Єнотик Раскаль

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Єнотик Раскаль
Обкладинка DVD-видання
あらいぐまラスカル
Araiguma Rasukaru
Єнотик Раскаль
Жанрдрама, пригоди
Аудиторіякодомо
Телевізійний аніме-серіал
РежисерЕндо Масахару, Сайто Хіросі, Косі Сіґео
СценаристМіядзакі Акіра, Сьоґо Ота, Сато Касуке
КомпозиторВатанабе Такео
СтудіяNippon Animation
МережаFuji TV
Інші мережіМалятко TV (Україна)[1]
Період показу2 січня 1977 — 25 грудня 1977
Кількість серій52

Єнотик Раскаль[1] (яп. あらいぐまラスカル, Араіґума расукару) — аніме-серіал 1977 року, заснований на автобіографічному романі «Раскаль, мемуари кращої ери» американського письменника Стерлінга Норта, створений студією Nippon Animation. Є частиною серії «Кінотеатр світових шедеврів». Серіал транслювався українською мовою на телеканалі Малятко TV[1].

Сюжет[ред. | ред. код]

Події відбуваються на початку XX століття. Десятирічний Роббі (Стерлінг в оригіналі) живе зі своєю сім'єю в штаті Вісконсин. Одного разу він відправляється на риболовлю і знаходить у лісі осиротіле дитинча єнота. Роббі приносить його додому, піклується про нього, вигодовує молоком з пляшечки і дає йому ім'я «Раскаль». З того дня хлопчик та єнот стають нерозлучними друзями, але Роббі доводиться усвідомити, що піклуватися про дику тварину може бути дуже важко.

Так проходить останній рік дитинства Роббі, повний великих і маленьких пригод з його найкращими друзями — Раскалем, Оскаром і Алісою, проте хлопчикові також доводиться мати справу і з труднощами — смертю матері та фінансовим крахом свого батька. Остання обставина стає причиною віддалення батька від сина і призводить до радикальних змін у житті Роббі: хлопчикові доведеться переїхати жити в будинок своєї сестри в Мілвокі, щоб продовжити навчання, і тому він буде змушений відпустити Раскаля, який вже виріс, назад до лісу.

Українське двоголосе закадрове озвучення[ред. | ред. код]

Українською мовою мультсеріал озвучено на замовлення телеканалу Малятко TV у 2010 році. Ролі озвучували: Ярослав Чорненький та Лідія Муращенко.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б в Єнотик Раскаль. http://malyatko-tv.com.ua/. Малятко TV. 20 листопада 2015. Архів оригіналу за 19 квітня 2019. Процитовано 24 січня 2019.

Посилання[ред. | ред. код]