Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Яхія Мохаммед Абу-Табех ( 9 жовтня 1980) — йорданський борець греко-римського стилю, чотириразовий бронзовий призер чемпіонатів Азії, срібний призер Азійських ігор, срібний призер Азійських ігор, багаторазовий переможець Арабських чемпіонатів та Арабських ігор.
Боротьбою почав займатися з 1992 року.
Виступає за борцівський клуб міста Амман. Тренер — Дмитро Коршунов.
Спортивні результати на міжнародних змаганнях[ред. | ред. код]
Виступи на Чемпіонатах світу[ред. | ред. код]
Виступи на Чемпіонатах Азії[ред. | ред. код]
Змагання |
Збірна |
Вагова категорія |
Місце
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2007 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 84 кг |
3 Бронза
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2008 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 84 кг |
5
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2009 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
3 Бронза
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2010 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
5
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2011 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
3 Бронза
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2012 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
7
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2013 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
3 Бронза
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2014 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 98 кг |
5
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2015 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 98 кг |
10
|
Чемпіонат Азії з боротьби 2016 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 98 кг |
8
|
Виступи на Азійських іграх[ред. | ред. код]
Виступи на інших змаганнях[ред. | ред. код]
Змагання |
Збірна |
Вагова категорія |
Місце
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2004 (Ташкент) |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 74 кг |
19
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2007 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 84 кг |
9
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2008 (Роме-Остія) |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 84 кг |
16
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2008 (Новий Сад) |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 84 кг |
9
|
Турнір Вехбі Емре 2010 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
5
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2010 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
3 Бронза
|
Арабський чемпіонат з боротьби 2010 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
1 Золото
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2011 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
5
|
Арабські ігри 2011 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
1 Золото
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2012 (Астана) |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
7
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2012 (Тайюань) |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
13
|
Арабський чемпіонат з боротьби 2012 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
2 Срібло
|
Арабський чемпіонат з боротьби 2013 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
1 Золото
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2014 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 98 кг |
9
|
Меморіал Абделазіза Услаті 2015 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 98 кг |
2 Срібло
|
Арабський чемпіонат з боротьби 2015 |
Йорданія |
греко-римська боротьба, до 98 кг |
1 Золото
|