Wanted |
Title
|
7
|
Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань
|
6
|
Спортивна ходьба на 35 кілометрів
|
6
|
Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу
|
6
|
Учасник виборів короля Польщі
|
6
|
Канівський староста
|
5
|
Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств
|
5
|
Чемпіонат України з напівмарафону
|
5
|
Чемпіонат України з трейлу
|
5
|
Чемпіонат України з гірського бігу
|
5
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби
|
5
|
Чемпіонат України з бігу на 1 милю
|
5
|
Чемпіонат України з бігу на 10 кілометрів
|
5
|
Чемпіонат України з 48-годинного бігу
|
5
|
Киц Володимир Любомирович
|
5
|
Сірук Дмитро Валерійович
|
5
|
48-годинний біг
|
5
|
Чемпіонат України з марафонського бігу
|
5
|
Провулок Комунальний (Черкаси)
|
5
|
Самолюк Віктор Анатолійович
|
5
|
Нечипоренко Денис Леонідович
|
5
|
Іваницький Василь Тарасович
|
4
|
Вулиця Олексія Панченка (Черкаси)
|
4
|
Провулок Залізничний (Черкаси)
|
4
|
Провулок Заводський (Черкаси)
|
4
|
Порозов Ігор Михайлович
|
4
|
Попов Сергій Юрійович (легкоатлет)
|
4
|
Вулиця Лісова Просіка (Черкаси)
|
4
|
Расчупкін Сергій Анатолійович
|
4
|
Мартинюк Андрій Андрійович
|
4
|
Вулиця Самійла Кішки (Черкаси)
|
4
|
Лашин Дмитро Володимирович
|
4
|
Ростикус Роман Богданович
|
4
|
Русюк Юрій Леонідович
|
4
|
Нижник Микола Миколайович
|
4
|
Станчев Андрій Вікторович
|
4
|
Михайлова Дар'я Борисівна
|
4
|
Кіщенко Юрій Павлович
|
4
|
Романенко Роман Сергійович (легкоатлет)
|
4
|
Слобода Дарина Олегівна
|
4
|
Археологія та рання історія Черкас
|
4
|
Ісаченков Ярослав Володимирович
|
3
|
Бондаренко Анатолій Григорович (легкоатлет)
|
3
|
Маслов Станіслав Андрійович
|
3
|
Сахарук Ігор Степанович
|
3
|
Нагорна Яна (легкоатлетка)
|
3
|
Молодь Черкащини
|
3
|
Сидорчук Василина Адамівна
|
3
|
Металург (волейбольний клуб, Жлобин)
|
3
|
Скворцов Вадим (легкоатлет)
|
3
|
Іртиш-Казхром (жіночий волейбольний клуб)
|
3
|
Лучеськ-Підшипник
|
3
|
Шелест Людмила Георгіївна
|
3
|
Кіру Кирило Валерійович
|
3
|
Стадник Ольга Дмитрівна
|
3
|
Старосельська Юлія Іванівна
|
3
|
Супрун Володимир Олегович
|
3
|
Сідорська Олена Володимирівна
|
3
|
Азеррейл (Баку)
|
3
|
Київська єпархія Українського екзархату
|
3
|
Нестеровський Станіслав Станіславович
|
3
|
Рофе-Бекетова Ірина Ігорівна
|
3
|
Самаріна Світлана Миколаївна
|
3
|
Провулок Архітектурний (Черкаси)
|
3
|
Провулок Михайла Ханенка (Черкаси)
|
3
|
Провулок Майора Зайцева (Черкаси)
|
3
|
Провулок Ольги Павловської (Черкаси)
|
3
|
Провулок Поштовий (Черкаси)
|
3
|
Провулок Капітана Лифаря (Черкаси)
|
3
|
Юрчук Оксана Володимирівна
|
3
|
Провулок Садовий (Черкаси)
|
3
|
Провулок Будівельний (Черкаси)
|
3
|
Провулок Анатолія Пашкевича (Черкаси)
|
3
|
Закарпаття (волейбольний клуб)
|
3
|
Провулок Черкаський (Черкаси)
|
3
|
Почесні громадяни Городища
|
3
|
Потерюк Віта (легкоатлетка)
|
3
|
Євдокимова Тамара Олександрівна
|
3
|
Погорєльська Вікторія Олексіївна
|
3
|
Петренко Ірина Віталіївна
|
3
|
Панченко Ігор (легкоатлет)
|
3
|
Остапенко Тетяна Миколаївна
|
3
|
Казанін Олексій Вікторович
|
3
|
Самолюк Анна Анатоліївна
|
3
|
