській області
|
15
|
1970-ті в Чернівецькій області
|
15
|
1970-ті в Чернігові
|
15
|
Лихачівська група
|
15
|
Обласні автомобільні шляхи Криму
|
15
|
Парацій Володимир Михайлович
|
15
|
Пізньострічкової розписної кераміки культура
|
15
|
1970-ті в Сумах
|
15
|
Автомобільні шляхи Севастопольської міськради
|
15
|
Платівоставська культура
|
15
|
1970-ті в Сумській області
|
15
|
1970-ті в Чернівцях
|
15
|
1970-ті в Києві
|
15
|
1970-ті в Дніпрі
|
15
|
1970-ті в Запоріжжі
|
15
|
1970-ті в Волинській області
|
15
|
1970-ті в Закарпатській області
|
15
|
1970-ті в Запорізькій області
|
15
|
1970-ті в Житомирській області
|
15
|
1970-ті в Донецькій області
|
15
|
1970-ті в Вінницькій області
|
15
|
1970-ті в Кривому Розі
|
15
|
1970-ті в Дніпровській області
|
15
|
1970-ті в Луганську
|
15
|
Золочівська гімназія
|
15
|
Сиваська група
|
15
|
1970-ті в Кропивницькій області
|
15
|
1970-ті в Вінниці
|
15
|
1970-ті в Кропивницькому
|
15
|
1970-ті в Луганській області
|
15
|
1970-ті в Криму
|
15
|
1970-ті в Луцьку
|
15
|
1970-ті в Миколаївській області
|
15
|
1970-ті в Кременчуці
|
15
|
1970-ті в Полтавській області
|
15
|
1970-ті в Львові
|
15
|
1970-ті в Івано-Франківській області
|
15
|
1970-ті в Одесі
|
15
|
1970-ті в Одеській області
|
15
|
1970-ті в Рівненській області
|
15
|
1970-ті в Київській області
|
15
|
1970-ті в Рівному
|
15
|
1970-ті в Севастополі
|
15
|
Тернопільська міська комунальна лікарня № 3
|
15
|
1970-ті в Івано-Франківську
|
15
|
1970-ті в Львівській області
|
15
|
1970-ті в Полтаві
|
14
|
Скалатський район
|
14
|
Церква Святого Архистратига Михаїла (Бащуки)
|
14
|
Церква Святих апостолів Петра і Павла (Кинахівці)
|
14
|
Мазурак Ярослава Іванівна
|
14
|
Герб Заліщицького району
|
14
|
Герб Збаразького району
|
14
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Бодаки)
|
14
|
Герб Лановецького району
|
14
|
Церква святого Димитрія
|
13
|
Огородник Максим Сергійович
|
13
|
Прапор Кременця
|
13
|
Панін Ілля Олексійович
|
13
|
Прапор Гусятина
|
13
|
Галадей Дмитро Олександрович
|
13
|
Бороденко Дмитро Олегович
|
13
|
Прапор Монастириськ
|
13
|
Битва під Погостом
|
13
|
Битва під Загалем
|
13
|
Хабло Арсен Володимирович
|
13
|
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Тернопіль)
|
13
|
Махінка Денис-Павло Ярославович
|
13
|
Центр здоров'я
|
13
|
Бей Андрій Андрійович
|
13
|
ТНТУ (футбольний клуб)
|
13
|
Облога Замостя (1648)
|
13
|
Облога Мозиря (1649)
|
13
|
Прапор Бучача
|
13
|
Прапор Борщова
|
13
|
Облога Львова (1648)
|
13
|
Церква святого великомученика Димитрія
|
13
|
Вольський Данііл Євгенович
|
13
|
Прапор Підгаєцького району
|
13
|
Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ імені Івана Пулюя
|
13
|
2019 у Тернопільському районі
|
13
|
Котов Микола Георгійович
|
13
|
Прапор Дзвинячки
|
13
|
Прапор Хоросткова
|
13
|
Облога Кам'янця-Подільського (1652)
|
13
|
Факультет інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ імені Івана Пулюя
