До 1 липня 2008 року вул.Ватутіна-вул.Ковальчука, в 50-х вул.Ватутіна (нині Бандери)-вул.Дзержинського(нині вул.Садова) та був під маршрутом №2; до 03.03.2013 року проїзд до "Держуніверситету" проходив через вул.Університетська-вул.Хотинських Комсомольців (нині Констянтина Томащука)-вул.Коцюбинського
вулиця Ясська — проспект Незалежності — вулиця Героїв Майдану — Соборна площа — вулиця Івана Франка — Центральна площа — вулиця Університетська — вулиця Коцюбинського — Держуніверситет
Рух до вулиці Ясської
Держуніверситет — вулиця Андрія Деркача — вулиця Констянтина Томащука — Богдана Хмельницького — вулиця Університетська — вулиця Бандери — вулиця Міцкевича — вулиця Івана Франка — Соборна площа — вулиця Героїв Майдану — проспект Незалежності — вулиця Ясська
Через ремонт проспекту Незалежності в 2018 році курсував від Університету до кінцевої Училище 15 по вулицям Комарова, Головна, Південно-Кільцева, назад повертає на проспект Незалежності.
Раніше кінцева вул.Фастівська, до заводу "Гравітон" не було побудовано лінії, ще раніше кінцева вул.Житомирська(нині вул.Московської Олімпіади)був під маршрутом №4;до 03.03.2013 року проїзд до "Держуніверситету" проходив через вул.Університетська-вул.Хотинських Комсомольців-вул.Коцюбинського
вулиця Винниченка — вулиця Руська — Центральна площа — вулиця Університетська — Богдана Хмельницького — вулиця Хотинських Комсомольців — вулиця Коцюбинського — Держуніверситет
Рух до вулиці Винниченка
Держуніверситет — вулиця Хотинських Комсомольців — вулиця Університетська — Центральна площа — вулиця Руська — вулиця Винниченка
Раніше р.Прут-завод "Кварц", який пустили замість трамваю, що ходив до нинішнього автовокзалу. Змінив кінцеву з "завод "Кварц" на "Училище №15" в 2022 році.
Дріжджзавод — вулиця Хотинська — вулиця Гагаріна — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Головна — вулиця Південно-Кільцева — Училище №15
Рух до Дріжджзаводу
Училище №15 — вулиця Південно-Кільцева — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Головна — вулиця Шолом-Алейхема — вулиця Сагайдачного — вулиця Гагаріна — вулиця Хотинська Дріжджзавод
Дріжджзавод — вулиця Хотинська — вулиця Гагаріна — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Головна — вулиця Південно-Кільцева — Училище №15
Рух до Дріжджзаводу
Училище №15 — вулиця Південно-Кільцева — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Головна — вулиця Шолом-Алейхема — вулиця Сагайдачного — вулиця Гагаріна — вулиця Хотинська Дріжджзавод
1 маршрут в Чернівцях з 1 лютого 1939 року, ходив до вул.Житомирської (нині вул.Січових Стрільців), проходив через вул. Кишинівську та вул.Зелену, в румунські і радянські часи був маршрутом №4 потім змінили на №2; до 03.03.2013 року проїзд до "Держуніверситету" проходив через вул.Університетська-вул.Богдана Хмельницького-вул.Коцюбинського
вулиця Південно-Кільцева — вулиця Героїв Майдану — проспект Незалежності — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Головна — вулиця Шолом-Алейхема — вулиця Сагайдачного — вулиця Вокзальна — вулиця Хотинська — вулиця Старожучківський шлях — Калинівський ринок
Рух до вулиці Південно-Кільцева
Калинівський ринок — вулиця Старожучківський шлях — вулиця Хотинська — вулиця Вокзальна — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Головна — проспект Незалежності — вулиця Героїв Майдану — вулиця Південно-Кільцева
До 90-х маршрут: завод "Кварц"-вул. Волгоградська (нині вул. Сагайдачного): завод "Кварц"-вул. Леніна (нині вул. Головна)-вул. Комарова-вул. Червоноармійська (нині вул. Героїв Майдану)-просп. 50-річчя Жовтня (нині просп. Незалежності)-вул. Леніна-пл. Центральна-вул. Леніна-вул. Шолом-Алейхема-вул. Волгоградська-вул. Леніна. Змінив маршрут у 2022 році. Замість кінцевої на заводі "Кварц" став їхати до училища №15.
Відкритий в кінці 90-х років, трошки відрізняється від маршруту №6. Змінив маршрут у 2022 році. Став частково кільцевим маршрутом. Частину маршруту на вулиці Південно-Кільцевій долає без контактної мережі.
В документах маршрут є, але з 2008 року закритий.
З квітня 2017 року з'явилася інформація про відновлення маршрута по старій схемі. Станом на зиму 2024 відновлений не був. Однак триває відновлення контактної мережі на вулиці Садовій.
Держуніверситет — вулиця Леоніда Дергача — вулиця Констянтина Томащука — Богдана Хмельницького — вулиця Університетська — вулиця Степана Бандери — вулиця Адама Міцкевича — вулиця Івана Франка — Соборна площа — вулиця Героїв Майдану — вулиця Південно-Кільцева
вулиця Південно-Кільцева — вулиця Героїв Майдану — Соборна площа — вулиця Івана Франка — вулиця Центральна площа — вулиця Універстетська — вулиця Коцюбинського — Держуніверситет
Відкритий у жовтні 2002 року сполученням р. Прут до Калинівського ринку, був закритий з продовженням №5 в 2003 році до Калинівського ринку.
З 2016 року з'являється інформація з відкриттям нового маршрута №9 взамін автобусного №34.
6 червня 2019 відкрито новий маршрутом тролейбусами обладнані автономним ходом[2].
Скасований влітку 2022 року через заміну тролейбусів з автономних ходом на автобуси. Причиною заміни була вимога поліції, оскільки маршрут перетинає залізничний переїзд[3].
Соборна площа — вулиця Героїв Майдану — проспект Незалежності — вулиця Головна — вулиця Чкалова — вулиця Миколаївська — вулиця Миру — вулиця Авангардна — вулиця Миргородська — вулиця Кармелюка — вулиця Винниченка — вулиця Руська — завод "Гравітон"
Рух до Соборної площі
Завод "Гравітон" — вулиця Руська — вулиця Винниченка — вулиця Ясська — проспект Незалежності — вулиця Героїв Майдану — Соборна площа
Новий маршрут відкритий 19.04.2018 року після закупівлі та поставки в місто 4 тролейбусів обладнаних автономним ходом[4]. Влітку 2022 року змінив маршрут та курсує від центру Садгори до центрального корпусу національного університету.
Рух до Садгори
Держуніверситет — вулиця Констянтина Томащука — вулиця Богдана Хмельницького — вулиця Університетська — Центральна площа — вулиця Головна — вулиця Шолом-Алейхема — вулиця Гетьмана Петра Сагайдачного — вулиця Вокзальна — вулиця Хотинська — вулиця Васіле Александрі — вулиця Перемоги — вулиця Ярослава Мудрого — вулиця Надрічна — Садгора
Рух до Держуніверситету
Садгора — вулиця Надрічна — вулиця Васіле Александрі — вулиця Хотинська — вулиця Вокзальна — вулиця Головна — Центральна площа — вулиця Університетська — вулиця Коцюбинського — Держуніверситет