Стрільба з лука на літніх Олімпійських іграх 2016 — індивідуальна першість (жінки)
Стрільба з лука — індивідуальна першість (жінки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Самбодром | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | з 5 по 11 серпня | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Стрільба з лука на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
список учасників | ||||
Індивідуальна першість | чоловіки | жінки | ||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
кваліфікація |
Змагання зі стрільби з лука в особистій першості серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 року проходили з 5 по 11 серпня на Самбодромі. У змаганнях брали участь 64 спортсменки. Як і інші три дисципліни, жіноча особиста першість проходить у класичному різновиді лука, за правилами Світової федерації стрільби з лука, з відстані 70 метрів від мішені. Змагання розпочинались з туру за місце, у якому кожна учасниця вистрілює 72 стріли. На основі результатів цього раунду спортсменки розміщуються в сітці турніру на вибування. Така система вперше з'явилась 2012 року. Кожен матч складається з щонайбільше 5 сетів, у яких лучниці вистрілюють по три стріли. Учасниця з кращим результатом у кожному сеті отримує по два очки. Якщо очок у сетах порівну, то кожна спортсменка отримує по одному очку. Перша лучниця, яка здобуває 6 очок, — виграє матч. Якщо рахунок рівний 5-5 після 5 сетів, то учасниці вистрілюють по одній тай-брейковій стрілі і перемагає та, яка влучає ближче до центру мішені.[1]
Розклад змагань[ред. | ред. код]
Час місцевий (UTC−3).
День | Дата | Початок | Закінчення | Дисципліна | Етап |
---|---|---|---|---|---|
День 0 | П'ятниця 5 серпня 2016 | Індивідуальна і командна першість (жінки) |
Тур за місця | ||
День 3 | Понеділок 8 серпня 2016 | 9:00 | 17:45 | Індивідуальна першість (жінки) | Плей-оф 1/32 і 1/16 |
День 4 | Вівторок 9 серпня 2016 | 9:00 | 17:45 | Індивідуальна першість (жінки) | Плей-оф 1/32 і 1/16 |
День 5 | Середа 10 серпня 2016 | 9:00 | 18:55 | Індивідуальна першість (жінки) | Плей-оф 1/32 і 1/16 |
День 7 | Четвер 11 серпня 2016 | 9:00 | 17:10 | Індивідуальна першість (жінки) | Плей-оф 1/8/Чвертьфінали/ півфінали/Розіграш золота і бронзи |
Рекорди[ред. | ред. код]
Тур за місце — 72 стріли. Станом на 5 серпня 2016 світовий і олімпійський рекорди були такими:
Світовий рекорд | Пак Сонхьон (KOR) | 682 | Афіни, Греція | 12 серпня 2004 |
Олімпійський рекорд | Пак Сонхьон (KOR) | 682 | Афіни, Греція | 12 серпня 2004 |
Результати[ред. | ред. код]
Тур за місця[ред. | ред. код]
Турнірна сітка[ред. | ред. код]
Фінальний раунд[ред. | ред. код]
Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
8 | Алехандра Валенсія (MEX) | 2 | 26 | 26 | 25 | 26 | ||||||||||||
21 | Ліза Унрух (GER) | 6 | 27 | 28 | 23 | 27 | ||||||||||||
21 | Ліза Унрух (GER) | 2 | 26 | 28 | 26 | 27 | ||||||||||||
2 | Чан Хьо Чін (KOR) | 6 | 27 | 26 | 27 | 29 | ||||||||||||
3 | Кі Бо Бе (KOR) | 3 | 25 | 24 | 24 | 26 | 26 | |||||||||||
2 | Чан Хьо Чін (KOR) | 7 | 19 | 27 | 27 | 26 | 28 | За третє місце | ||||||||||
8 | Алехандра Валенсія (MEX) | 4 | 25 | 29 | 25 | 27 | 25 | |||||||||||
3 | Кі Бо Бе (KOR) | 6 | 26 | 28 | 26 | 21 | 30 |
Секція 1[ред. | ред. код]
Плей-оф 1/32 | Плей-оф 1/16 | Плей-оф 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | МС Чхве (KOR) | 6 | 28 | 27 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
64 | Є Каміло (DOM) | 0 | 20 | 23 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | МС Чхве (KOR) | 6 | 29 | 28 | 29 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | Ц Ле (TPE) | 2 | 29 | 26 | 28 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | Ц Ле (TPE) | 6 | 25 | 28 | 27 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | А Мартін (ESP) | 2 | 27 | 26 | 25 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | МС Чхве (KOR) | 7 | 27 | 27 | 28 | 28 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | І Степанова (RUS) | 3 | 26 | 29 | 27 | 28 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | К Перова (RUS) | 6 | 26 | 25 | 28 | 27 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||
48 | Н Санчес (COL) | 4 | 25 | 29 | 19 | 27 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | К Перова (RUS) | 3 | 25 | 27 | 24 | 29 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | І Степанова (RUS) | 7 | 26 | 26 | 30 | 29 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
49 | З Неематі (IRI) | 2 | 21 | 28 | 26 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | І Степанова (RUS) | 6 | 28 | 27 | 28 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | МС Чхве (KOR) | 0 | 23 | 26 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | А Валенсія (MEX) | 6 | 25 | 29 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Ш Лінь (TPE) | 6 | 28 | 26 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