|
12
|
Прапор Зубреця
|
12
|
Ян Паздєра
|
12
|
Прапор Заліщиків
|
12
|
Прапор Залізців
|
12
|
Юзеф Спорк
|
12
|
Прапор Зборівського району
|
12
|
Прапор Козліва
|
12
|
Ян Стібер
|
12
|
Юзеф Райнер
|
12
|
Церква святого великомученика Димитрія Солунського
|
12
|
Прапор Вишнівця
|
12
|
Прапор Заводського
|
12
|
Прапор Завалова
|
12
|
Станіслав Кульчиньский
|
12
|
Прапор Жеребків
|
12
|
Прапор Гончарівки
|
12
|
Прапор Городка
|
12
|
Северин Кжеменєвський
|
12
|
Прапор Долини (село)
|
12
|
Прапор Гримайлова
|
12
|
Прапор Дичкова
|
12
|
Прапор Дзвенигорода
|
12
|
Прапор Копичинців
|
12
|
Прапор Зубова
|
12
|
Прапор Озерян (Борщівський район)
|
12
|
Товстенський район
|
12
|
Прапор Красівки (Тернопільського району)
|
12
|
Фелікс Гризецький
|
12
|
Прапор Білобожниці
|
12
|
Прапор Устя
|
12
|
Прапор Улашківців
|
12
|
Прапор Токів
|
12
|
Прапор Товстого
|
12
|
Францішек Туна
|
12
|
Прапор Тарноруди
|
12
|
Фердинанд Польберґ
|
12
|
Прапор Сухоставу
|
12
|
Прапор Цеценівки
|
12
|
Прапор Різдвян
|
12
|
Прапор Бариша
|
12
|
Прапор Баворіва
|
12
|
Прапор Звенигорода (Чортківський район)
|
12
|
Прапор Росохуватеця
|
12
|
Прапор Підволочиська
|
12
|
Прапор Пробіжної
|
12
|
Прапор Передмірки
|
12
|
Прапор Устя-Зеленого
|
12
|
Прапор Білої
|
12
|
Церква Перенесення мощей святого Миколая
|
12
|
Прапор Нападівки
|
12
|
Прапор Кривчого
|
12
|
Прапор Кудринець
|
12
|
Прапор Ладичина
|
12
|
Пам'ятний знак правоохоронцям (Тернопіль)
|
12
|
Прапор Лановець
|
12
|
Прапор селища Товсте
|
12
|
Прапор Язлівця
|
12
|
Прапор Ланівців (село)
|
12
|
Прапор Ягільниці
|
12
|
Прапор Більче-Золотого
|
12
|
Прапор Яблунева
|
12
|
Прапор Озерян (Бучацький район)
|
12
|
Прапор Шманьківчиків
|
12
|
Прапор Шманьківців
|
12
|
Прапор Шибалина
|
12
|
Прапор Швайківців
|
12
|
Прапор Варваринців
|
12
|
Прапор Чернихова
|
12
|
Прапор Нараєва
|
12
|
Ґеорґ Гольцґетан
|
12
|
Жовтко Галина Йосипівна
|
12
|
Гілари Шрамм
|
12
|
Адольф Пфайффер (науковець)
|
12
|
Вишнівецький район
|
12
|
Мацелюх Роман Євгенович
|
12
|
Великоглибочецький район
|
12
|
Карломан Танґль
|
12
|
Кароль Іґнаци Странський
|
12
|
Евгеніуш Мор
|
11
|
Курудорова
|
11
|
Церква Святої Праведної Анни (Кути)
|
11
|
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Сураж)
|
11
|
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Людвище)
|
11
|
Погруддя Богдана Хмельницького (Тернопіль)
|
11
|
Військове кладовище (Тернопіль)
|
11
|
Кузьма Григорій
|
11
|
Вівтарне братство
|
11
|
Кругле озеро (Біляївський район)
|
11
|
Церква Святих Апостолів Петра і Павла (Залужжя)
|
11
|
Лісовський Микола Валентинович
|
11
|
Пам'ятник на честь льотчиків-визволителів Тернополя
|
11
|
Коропецький район
|
11
|
Алея Зірок
|
11
|
Алея Слави (Тернопіль)
|
11
|
Барельєф В'ячеслава Чорновола
|
11
|
Церква святого Георгія Побідоносця (Бриків)
|
11
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Гриньківці)
|
11
|
Прапор Заліщицького району
