Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2021
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2021 | |
---|---|
Місто-господар | Познань, Польща |
Дати проведення | 3 червня 2021 — 6 червня 2021 |
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2021 пройшов 3—6 червня у Познані (Польща).
Медальний залік[ред. | ред. код]
* Країна-господарка ( Польща)
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Угорщина | 9 | 7 | 2 | 18 |
2 | Німеччина | 4 | 3 | 3 | 10 |
3 | Білорусь | 3 | 3 | 2 | 8 |
4 | Росія | 2 | 2 | 5 | 9 |
5 | Україна | 2 | 2 | 4 | 8 |
6 | Іспанія | 2 | 1 | 0 | 3 |
7 | Данія | 2 | 0 | 1 | 3 |
Чехія | 2 | 0 | 1 | 3 | |
9 | Польща* | 1 | 3 | 2 | 6 |
10 | Італія | 1 | 0 | 1 | 2 |
11 | Словенія | 1 | 0 | 0 | 1 |
12 | Португалія | 0 | 2 | 1 | 3 |
Словаччина | 0 | 2 | 1 | 3 | |
14 | Литва | 0 | 1 | 3 | 4 |
15 | Велика Британія | 0 | 1 | 0 | 1 |
Молдова | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Хорватія | 0 | 1 | 0 | 1 | |
18 | Бельгія | 0 | 0 | 1 | 1 |
Румунія | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Швеція | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (20 збірних) | 29 | 29 | 29 | 87 |
Результати[ред. | ред. код]
Чоловіки[ред. | ред. код]
Неолімпійські дистанції
Каное[ред. | ред. код]
Event | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
К–1 200 м[1] | Хоан Морено Іспанія |
40.770 | Артем Козирь Білорусь |
40.798 | Херікас Жустаутас Литва |
40.960 |
К–1 500 м[2] | Мартін Фукса Чехія |
1:49.259 | Сергій Тарновський Молдова |
1:50.312 | Конрад-Робін Шейбнер Німеччина |
1:50.399 |
К–1 1000 м[3] | Мартін Фукса Чехія |
4:06.417 | Конрад-Робін Шейбнер Німеччина |
4:07.842 | Кирило Шамшунін Росія |
4:08.367 |
К–1 5000 м[4] | Себастьян Брендель Німеччина |
23:22.446 | Ніколас Фодор Угорщина |
23:28.575 | Карло Тачіні Італія |
23:44.889 |
К–2 200 м[5] | Іспанія Альберто Педреро Пабло Гранья |
36.900 | Польща Арсен Сливінський Міхал Лубневський |
37.006 | Литва Херікас Жустаутас Вадим Коробов |
37.300 |
К–2 500 м[6] | Росія Віктор Мелантьєв Владислав Чеботарь |
1:44.915 | Німеччина Себастьян Брендель Тім Гекер |
1:44.989 | Україна Віталій Вергелес Андрій Рибачок |
1:45.215 |
К–2 1000 м[7] | Німеччина Себастьян Брендель Тім Гекер |
3:42.555 | Росія Кирило Шамшунін Ілля Первухін |
3:44.811 | Румунія Каталін Чиріла Віктор Михалачі |
3:45.255 |
Байдарка[ред. | ред. код]
Жінки[ред. | ред. код]
Неолімпійські дистанції
Каное[ред. | ред. код]
Event | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
К–1 200 м[17] | Дорота Боровська Польща |
46.888 | Людмила Лузан Україна |
47.595 | Олеся Ромасенко Росія |
47.668 |
К–1 500 м[18] | Людмила Лузан Україна |
2:07.235 | Віраг Балла Угорщина |
2:13.332 | Олена Наздрова Білорусь |
2:13.345 |
К–1 5000 м[19] | Ольга Клімова Білорусь |
26:25.017 | Дора Гораньї Угорщина |
26:42.626 | Людмила Бабак Україна |
27:02.534 |
К–2 200 м[20] | Росія Ірина Андрєєва Олеся Ромасенко |
43.824 | Угорщина Віраг Балла Кінче Такач |
45.001 | Україна Людмила Лузан Анастасія Четверікова |
45.204 |
К–2 500 м[21] | Україна Людмила Лузан Анастасія Четверікова |
2:06.252 | Німеччина Ліза Ян Софі Кох |
2:07.795 | Угорщина Віраг Балла Кінче Такач |
2:09.295 |
Байдарка[ред. | ред. код]
Примітки[ред. | ред. код]
- ↑ C-1 Men 200 m – Final A results (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 5 червня 2021. Процитовано 31 липня 2022.
- ↑ C-1 Men 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-1 Men 1000 m – Final A results (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 20 вересня 2021. Процитовано 31 липня 2022.
- ↑ C-1 Men 5000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-2 Men 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-2 Men 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-2 Men 1000 m – Final A results (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 20 вересня 2021. Процитовано 31 липня 2022.
- ↑ K-1 Men 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Men 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Men 1000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Men 5000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-2 Men 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-2 Men 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-2 Men 1000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-4 Men 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-4 Men 1000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-1 Women 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-1 Women 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-1 Women 5000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-2 Women 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ C-2 Women 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Women 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Women 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Women 1000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-1 Women 5000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-2 Women 200 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-2 Women 500 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-2 Women 1000 m – Final A results[недоступне посилання]
- ↑ K-4 Women 500 m – Final A results[недоступне посилання]