Жуков Єгор Антонович
|
3
|
Естафетний біг 4х800 метрів
|
3
|
Вернигор Тетяна Вікторівна
|
3
|
Блуд Олександр Миколайович
|
3
|
Вулиця Золотоніська (Черкаси)
|
3
|
Багач Микола Олександрович
|
3
|
Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів
|
3
|
Вівчарук Петро (легкоатлет)
|
3
|
Чемпіонат УРСР з легкоатлетичного кросу
|
3
|
Гаврилюк Роман (легкоатлет)
|
3
|
Гречковський Андрій Васильович
|
3
|
Дем'яненко Микола Олегович
|
3
|
Хашко Олена Миколаївна
|
3
|
Філімошкіна Римма Миколаївна
|
3
|
Естафетний біг 4х400 метрів
|
3
|
Чемпіонат України з 12-годинного та добового бігу
|
3
|
Український Михайло В'ячеславович
|
2
|
ТехНова
|
2
|
Провулок Старий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Січовий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Сіверянський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Східний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Судноремотний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Суботівський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Старшого сержанта Кульбашного (Черкаси)
|
2
|
Провулок Смілянський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Станіслава Губаря (Черкаси)
|
2
|
Провулок Ушакова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Слобідський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Скіфський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Сестер Гоменюк (Черкаси)
|
2
|
Провулок Сергія Фурсенка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Сергія Проскурні (Черкаси)
|
2
|
Провулок Семена Палія (Черкаси)
|
2
|
Провулок Уманський (Черкаси)
|
2
|
Чередниченко Карина Миколаївна
|
2
|
Провулок Фадєєва (Черкаси)
|
2
|
Черкаси (готель)
|
2
|
Провулок Юрія Липи (Черкаси)
|
2
|
Провулок Шота Руставелі (Черкаси)
|
2
|
Провулок Чорних Запорожців (Черкаси)
|
2
|
Провулок Чорний Яр (Черкаси)
|
2
|
Провулок Чигиринський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Чалова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Чайковського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Цуперів (Черкаси)
|
2
|
Провулок Свободи (Черкаси)
|
2
|
Черемісіна Анастасія Костянтинівна
|
2
|
Провулок Цегельний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Хмільник (Черкаси)
|
2
|
Провулок Хижняківський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Філатова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Фруктовий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Федора Вешняка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Северина Наливайка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Сарматський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Яцька Остряниці (Черкаси)
|
2
|
Провулок Олекси Влизька (Черкаси)
|
2
|
Провулок Памфіла Юркевича (Черкаси)
|
2
|
Провулок Павла Филиповича (Черкаси)
|
2
|
Провулок Павла Бута (Черкаси)
|
2
|
Провулок Отамана Деркача (Черкаси)
|
2
|
Україна (санаторій, Черкаси)
|
2
|
Українська спілка ветеранів Афганістану
|
2
|