|
11
|
Прапор Збаразького району
|
11
|
Блажко Валерій Валерійович
|
11
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Підгайці)
|
11
|
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Онишківці)
|
11
|
Золотниківський район
|
11
|
Церква Святого Великомученика Димитрія Солунського (Шкроботівка)
|
11
|
Сукнобійка
|
11
|
Арсеній (Пожарний)
|
11
|
Церква Святої Трійці (Стіжок)
|
11
|
Прапор Бучацького району
|
11
|
Барельєф Діонізія Шолдри
|
11
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Андрушівка)
|
11
|
Козлівський район
|
11
|
Почаївський район
|
11
|
Церква Святителя Василія Великого (Тетильківці)
|
11
|
Церква Чуда Святого Архистратига Михаїла (Темногайці)
|
11
|
Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Антонівці)
|
11
|
Круподерка
|
11
|
Пам'ятник Олександрові Максименку (Тернопіль)
|
11
|
Могила Михайла Форгеля
|
11
|
Могила Григорія Клима
|
11
|
Церква Святого Апостола Іоана Богослова (Садки)
|
11
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Матвіївці)
|
11
|
Могила Діонізія Шолдри
|
11
|
Могила Л. А. Зубрицької
|
11
|
Церква Іверської ікони Божої Матері (Круголець)
|
11
|
Могила Мирослава Коцюлима
|
11
|
Церква Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова (Васьківці)
|
11
|
Могила Павла Загребельного
|
11
|
Пам'ятник Миколі Пігорєву (Тернопіль)
|
11
|
Могила Семена Онипка
|
11
|
Могила Сергія Львова
|
11
|
Могила о. Володимира Громницького
|
11
|
Могила священика Антонія Райхенберга
|
11
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Кордишів)
|
11
|
Гримайлівський район
|
11
|
Церква Казанської ікони Божої Матері (Малі Дедеркали)
|
11
|
Церква Святого Архистратига Михаїла (Мирове)
|
11
|
Могила Володимира Калина
|
11
|
Могила Володимира Вихруща
|
11
|
Могила Бориса Демківа
|
11
|
Художній надгробок на могилі Анни та Емілії Губер
|
11
|
Пам'ятник Миколі Карпенку (Тернопіль)
|
11
|
Пам'ятник Григорію Танцорову (Тернопіль)
|
11
|
Пам'ятник Вікторові Чалдаєву (Тернопіль)
|
11
|
Пам'ятник Анатолію Живову (Тернопіль)
|
11
|
Пам'ятний хрест, поставлений міщанином Тернополя на честь одужання
|
11
|
Пам'ятний знак — Ікона Матері Божої Неустанної Помочі
|
11
|
Церква Святої Великомучениці Параскеви (Радощівка)
|
11
|
Пам'ятний знак воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни (Пронятин)
|
11
|
Пам'ятне місце подвигу Анатолія Живова
|
11
|
Церква Преображення Господнього (Стіжок)
|
11
|
Прапор Лановецького району
|
11
|
Материнський поклик
|
11
|
Церква Святого Преподобного Амфілохія Почаївського (Мала Іловиця)
|
11
|
Меморіал жертв сталінських репресій (Тернопіль)
|
11
|
Микулинецький район
|
11
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Потуторів)
|
11
|
Могила Євгена Мишковського
|
11
|
Могила І. К. Нікульнікова
|
11
|
Пам'ятник воїнам-афганцям (Тернопіль)
|
10
|
Церква Святих Апостолів Петра і Павла (Діброва)
|
10
|
Церква Святих Апостолів Петра і Павла (Кривчики)
|
10
|