56 | Р Мансур (EGY) | 0 | 17 | 21 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Ш Лінь (TPE) | 2 | 24 | 24 | 27 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | БД Лайшрам (IND) | 6 | 27 | 27 | 26 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | Л Балдауфф (AUT) | 2 | 27 | 23 | 23 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | БД Лайшрам (IND) | 6 | 24 | 28 | 27 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | БД Лайшрам (IND) | 2 | 26 | 26 | 27 | 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | А Валенсія (MEX) | 6 | 28 | 23 | 28 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Я Анагьоз (TUR) | 6* | 26 | 23 | 22 | 30 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
40 | К Ліпярська-Палка (POL) | 5 | 22 | 23 | 23 | 27 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Я Анагьоз (TUR) | 5 | 28 | 26 | 28 | 28 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | А Валенсія (MEX) | 6* | 28 | 28 | 28 | 27 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
57 | Ю Лобженідзе (GEO) | 4 | 28 | 28 | 26 | 27 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | А Валенсія (MEX) | 6 | 25 | 27 | 27 | 28 | 29 |
Секція 2[ред. | ред. код]
Плей-оф 1/32 | Плей-оф 1/16 | Плей-оф 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Т Дашидоржиєва (RUS) | 7 | 26 | 28 | 26 | 27 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
60 | Карма (BHU) | 3 | 26 | 22 | 26 | 27 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Т Дашидоржиєва (RUS) | 4 | 28 | 25 | 28 | 25 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Х Цао (CHN) | 6 | 28 | 29 | 27 | 27 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
37 | О Сенюк (AZE) | 1 | 23 | 25 | 23 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Х Цао (CHN) | 7 | 28 | 25 | 24 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Ц Хуей (CHN) | 2 | 27 | 26 | 29 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Л Унрух (GER) | 6 | 28 | 29 | 28 | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Л Унрух (GER) | 6 | 28 | 27 | 22 | 27 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
44 | Л Бріто (VEN) | 4 | 25 | 25 | 24 | 28 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Л Унрух (GER) | 6 | 29 | 27 | 26 | 25 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Г Баярдо (MEX) | 4 | 27 | 26 | 27 | 27 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
53 | Ш Раї (BAN) | 0 | 27 | 23 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Г Баярдо (MEX) | 6 | 28 | 28 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Л Унрух (GER) | 6 | 25 | 28 | 27 | 28 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Я-Т Тан (TPE) | 5 | 27 | 26 | 28 | 26 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Г Сарторі (ITA) | 6 | 29 | 27 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | К Агірре (COL) | 0 | 24 | 23 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Г Сарторі (ITA) | 2 | 27 | 26 | 26 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Д Кумарі (IND) | 6 | 24 | 29 | 28 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | К Есебуа (GEO) | 4 | 26 | 29 | 27 | 29 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Д Кумарі (IND) | 6 | 27 | 29 | 30 | 27 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Д Кумарі (IND) | 0 | 27 | 26 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Я-Т Тан (TPE) | 6 | 28 | 29 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | А Павлова (UKR) | 6 | 28 | 29 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | Л Сайдієва (KAZ) | 0 | 22 | 26 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | А Павлова (UKR) | 0 | 26 | 27 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Я-Т Тан (TPE) | 6 | 27 | 29 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | Ж-С Пікар (CAN) | 1 | 27 | 25 | 26 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Я-Т Тан (TPE) | 7 | 29 | 26 | 26 | 28 |
Секція 3[ред. | ред. код]
Плей-оф 1/32 | Плей-оф 1/16 | Плей-оф 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Б-Б Кі (KOR) | 7 | 26 | 26 | 26 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | Ш Анвар (KEN) | 1 | 24 | 23 | 26 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Б-Б Кі (KOR) | 6 | 29 | 27 | 29 | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | В Марченко (UKR) | 2 | 27 | 27 | 29 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | Л Нурмсалу (EST) | 0 | 22 | 23 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | В Марченко (UKR) | 6 | 27 | 25 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Б-Б Кі (KOR) | 6 | 27 | 29 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | СЮ Хтве (MYA) | 0 | 26 | 17 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | М Бравн (USA) | 6 | 26 | 29 | 28 | 28 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