Провулок Олексія Баранникова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Окружний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Партизанський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Некрасова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Наталії Ужвій (Черкаси)
|
2
|
Провулок Наталі Лівицької-Холодної (Черкаси)
|
2
|
Провулок Надії Суровцової (Черкаси)
|
2
|
Провулок Надії Попової (Черкаси)
|
2
|
Провулок Молодшого сержанта Каравайського (Черкаси)
|
2
|
Чемпіонат України з добового бігу
|
2
|
Провулок Парковий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Перемоги (Черкаси)
|
2
|
Україна (готель, Черкаси)
|
2
|
Провулок Піщаний (Черкаси)
|
2
|
Чемпіонат України з бігу на 50 кілометрів
|
2
|
Ярко Роман Вікторович
|
2
|
Провулок Ручай (Черкаси)
|
2
|
Чемпіонат України з бігу на 50 та 100 кілометрів
|
2
|
Провулок Руслана Зайченка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Ратниківський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Радистів (Черкаси)
|
2
|
Провулок Південний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Петра Гулака-Артемовського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Профспілковий (Черкаси)
|
2
|
Чемпіонат України з волейболу
|
2
|
Провулок Поліграфічний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Полянський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Половецький (Черкаси)
|
2
|
Ярохович Сергій Анатолійович
|
2
|
Провулок Полковника Бурляя (Черкаси)
|
2
|
Провулок Пирогова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Яська Воронченка (Черкаси)
|
2
|
Прогрес (міні-футбольний клуб)
|
2
|
Чечерський староста
|
2
|
Шама Микола Борисович
|
2
|
Спартак (міні-футбольний клуб)
|
2
|
Третя черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги
|
2
|
Спартак-Новорусь
|
2
|
Соломін Анатолій Васильович
|
2
|
Холодій Петро Іванович
|
2
|
Собчук Дмитро Сергійович
|
2
|
Смехнова Раїса Пилипівна
|
2
|
Хімпром (Суми)
|
2
|
Спортивна ходьба на 10000 метрів
|
2
|
Провулок Михайла Сироти (Черкаси)
|
2
|
Цицанія широколиста
|
2
|
Скалига Людмила Миколаївна
|
2
|
Сизрань-2003
|
2
|
Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків 2018
|
2
|
Устименко Олександр (легкоатлет)
|
2
|
Серце Поділля
|
2
|
Фінчук Владислав Олегович
|
2
|
Філіпп Дуччі
|
2
|
Сезон ФК «Черкаський Дніпро» 2017—2018
|
2
|
Федорова Олена (легкоатлетка)
|
2
|
Черкаська міська дума
|
2
|
Темп (підприємство)
|
2
|
Тобольська єпархія
|
2
|
Торпедо (Єйськ)
|
2
|
Суюнов Артур Ленурович
|
2
|
Сухотська Юлія (легкоатлетка)
|
2
|
Сухоставський Володимир Павлович
|
2
|
Стрілець Анатолій (легкоатлет)
|
2
|
Спортивна ходьба на 10 кілометрів
|
2
|
Столовицький Євген
|
2
|
Староста Житомирський
|
2
|
Федчик Вікторія Вікторівна
|
2
|
Чорна Марина (легкоатлетка)
|
2
|
Черняєв Ілля (легкоатлет)
|
2
|
Спілка дизайнерів України
|
2
|
Чорний Тарас (легкоатлет)
|
2
|
Шаповалова Марина (легкоатлетка)
|
2
|
Чемпіонат Італії з волейболу серед жінок
|
2
|
Проїзд Енергобудівельників (Черкаси)
|
2
|
Рабіта (Баку)
|
2
|
Чемпіонат України з 12-годинного бігу
|
2
|
Юніорський чемпіонат світу
|
2
|
Радіо «П'ятниця»
|
2
|
Радько Марія (легкоатлетка)
|
2
|
Узвіз Грецький (Черкаси)
|
2
|
Радько Ксенія Андріївна
|
2
|
Радгосп (Черкаси)