Церква святих апостолів Петра і Павла
|
10
|
2020-ті в Херсонській області
|
10
|
2020-ті в Ужгороді
|
10
|
2020-ті в Сімферополі
|
10
|
Тернопіль: 1540-1944
|
10
|
Спротив населення у російсько-українській війні (з 2014)
|
10
|
2020-ті в Хмельницькій області
|
10
|
2020-ті в Чернігівській області
|
10
|
Церква Святого Духа (Олишківці)
|
10
|
2020-ті в Чернігові
|
10
|
2020-ті в Чернівцях
|
10
|
2020-ті в Чернівецькій області
|
10
|
2020-ті в Черкасах
|
10
|
2020-ті в Сумах
|
10
|
2020-ті в Хмельницькому
|
10
|
2020-ті в Херсоні
|
10
|
Список битв і операцій російсько-української війни (з 2014)
|
10
|
Алієв Мір
|
10
|
Південна Осетія у російсько-українській війні (з 2014)
|
10
|
Церква Святої Трійці (Шили)
|
10
|
Причини російсько-української війни (з 2014)
|
10
|
Список дипломатичних зустрічей російсько-української війни (з 2014)
|
10
|
Список командувачів російсько-української війни (з 2014)
|
10
|
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Поділля)
|
10
|
2020-ті в Сумській області
|
10
|
2020-ті в Кривому Розі
|
10
|
2020-ті в Севастополі
|
10
|
2020-ті в Дніпрі
|
10
|
2020-ті в Рівному
|
10
|
Карстова печера «Дуча»
|
10
|
Український католицький цвинтар Святого Духа
|
10
|
Українські військовополонені у російсько-українській війні (з 2014)
|
10
|
2020-ті в Запорізькій області
|
10
|
2020-ті в Запоріжжі
|
10
|
2020-ті в Закарпатській області
|
10
|
2020-ті в Житомирській області
|
10
|
2020-ті в Донецькій області
|
10
|
2020-ті в Дніпровській області
|
10
|
Звенячинська мінеральна
|
10
|
2020-ті в Вінниці
|
10
|
2020-ті в Вінницькій області
|
10
|
2020-ті в Волинській області
|
10
|
2020-ті в Івано-Франківській області
|
10
|
2020-ті в Івано-Франківську
|
10
|
Кісткові залишки слона південного (пам'ятка природи)
|
10
|
Яковлів Яків
|
10
|
ПМР у російсько-українській війні (з 2014)
|
10
|
Наслідки російсько-української війни (з 2014)
|
10
|
2020-ті в Київській області
|
10
|
2020-ті в Києві
|
10
|
2020-ті в Криму
|
10
|
2020-ті в Луцьку
|
10
|
2020-ті в Рівненській області
|
10
|
2020-ті в Полтаві
|
10
|
2020-ті в Полтавській області
|
10
|
2020-ті в Одесі
|
10
|
2020-ті в Одеській області
|
10
|
2020-ті в Миколаївській області
|
10
|
2020-ті в Кропивницькому
|
10
|
2020-ті в Львові
|
10
|
2020-ті в Львівській області
|
10
|
2020-ті в Луганській області
|
10
|
Заложцівський район
|
10
|
2020-ті в Луганську
|
10
|
2020-ті в Кропивницькій області
|
9
|
Церква Святителя Миколая Чудотворця (Тернопіль)
|
9
|
Церква Дванадцяти апостолів (Тернопіль)
|
9
|
Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці (Тернопіль)
|
9
|
Церква Архистратига Михаїла (Тернопіль)
|
9
|
Церква Іверської ікони Божої Матері (Тернопіль)
|
9
|
Тернопіль (локомотивне депо)
|
9
|
Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Тернопіль, ПЦУ)
|
9
|
Церква Пресвятої Богородиці
|
9
|
Стрий (локомотивне депо)
|
9
|
Товстенська ратуша
|
9
|
У неділю рано зілля копала
|
9
|
