Шаблон
:
Кращий спортсмен (команда) року за версією FINA
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
п
о
р
Найкращий спортсмен (команда) року за версією
FINA
Плавання
чоловіки
2010:
Раян Лохте
(
США
) • 2011:
Раян Лохте
(
США
) • 2012:
Майкл Фелпс
(
США
) • 2013:
Раян Лохте
(
США
) • 2014:
Чад ле Клос
(
ПАР
) • 2015:
Мітч Ларкін
(
Австралія
) • 2016:
Майкл Фелпс
(
США
) • 2017:
Кайлеб Дрессел
(
США
)• 2018:
Чад ле Клос
(
ПАР
)• 2019:
Кайлеб Дрессел
(
США
)• 2021:
Кайлеб Дрессел
(
США
)
жінки
2010:
Тереза Альсгаммар
(
Швеція
) • 2011:
Міссі Франклін
(
США
) • 2012:
Міссі Франклін
(
США
) • 2013:
Кейті Ледекі
(
США
) • 2014:
Катінка Хоссу
(
Угорщина
) • 2015:
Катінка Хоссу
(
Угорщина
) • 2016:
Катінка Хоссу
(
Угорщина
) • 2017:
Сара Шестрем
(
Швеція
) • 2018:
Катінка Хоссу
(
Угорщина
) • 2019:
Сара Шестрем
(
Швеція
) • 2021:
Емма Маккеон
(
Австралія
)
Водне поло
найкращий ватерполіст (2010-2014, з 2021 року)
2010:
Ваня Удовичич
(
Сербія
) • 2011:
Філіп Філіпович
(
Сербія
) • 2012:
Йосип Павич
(
Хорватія
) • 2013:
Денеш Варга
(
Угорщина
) • 2014:
Філіп Філіпович
(
Сербія
) • 2021:
Філіп Філіпович
(
Сербія
)
найкраща чоловіча ватерпольна
команда (2015-2019)
2015:
Чоловіча збірна Сербії з водного поло
(
Сербія
) • 2016:
Чоловіча збірна Сербії з водного поло
(
Сербія
) • 2017:
Чоловіча збірна Хорватії з водного поло
(
Хорватія
) • 2018:
Чоловіча збірна Угорщини з водного поло
(
Угорщина
) • 2019:
Чоловіча збірна Італії з водного поло
(
Італія
)
найкраща ватерполістка (2010-2014, з 2021 року)
2010:
Бетсі Армстронг
(
США
) • 2011:
Александра Асімакі
(
Греція
) • 2012:
Меггі Стеффенс
(
США
) • 2013:
Дженніфер Переха
(
Іспанія
) • 2014:
Меггі Стеффенс
(
США
) • 2021:
Меггі Стеффенс
(
США
)
найкраща жіноча ватерпольна
команда (2015-2019)
2015:
Жіноча збірна США з водного поло
(
США
) • 2016:
Жіноча збірна США з водного поло
(
США
) • 2017:
Жіноча збірна США з водного поло
(
США
) • 2018:
Жіноча збірна США з водного поло
(
США
) • 2019:
Жіноча збірна США з водного поло
(
США
)
Стрибки у воду
чоловіки
2010:
Патрік Гаусдінґ
(
Німеччина
) • 2011:
Цю Бо
(
КНР
) • 2012:
Ілля Захаров
(
Росія
) • 2013:
Хе Чун
(
КНР
) • 2014:
Цао Юань
(
КНР
) • 2015:
Хе Чао
(
КНР
) • 2016:
Чень Айсень
(
КНР
) • 2017:
Том Дейлі
(
Велика Британія
) • 2018:
Цао Юань
(
КНР
) • 2019:
Сє Сиї
(
КНР
) • 2021:
Сє Сиї
(
КНР
)
жінки
2010:
Чень Жолінь
(
КНР
) • 2011:
У Мінься
(
КНР
) • 2012:
У Мінься
(
КНР
) • 2013:
Хе Цзи
(
КНР
) • 2014:
Лю Хуейся
(
КНР
) • 2015:
Ши Тінмао
(
КНР
) • 2016:
Ши Тінмао
(
КНР
) • 2017:
Ши Тінмао
(
КНР
) • 2018:
Ши Тінмао
(
КНР
) • 2019:
Ши Тінмао
(
КНР
) • 2021:
Ши Тінмао
(
КНР
)
Хай-дайвінг
чоловіки
2013:
Орландо Дуке
(
Колумбія
) • 2014:
Орландо Дуке
(
Колумбія
) • 2015:
Гарі Хант
(
Велика Британія
) • 2016:
Гарі Хант
(