|
2
|
Піддубний Артем (легкоатлет)
|
2
|
Рогозовський Вадим Вікторович
|
2
|
Українське козацтво (організація)
|
2
|
Проїзд Станційний (Черкаси)
|
2
|
Юрчук Наталія Сергіївна
|
2
|
Черкаська виправна колонія № 62
|
2
|
Узвіз Клубний (Черкаси)
|
2
|
Проїзд Руськополянський (Черкаси)
|
2
|
Чемпіонат України з бігу на 100 кілометрів
|
2
|
Рибак Сергій Петрович
|
2
|
Черкаська об'їзна дорога
|
2
|
Світличний Сергій Вікторович
|
2
|
Чемпіонат Росії з міні-футболу 2000/2001
|
2
|
Чемпіонат Росії з міні-футболу
|
2
|
Трефль (волейбольний клуб, Сопот)
|
2
|
Сасько Григорій Тихонович
|
2
|
Сапіга Сергій Ярославович
|
2
|
Шахтар (волейбольний клуб, Солігорськ)
|
2
|
Чемпіонат Росії з міні-футболу 1996/1997
|
2
|
Шевцов Тарас Вікторович
|
2
|
Чемпіонат України з естафетного бігу
|
2
|
Юніорська збірна України з футболу
|
2
|
Чемпіонат Росії з міні-футболу 2001/2002
|
2
|
Савицький Дмитро Олександрович
|
2
|
Рябова Оксана Володимирівна
|
2
|
Шериф-2
|
2
|
Рубін (Пісківка)
|
2
|
Узвіз Білоцерківський (Черкаси)
|
2
|
Рось (волейбольний клуб)
|
2
|
Шимко Андрій (легкоатлет)
|
2
|
Провулок Михайла Слабошпицького (Черкаси)
|
2
|
Провулок Княгині Ольги (Черкаси)
|
2
|
Провулок Михайла Білинського (Черкаси)
|
2
|
Жіноча збірна Азербайджану з волейболу
|
2
|
Кириченко Спиридон Олексійович
|
2
|
Кара-Балта
|
2
|
Казбан Артем Юрійович
|
2
|
Зозуля Роман (легкоатлет)
|
2
|
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби
|
2
|
Захарчук Анна (легкоатлетка)
|
2
|
Залеу (волейбольний клуб)
|
2
|
Задко Людмила (легкоатлетка)
|
2
|
Заводська (станція, Черкаси)
|
2
|
Жушман Олена Володимирівна
|
2
|
Клюкіна Марія (легкоатлетка)
|
2
|
Жили
|
2
|
Жеребцов Анатолій (легкоатлет)
|
2
|
Желнов Марко (легкоатлет)
|
2
|
Естафетний біг 4х100 метрів
|
2
|
Естафетний біг 4×800 метрів
|
2
|
Діравка Валентин (легкоатлет)
|
2
|
Діна (міні-футбольний клуб)
|
2
|
Дідоводюк Дмитро Дмитрович
|
2
|
Донгтхап (футбольний клуб)
|
2
|
Должкова Юлія Миколаївна
|
2
|
Киричук Діана Миколаївна
|
2
|
Ковальська Валентина Броніславівна
|
2
|
Динамо (жіночий волейбольний клуб, Москва)
|
2
|
Курта Данило Олександрович
|
2
|
Мац Григорій Зельманович
|
2
|
Матвієнко Аліса (легкоатлетка)
|
2
|
Маслюк Дарина (легкоатлетка)
|
2
|
Малогловець Руслан Леонідович
|
2
|
Малованюк Орест (легкоатлет)
|
2
|
Летичівський староста
|
2
|
Леонова Альона (легкоатлетка)
|
2
|
Лабузов Михайло Михайлович
|
2
|
Кіріон (Садзаглішвілі)
|
2
|
Кілярська Валентина (легкоатлетка)
|
2
|
Курочкін Андрій Миколайович
|
2
|
Ковальський Сергій (легкоатлет)
|
2
|
Кузубова Тетяна Романівна
|
2
|
Кубок Росії з міні-футболу 1995
|
2
|
Кубок Росії з міні-футболу 1994
|
2
|
Кубок Вищої ліги з міні-футболу
|
2
|
Кубок Італії з волейболу серед жінок
|
2
|
Крук Микола (легкоатлет)
|
2
|
Крицкалюк Володимир Дмитрович
|
2
|
Краковецький Андрій (легкоатлет)
|
2
|
Кравцов Роман Валерійович
|
2
|
Копанайко Сергій Євгенович
|
2
|
Дитяча та підліткова література
|
2
|
Джерела (видавництво)
|
2
|
Миколай (Зіоров)
|
2
|
Іпатко Світлана (легкоатлетка)
|
2
|
Балашов Віктор (легкоатлет)
|
2
|
Артеменко Тетяна Миколаївна
|
2
|