46 | К Мандія (ITA) | 4 | 27 | 29 | 26 | 28 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||
19 | М Бравн (USA) | 3 | 26 | 26 | 26 | 26 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
51 | СЮ Хтве (MYA) | 7 | 26 | 28 | 30 | 25 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
51 | СЮ Хтве (MYA) | 7 | 26 | 26 | 26 | 27 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Т Куоппа (FIN) | 3 | 25 | 28 | 26 | 25 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Б-Б Кі (KOR) | 6 | 28 | 25 | 27 | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ц У (CHN) | 2 | 27 | 28 | 22 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ю Ці (CHN) | 7 | 28 | 27 | 28 | 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | М Канетта (BRA) | 1 | 25 | 27 | 25 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ю Ці (CHN) | 6 | 29 | 28 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | А Лонгова (SVK) | 0 | 27 | 26 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | Л Маджні (IND) | 1 | 25 | 26 | 26 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | А Лонгова (SVK) | 7 | 27 | 28 | 26 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ю Ці (CHN) | 5 | 25 | 27 | 28 | 27 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ц У (CHN) | 6 | 26 | 29 | 28 | 26 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
27 | А Мірча (MDA) | 6 | 27 | 25 | 28 | 26 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
38 | А Роман (MEX) | 4 | 25 | 29 | 25 | 26 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
27 | А Мірча (MDA) | 0 | 25 | 23 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ц У (CHN) | 6 | 26 | 25 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
59 | Ю Хаясі (JPN) | 1 | 22 | 24 | 25 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ц У (CHN) | 7 | 22 | 28 | 27 | 28 |
Секція 4[ред. | ред. код]
Плей-оф 1/32 | Плей-оф 1/16 | Плей-оф 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Л Боарі (ITA) | 1 | 25 | 25 | 22 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | Е Інглі (AUS) | 7 | 25 | 28 | 23 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | Е Інглі (AUS) | 0 | 23 | 24 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | АМ дос Сантос (BRA) | 6 | 25 | 26 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | С Наґаміне (JPN) | 3 | 28 | 25 | 19 | 25 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||
26 | АМ дос Сантос (BRA) | 7 | 27 | 29 | 24 | 25 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||
26 | АМ дос Сантос (BRA) | 2 | 25 | 27 | 25 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Н Фолкард (GBR) | 6 | 27 | 27 | 25 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Н Фолкард (GBR) | 6* | 28 | 27 | 29 | 24 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
42 | ІЮ Рочмаваті (INA) | 5 | 27 | 25 | 29 | 26 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Н Фолкард (GBR) | 6 | 26 | 28 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | К Каванака (JPN) | 0 | 22 | 26 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | Е Псарра (GRE) | 3 | 25 | 26 | 27 | 25 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10 | К Каванака (JPN) | 7 | 25 | 29 | 26 | 26 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Н Фолкард (GBR) | 1 | 25 | 27 | 27 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Х-Ч Чан (KOR) | 7 | 26 | 27 | 28 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | У-Ч Кан (PRK) | 6 | 25 | 25 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | С Нікітін (BRA) | 0 | 24 | 23 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | У-Ч Кан (PRK) | 6 | 25 | 26 | 25 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | К Б'єрендаль (SWE) | 2 | 26 | 25 | 23 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | К Б'єрендаль (SWE) | 6 | 25 | 25 | 26 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | А Рендон (COL) | 2 | 27 | 24 | 24 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | У-Ч Кан (PRK) | 2 | 27 | 24 | 27 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Х-Ч Чан (KOR) | 6 | 27 | 28 | 29 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | Л Січенікова (UKR) | 7 | 25 | 25 | 27 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | Х Наріманідзе (GEO) | 1 | 25 | 24 | 24 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | Л Січенікова (UKR) | 2 | 27 | 28 | 28 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Х-Ч Чан (KOR) | 6 | 28 | 29 | 26 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
63 | Л Татафу (TGA) | 0 | 23 | 15 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Х-Ч Чан (KOR) | 6 | 28 | 27 | 27 |
Примітки[ред. | ред. код]
- ↑ NBCOlympics.com. Архів оригіналу за 2 січня 2018. Процитовано 3 серпня 2016.