Велика Британія
) • 2017:
Стівен Лобуе
(
США
) • 2018:
Гарі Хант
(
Велика Британія
) • 2019:
Гарі Хант
(
Велика Британія
) • 2021:
Овен Веймаус
(
Велика Британія
)
жінки
2013:
Сесилія Карлтон
(
США
) • 2014:
Речелл Сімпсон
(
США
) • 2015:
Речелл Сімпсон
(
США
) • 2016:
Рішар Лайсанн
(
Канада
) • 2017:
Ріаннан Іффланд
(
Австралія
) • 2018:
Ріаннан Іффланд
(
Австралія
) • 2019:
Ріаннан Іффланд
(
Австралія
) • 2021:
Елі Смарт
(
США
)
Синхронне
плавання
чоловіки
2015:
Олександр Мальцев
(
Росія
) /
Білл Мей
(
США
) • 2017:
Джордіжіо Манісіні
(
Італія
) /
Олександр Мальцев
(
Росія
) • 2018:
Джордіжіо Манісіні
(
Італія
) • 2019:
Олександр Мальцев
(
Росія
) • 2021:
Олександр Мальцев
(
Росія
)
жінки
2010:
Наталія Іщенко
(
Росія
) • 2011:
Наталія Іщенко
(
Росія
) /
Світлана Ромашина
(
Росія
) • 2012:
Наталія Іщенко
(
Росія
) • 2013:
Світлана Ромашина
(
Росія
) • 2014:
Хуан Сюечень
(
КНР
) • 2015:
Наталія Іщенко
(
Росія
) • 2016:
Наталія Іщенко
(
Росія
) /
Світлана Ромашина
(
Росія
) • 2017:
Світлана Колесніченко
(
Росія
) • 2018:
Єлизавета Яхно
(
Україна
) • 2019:
Світлана Ромашина
(
Росія
) /
Світлана Колесніченко
(
Росія
) • 2021:
Світлана Ромашина
(
Росія
) /
Світлана Колесніченко
(
Росія
)
Плавання
на відкритій воді
чоловіки
2010:
Валеріо Клері
(
Італія
) • 2011:
Томас Лурц
(
Німеччина
) • 2012:
Уссама Меллулі
(
Туніс
) • 2013:
Томас Лурц
(
Німеччина
) • 2014:
Аллан до Кармо
(
Бразилія
) • 2015:
Джордан Вілімовскі
(
США
) • 2016:
Феррі Веертман
(
Нідерланди
• 2017:
Марк-Антуан Олів'є
(
Франція
• 2018:
Феррі Веертман
(
Нідерланди
• 2019:
Криштоф Рашовський
(
Угорщина
) • 2021:
Флоріан Веллброк
(
Німеччина
)
жінки
2010:
Ана Марсела Кунья
(
Бразилія
) • 2011:
Кері-Енн Пейн
(
Велика Британія
) • 2012:
Ева Рістов
(
Угорщина
) • 2013:
Поліана Окімото Цінтра
(
Бразилія
) • 2014:
Ана Марсела Куня
(
Бразилія
) • 2015:
Ана Марсела Куня
(
Бразилія
) • 2016:
Шарон ван Раувендал
(
Нідерланди
) •
Сонья Орослан
(
Угорщина
) • 2017:
Ана Марсела Куня
(
Бразилія
) • 2018:
Ана Марсела Куня
(
Бразилія
) • 2019:
Ана Марсела Куня
(
Бразилія
) • 2021:
Ана Марсела Куня
(
Бразилія
)
Категорія
:
Навігаційні шаблони:Плавання
Навігаційне меню
Особисті інструменти
Ви не увійшли до системи
Обговорення
Внесок
Створити обліковий запис
Увійти
Простори назв
Шаблон
Обговорення
українська
Перегляди
Читати
Редагувати код
Переглянути історію
Більше
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Поточні події
Нові редагування
Нові сторінки
Випадкова стаття
Участь
Портал спільноти
Кнайпа
Довідка
Пожертвувати
Сторінка для медіа
Інструменти
Посилання сюди
Пов'язані редагування
Спеціальні сторінки
Постійне посилання
Інформація про сторінку
Отримати вкорочену URL-адресу
Завантажити QR-код
Друк/експорт
Завантажити як PDF
Версія до друку
Іншими мовами
Додати посилання