Андрій (Ухтомський)
|
2
|
Аліксійчук Андрій Іванович
|
2
|
Алея Україно-вірменської дружби (Черкаси)
|
2
|
Алея Павла Собка(Черкаси)
|
2
|
Адамчук Вадим Віталійович
|
2
|
Абрамчук Ольга Валентинівна
|
2
|
Ірина Володимирівна Горбачева
|
2
|
Іоаким (Левицький)
|
2
|
Безніс Павло Сергійович
|
2
|
Іванов Дмитро Русланович
|
2
|
Єреванський шовковий комбінат
|
2
|
Євтушенко Микола (легкоатлет)
|
2
|
Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2019
|
2
|
Європейський юнацький олімпійський фестиваль
|
2
|
Європейська площа (Черкаси)
|
2
|
Євлогій (Георгієвський)
|
2
|
WVC Dynamo Moscow
|
2
|
Rabita Baku
|
2
|
Optima (готель, Черкаси)
|
2
|
Бардіс Ася Василівна
|
2
|
Березюк Сергій (легкоатлет)
|
2
|
Данилюк Анастасія (легкоатлетка)
|
2
|
Вулиця Санаторна (Черкаси)
|
2
|
Грицак Юрій Васильович
|
2
|
Городиська Ірина Ігорівна
|
2
|
Голотов Сергій Іванович
|
2
|
Гелетій Ігор Васильович
|
2
|
ГКІ-Газпром
|
2
|
Вісник Черкаського університету
|
2
|
Вулиця Ціолковського (Черкаси)
|
2
|
Вулиця Татинецька (Черкаси)
|
2
|
Вулиця Соснівська (Черкаси)
|
2
|
Вулиця Святотроїцька
|
2
|
Вулиця Михайла Старицького (Черкаси)
|
2
|
Богдан Ярослав Сергійович
|
2
|
Вулиця Геронимівська (Черкаси)
|
2
|
Вулиця Братів Чучупаків (Черкаси)
|
2
|
Войтович Ірина (легкоатлетка)
|
2
|
Вища ліга чемпіонату Росії з міні-футболу
|
2
|
Вакуленко Антон Вадимович
|
2
|
Білоусов Віктор Федорович
|
2
|
Буйненко Рімма Віталіївна
|
2
|
Будівельник (палац спорту, Черкаси)
|
2
|
Братасюк Христина Вікторівна
|
2
|
Боднар Дар'я (легкоатлетка)
|
2
|
Мацкевич Олексій Ігорович
|
2
|
Митрофан (Краснопольський)
|
2
|
Провулок Мистецький (Черкаси)
|
2
|
Провулок Діани Петриненко (Черкаси)
|
2
|
Провулок Кирила Стеценка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Керамічний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Каштановий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Катерини Білокур (Черкаси)
|
2
|
Провулок Кармелюка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Змагайлівський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Житлокоопівського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Житлокоопівський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Ежена Деслава (Черкаси)
|
2
|
Провулок Дружби (Черкаси)
|
2
|
Lysak and Garkavenko buildings
|
2
|
Провулок Дніпровський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Дмитра Гуні (Черкаси)
|
2
|
Провулок Дмитра Бочкова (Черкаси)
|
2
|
Провулок Грузевича (Черкаси)
|
2
|
Провулок Григорія Лапченка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Горовий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Галини Дидик (Черкаси)
|
2
|
Провулок Віри Борушевської (Черкаси)
|
2
|
Провулок Вільяма Гесте (Черкаси)
|
2
|
Провулок Віктора Полонського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Клименківський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Князя Ігоря (Черкаси)
|
2
|
Провулок Водопарковий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Людмили Старицької-Черняхівської (Черкаси)
|
2
|
Провулок Мирослава Скорика (Черкаси)
|
2
|