Станіслав Тарло
|
9
|
Староста Сокальський
|
9
|
Церква Святих Мучеників благовірних князів Бориса і Гліба (Тернопіль)
|
9
|
Струсівський район
|
9
|
Самбірська гімназія
|
9
|
1900-ті в Черкаській області
|
9
|
Церква Святого Василія Великого (Тернопіль, ПЦУ)
|
9
|
КМС-123
|
9
|
Коломия (моторвагонне депо)
|
9
|
1900-ті в Кривому Розі
|
9
|
Ковель (вагонне депо)
|
9
|
1900-ті в Криму
|
9
|
1900-ті в Кропивницькому
|
9
|
Чернівці (локомотивне депо)
|
9
|
КМС-198
|
9
|
КМС-125
|
9
|
Зборівська ратуша
|
9
|
1900-ті в Кременчуці
|
9
|
1900-ті в Луганську
|
9
|
Церковне служіння
|
9
|
Дуб звичайний (Чемеровецький район)
|
9
|
1900-ті в Луганській області
|
9
|
1900-ті в Луцьку
|
9
|
1900-ті в Львові
|
9
|
1900-ті в Львівській області
|
9
|
1900-ті в Миколаєві
|
9
|
1900-ті в Миколаївській області
|
9
|
Копичинецький район
|
9
|
Королево (моторвагонне депо)
|
9
|
1900-ті в Одесі
|
9
|
1900-ті в Дніпровській області
|
9
|
Мукачеве (локомотивне депо)
|
9
|
1900-ті в Івано-Франківську
|
9
|
1900-ті в Івано-Франківській області
|
9
|
Нурідінов Длявер Хасанович
|
9
|
Монастир вірменських бенедиктинок (Львів)
|
9
|
1900-ті в Волинській області
|
9
|
1900-ті в Вінницькій області
|
9
|
1900-ті в Вінниці
|
9
|
Язловецька ратуша
|
9
|
1900-ті в Київській області
|
9
|
1900-ті в Дніпрі
|
9
|
1900-ті в Донецькій області
|
9
|
1900-ті в Житомирській області
|
9
|
1900-ті в Закарпатській області
|
9
|
1900-ті в Запоріжжі
|
9
|
1900-ті в Запорізькій області
|
9
|
1900-ті в Києві
|
9
|
Шляхами Золотого Поділля
|
9
|
13-та бригада УГА
|
9
|
1900-ті в Одеській області
|
9
|
1900-ті в Кропивницькій області
|
9
|
Гусятинська ратуша
|
9
|
Церква Всіх Святих в землі українській просіявших (Тернопіль)
|
9
|
1900-ті в Харківській області
|
9
|
1900-ті в Херсонській області
|
9
|
1900-ті в Херсоні
|
9
|
1900-ті в Хмельницькому
|
9
|
1900-ті в Хмельницькій області
|
9
|
Богословський факультет Львівського університету
|
9
|
1900-ті в Черкасах
|
9
|
1900-ті в Чернівецькій області
|
9
|
1900-ті в Харкові
|
9
|
1900-ті в Полтавській області
|
9
|
1900-ті в Чернівцях
|
9
|
1900-ті в Чернігові
|
9
|
1900-ті в Чернігівській області
|
9
|
Церква Святого Миколая (Тернопіль, ПЦУ)
|
9
|
Церква Святого Духа (Полупанівка)
|
9
|
Церква Святого Великомученика Пантелеймона (Тернопіль)
|
9
|
Ватага Бурлаків (пластовий курінь)
|
9
|
Церква Воскресіння Господнього (Тернопіль)
|
9
|
1900-ті в Ужгороді
|
9
|
1900-ті в Полтаві
|
9
|
Церква святого апостола і євангеліста Іоана Богослова
|
9
|
15-та бригада УГА
|
9
|
1900-ті в Рівному
|
9
|
Церква святого апостола Івана Богослова (Зарубинці)
|
9
|
1900-ті в Севастополі
|
9
|
1900-ті в Сумській області
|
9
|
1900-ті в Сумах
|
9
|
1900-ті в Рівненській області
|
9
|
1900-ті в Сімферополі
|
8
|
1930-ті в Вінницькій області
|
8
|
1930-ті в Закарпатській області
|
8
|
1930-ті в Миколаєві
|
8
|
Ян Новіцький
|
8
|
1930-ті в Рівному
|
8
|
1930-ті в Миколаївській області
|
8
|
