Чемпіонат світу з боротьби 2019 — греко-римська боротьба, до 87 кг
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Чемпіонат світу з боротьби 2019 — греко-римська боротьба, до 87 кг | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Барис Арена (Нур-Султан, Казахстан) | ||||||||||||
Дата | 15-16 вересня 2019 | ||||||||||||
Учасників | 39 з 39 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2018 | 2021 → |
Змагання з греко-римської боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 87 кг на чемпіонаті світу з боротьби 2019 відбулись 15-16 вересня 2019 року в Астані (Казахстан) на Барис Арені.
У змаганнях взяли участь 39 спортсмен з 39 країн. Змагання складалися з турніру на вибування, у якому, у свою чергу, визначали володарів двох бронзових медалей. Два фіналісти змагалися за золоту та срібну медалі. Борці, які програли одному з двох фіналістів, переходили до втішного раунду, де змагалися за дві бронзові медалі.
Результати[ред. | ред. код]
- Позначення
- F — чиста перемога
Фінал[ред. | ред. код]
Півфінал | Фінал | |||||||
Жан Беленюк (UKR) | 2 | |||||||
Деніс Кудла (GER) | 1 | Жан Беленюк (UKR) | 2 | |||||
Віктор Лерінц (HUN) | 1 | Віктор Лерінц (HUN) | 1 | |||||
Рустам Ассакалов (UZB) | 1 | |||||||
Верхня половина[ред. | ред. код]
Секція 1[ред. | ред. код]
1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінал | |||||||||||||||
Жан Беленюк (UKR) | 5 | |||||||||||||||||
Альфонсо Лейва (MEX) | 1 | |||||||||||||||||
Жан Беленюк (UKR) | 7 | |||||||||||||||||
Іван Хуклек (CRO) | 1 | |||||||||||||||||
Ніку Оджог (ROU) | 0 | |||||||||||||||||
Іван Хуклек (CRO) | 10F | |||||||||||||||||
Жан Беленюк (UKR) | 3 | |||||||||||||||||
Микола Стадуб (BLR) | 1 | |||||||||||||||||
Суніл Кумар (IND) | 0 | |||||||||||||||||
Джо Рау (USA) | 6 | |||||||||||||||||
Джо Рау (USA) | 1 | |||||||||||||||||
Микола Стадуб (BLR) | 9 | |||||||||||||||||
Микола Стадуб (BLR) | 7 | |||||||||||||||||
Рамон Бетшарт (SUI) | 1 | |||||||||||||||||
Секція 2[ред. | ред. код]
1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінал | |||||||||||||||
Амер Хрустановіч (AUT) | 6 | |||||||||||||||||
Фабіо Парізі (ITA) | 0 | |||||||||||||||||
Амер Хрустановіч (AUT) | 1 | |||||||||||||||||
Деніс Кудла (GER) | 3 | |||||||||||||||||
Деніс Кудла (GER) | 3 | |||||||||||||||||
Тарек Абдельслам (BUL) | 1 | |||||||||||||||||
Деніс Кудла (GER) | 1 | |||||||||||||||||
Рамін Тахері (IRI) | 1 | |||||||||||||||||
Рамін Тахері (IRI) | 2 | |||||||||||||||||
Закаріас Берг (SWE) | 1 | |||||||||||||||||
Рамін Тахері (IRI) | 6 | |||||||||||||||||
Іслам Аббасов (AZE) | 0 | |||||||||||||||||
Гурамі Хетсуріані (GEO) | 0 | |||||||||||||||||
Іслам Аббасов (AZE) | 4 | |||||||||||||||||
Нижня половина[ред. | ред. код]
Секція 3[ред. | ред. код]
1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінал | |||||||||||||||
Віктор Лерінц (HUN) | 9 | |||||||||||||||||
Шихазберді Овелеков (TKM) | 0 | |||||||||||||||||
Віктор Лерінц (HUN) | 8F | |||||||||||||||||
Атабек Азісбеков (KGZ) | 1 | |||||||||||||||||
Атабек Азісбеков (KGZ) | 4 | |||||||||||||||||
Лаймутіс Адомайтіс (LTU) | 0 | |||||||||||||||||
Віктор Лерінц (HUN) | 3 | |||||||||||||||||
На Цзюньцзе (CHN) | 1 | |||||||||||||||||
Масато Сумі (JPN) | 1 | |||||||||||||||||
Дімітріос Цекерідіс (GRE) | 4F | |||||||||||||||||
Дімітріос Цекерідіс (GRE) | 1 | |||||||||||||||||
На Цзюньцзе (CHN) | 2 | |||||||||||||||||
На Цзюньцзе (CHN) | 9 | |||||||||||||||||
Тохірджон Охонов (TJK) | 0 | |||||||||||||||||
Секція 4[ред. | ред. код]
1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | Півфінал | |||||||||||||||
Азамат Кустубаєв (KAZ) | 5 | |||||||||||||||||
Луїс Авендано (VEN) | 1 | Азамат Кустубаєв (KAZ) | 7F | |||||||||||||||
Хесус Гаска (ESP) | 0 | Халіс Гілманоу (FRA) | 1 | |||||||||||||||
Халіс Гілманоу (FRA) | 2 | Азамат Кустубаєв (KAZ) | 1 | |||||||||||||||
Пак Хе Гин (KOR) | 9 | Даніель Грегоріч (CUB) | 1 | |||||||||||||||
Майкл Шиногара (GUM) | 0 | Пак Хе Гин (KOR) | 0 | |||||||||||||||
Артур Шагінян (ARM) | 1 | Даніель Грегоріч (CUB) | 5F | |||||||||||||||
Даніель Грегоріч (CUB) | 4 | Даніель Грегоріч (CUB) | 0 | |||||||||||||||
Олександр Комаров (RUS) | 4 | Рустам Ассакалов (UZB) | 4 | |||||||||||||||
Башир Сід Азара (ALG) | 0 | Олександр Комаров (RUS) | 9 | |||||||||||||||
Аркадіуш Кулинич (POL) | 9 | Аркадіуш Кулинич (POL) | 0 | |||||||||||||||
Рамі Хієтаніємі (FIN) | 2 | Олександр Комаров (RUS) | 5 | |||||||||||||||
Алвіс Альмендра (PAN) | 0 | Рустам Ассакалов (UZB) | 3F | |||||||||||||||
Рустам Ассакалов (UZB) | 6F | Рустам Ассакалов (UZB) | 5F | |||||||||||||||
Метехан Башар (TUR) | 0 | |||||||||||||||||
Втішні поєдинки за бронзові нагороди[ред. | ред. код]
Раунд 1 | Раунд 2 | Поєдинки за бронзові нагороди | |||||||||
Альфонсо Лейва (MEX) | 6 | Іван Хуклек (CRO) | 1 | Микола Стадуб (BLR) | 1 | ||||||
Іван Хуклек (CRO) | 8 | Микола Стадуб (BLR) | 5 | Деніс Кудла (GER) | 2 | ||||||
Шихазберді Овелеков (TKM) | 0 | Атабек Азісбеков (KGZ) | 6 | Атабек Азісбеков (KGZ) | 2 | ||||||
Атабек Азісбеков (KGZ) | 6 | На Цзюньцзе (CHN) | 1 | Рустам Ассакалов (UZB) | 6 |
Посилання[ред. | ред. код]
- Official results. United World Wrestling. (англ.)