Провулок Мирний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Миколи Калашника (Черкаси)
|
2
|
Провулок Миколи Біляшівського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Медовий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Медичний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Марії Приймаченко (Черкаси)
|
2
|
Провулок Марії Мартинюк (Черкаси)
|
2
|
Провулок Малиновий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Макара Мухи (Черкаси)
|
2
|
Провулок Луговий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Князів Острозьких (Черкаси)
|
2
|
Провулок Леоніда Каденюка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Лавріна Капусти (Черкаси)
|
2
|
Провулок Курортний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Кропивницького (Черкаси)
|
2
|
Провулок Кривий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Краснодонський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Крайній (Черкаси)
|
2
|
Провулок Корсунський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Короткий (Черкаси)
|
2
|
Провулок Козака Мамая (Черкаси)
|
2
|
Провулок Віктора Клименка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Весняний (Черкаси)
|
2
|
Михайлюк Євген (легкоатлет)
|
2
|
Однорог Валентина (легкоатлетка)
|
2
|
Пироженко Наталія Дмитрівна
|
2
|
Петрова Оксана (легкоатлетка)
|
2
|
Пащенко Валерій Вікторович
|
2
|
Пацула Микола Сергійович
|
2
|
Пархоменко Віталій (легкоатлет)
|
2
|
Панасюк Іван Вікторович
|
2
|
Павел (Преображенов)
|
2
|
Опріц Марія (легкоатлетка)
|
2
|
Онопко Віталій Валерійович
|
2
|
Олійник Павло Володимирович
|
2
|
Овруцький староста
|
2
|
Площа Воїнів-інтернаціоналістів
|
2
|
Ніколенко Вікторія (легкоатлетка)
|
2
|
Ніколаєва Ірина Анатоліївна
|
2
|
Нова економічна партія
|
2
|
Никон (Рождественський)
|
2
|
Никандр (Молчанов)
|
2
|
Немченко Марина Романівна
|
2
|
Неледва Тарас Вікторович
|
2
|
Недибалюк Анатолій (легкоатлет)
|
2
|
Національний палац мистецтв «Україна»)
|
2
|
Міхеєв Дмитро Сергійович
|
2
|
Площа Василя Симоненка
|
2
|
Поліський ансамбль пісні і танцю «Льонок»
|
2
|
Провулок Вергунівський (Черкаси)
|
2
|
Провулок Амет-Хана Султана (Черкаси)
|
2
|
Провулок Василя Кричевського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Василя Захарченка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Василя Доманицького (Черкаси)
|
2
|
Провулок Братів Яхненків (Черкаси)
|
2
|
Провулок Братів Цибульських (Черкаси)
|
2
|
Провулок Бородіна (Черкаси)
|
2
|
Провулок Богуна (Черкаси)
|
2
|
Провулок Богомольця (Черкаси)
|
2
|
Провулок Атамановського (Черкаси)
|
2
|
Провулок Андрія Яковліва (Черкаси)
|
2
|
Провулок Айвазовського (Черкаси)
|
2
|
Потіха Олександра (легкоатлетка)
|
2
|
Провулок Авіаційний (Черкаси)
|
2
|
Провулок Івася Коновченка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Івана Фізера (Черкаси)
|
2
|
Провулок Івана Сірка (Черкаси)
|
2
|
Провулок Івана Гука (Черкаси)
|
2
|
Провулок Івана Гроссе (Черкаси)
|
2
|
Провулок Івана Їжакевича (Черкаси)
|
2
|
Провулок II-й Одеський (Черкаси)
|
2
|
Провулок I-й Одеський (Черкаси)
|
2
|
Приволжанин
|
2
|
Ярушевська Жанна (легкоатлетка)
|