1930-ті в Одеській області
|
8
|
1930-ті в Полтавській області
|
8
|
Ян Фелікс Шанявський
|
8
|
1930-ті в Житомирській області
|
8
|
1930-ті в Донецькій області
|
8
|
1930-ті в Вінниці
|
8
|
1930-ті в Рівненській області
|
8
|
1930-ті в Запоріжжі
|
8
|
1930-ті в Полтаві
|
8
|
1930-ті в Одесі
|
8
|
1930-ті в Дніпрі
|
8
|
1930-ті в Луцьку
|
8
|
1930-ті в Львівській області
|
8
|
Чемеровецька ратуша
|
8
|
1930-ті в Криму
|
8
|
1930-ті в Кривому Розі
|
8
|
1930-ті в Кропивницькому
|
8
|
1930-ті в Київській області
|
8
|
Червоні маки (пластовий курінь)
|
8
|
Чорноморські хвилі (пластовий курінь)
|
8
|
Червоногородський староста
|
8
|
1930-ті в Дніпровській області
|
8
|
Чортополохи (пластовий курінь)
|
8
|
1930-ті в Волинській області
|
8
|
1930-ті в Івано-Франківську
|
8
|
1930-ті в Кропивницькій області
|
8
|
1930-ті в Івано-Франківській області
|
8
|
1930-ті в Луганську
|
8
|
1930-ті в Запорізькій області
|
8
|
1930-ті в Луганській області
|
8
|
1930-ті в Кременчуці
|
8
|
1930-ті в Львові
|
8
|
1930-ті в Києві
|
8
|
Непрості (пластовий курінь)
|
8
|
1930-ті в Севастополі
|
8
|
Весняний Рейд
|
8
|
Джерело «Хотинське»
|
8
|
Делятинська ратуша
|
8
|
Гімн закарпатських пластунів
|
8
|
Гриневич Микола Васильович
|
8
|
Глинська ратуша
|
8
|
Галицька ратуша
|
8
|
Гайдамаки (пластовий курінь)
|
8
|
Вовча Ліга (пластовий курінь)
|
8
|
Вовкулаки (пластовий курінь)
|
8
|
Верховинки (пластовий курінь)
|
8
|
Долинська ратуша
|
8
|
Вацлав Вацлавічек
|
8
|
Буриверхи (пластовий курінь)
|
8
|
Брати Моуглі (пластовий курінь)
|
8
|
Боянська ратуша
|
8
|
Блискавки (пластовий курінь)
|
8
|
1930-ті в Сумах
|
8
|
Бачина (заказник)
|
8
|
Австрія (пластовий курінь)
|
8
|
Історія Бережан
|
8
|
Доктор права
|
8
|
Дружинники (пластовий курінь)
|
8
|
Рутенії
|
8
|
Перегінська ратуша
|
8
|
Мостиська ратуша
|
8
|
Нові обрії (пластовий курінь)
|
8
|
Озаринецька ратуша
|
8
|
Орликівці (пластовий курінь)
|
8
|
Отинійська ратуша
|
8
|
Мандрівники (пластовий курінь)
|
8
|
Магерівська ратуша
|
8
|
Літавиці (пластовий курінь)
|
8
|
Лісові Мавки (пластовий курінь)
|
8
|
Передові (пластовий курінь)
|
8
|
Дубова кора (пластовий курінь)
|
8
|
Перелетні птиці (пластовий курінь)
|
8
|
Перші стежі (пластовий курінь)
|
8
|
Пластовий обіт
|
8
|
Побратими (пластовий курінь)
|
8
|
Коли у путь…
|
8
|
Потелицька ратуша
|
8
|
Карпатські Вовки (пластовий курінь)
|
8
|
Йозеф Вебер
|
8
|
Закарпатці (пластовий курінь)
|
8
|
Ізмаїльська ратуша
|
8
|
Берегометська ратуша
|
8
|
Єронім Єловіцький
|
8
|
1930-ті в Чернівцях
|
8
|
2020-ті в Харкові
|
8
|
Начальний Пластун
|
8
|
Томаш зі Львова
|
8
|
2020-ті в Кременчуці
|
8
|
Турківська ратуша
|
8
|
Уманьська ратуша
|
8
|
Францішек Лісовський
|
8
|
1930-ті в Чернігівській області
|
8
|
Характерники (пластовий курінь)
|
8
|
Холодний яр (пластовий курінь)
|
8
|
1930-ті в Чернігові
|
8
|
Хоростківська ратуша
|
8
|
1930-ті в Чернівецькій області
|
8
|
Сіріли у сумерках півночі шатра
|
8
|
Хуртовина (пластовий курінь)
|
8
|
1930-ті в Черкаській області
|
8
|
1930-ті в Черкасах
|
8
|
1930-ті в Хмельницькій області
|
8
|
1930-ті в Хмельницькому
|
8
|
Целібат Мурлики (пластовий курінь)
|
8
|
1930-ті в Херсоні
|
8
|
1930-ті в Херсонській області
|
8
|
1930-ті в Харківській області
|
8
|
1930-ті в Харкові
|
8
|
1930-ті в Ужгороді
|
8
|
1930-ті в Сімферополі
|
8
|
1930-ті в Сумській області
|
8
|
2020-ті в Харківській області
|
8
|
Улад пластунів-пташат
|
8
|
Стефан Харбіцький
|
8
|
Спартанки (пластовий курінь)
|
8
|
Єжи Ґєджинський
|
8
|
Пластові прапори
|
7
|
Верещаківська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Історія Збаража
|
7
|
Корепанова Алла Пантелеймонівна
|
7
|
Історія Почаєва
|
7
|
Чудотворна ікона Божої Матері (Всецариці)
|
7
|
Кременецька чудотворна ікона Божої Матері (Опечалена)
|
7
|
Історія Монастириська
|
7
|
Шматько Володимир Петрович
|
7
|
Історія Лановець
|
7
|
Шумська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Історія Кременця
|
7
|
Історія Копичинець
|
7
|
Історія Зборова
|
7
|
Кізілов В'ячеслав Анатолійович
|
7
|
Історія Заліщик
|
7
|
Історія Скалата
|
7
|
Історія Борщова
|
7
|
Язловецька чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Церква Архистратига Михаїла (Чистилів)
|
7
|
Матвійків Василь Олександрович
|
7
|
Мельниця-Подільський район
|
7
|
Ян Дзядуський
|
7
|
Михайлов Володимир Олександрович (футболіст)
|
7
|
Синагога (Луганськ)
|
7
|
Синагога (Кременчук)
|
7
|
Вандзеляк Галина Володимирівна
|
7
|
Церква Вознесіння Господнього (Гаї-Шевченківські)
|
7
|
Церква Всіх святих землі української (Байківці)
|
7
|
Історія Підгаєць
|
7
|
Ковальков Юрій Федорович
|
7
|
Борщівська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Дай серцю волю, заведе в неволю
|
7
|
Таволга польська
|
7
|
Вишнівецька чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Станіслав Юзеф Гоз'юш
|
7
|
Природно-заповідний фонд Хмельницької області
|
7
|
Військовий хрест Карла (Австро-Угорщина)
|
7
|
Габруський Любомир Миколайович
|
7
|
Транспорт Хмельницької області
|
7
|
Бережанський цвинтар
|
7
|
Бережанський державний історико-архітектурний заповідник
|
7
|
Городоцька чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Савелівська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Улашківська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Синагога Бейт Реувен (Кам'янське)
|
7
|
Кліментовський Роман Андрійович
|
7
|
Синагога (Черкаси)
|
7
|
Добрянський Дмитро Андрійович
|
7
|
Адам Новодворський
|
7
|
Синагога (Макіївка)
|
7
|
Історія Шумська
|
7
|
Історія Хоросткова
|
7
|
Жива УПА.Тернопільщина
|
7
|
Хоральна синагога (Чернігів)
|
7
|
Зарожанська мінеральна
|
7
|
Збаразька чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Ратищівська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Чернихівська чудотворна ікона Божої Матері
|
7
|
Вавжинець Гослицький
|
7
|
Решнівська чудотворна ікона Божої Матері
|