Змагання |
Збірна |
Вагова категорія |
Місце
|
Міжнародний меморіал Дейва Шульца 2010 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
4
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2010 (Тбілісі) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
7
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2010 (Баку) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
13
|
Турнір Івана Піддубного 2011 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
21
|
Турнір Г. Картозія і В. Балавадзе 2011 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
17
|
Кубок Президента Казахстану з боротьби 2011 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
6
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2011 (Баку) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 120 кг |
12
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2012 (Астана) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 120 кг |
2 Срібло
|
Кубок Азовмаша 2012 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 120 кг |
5
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2012 (Баку) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 96 кг |
9
|
Меморіал Олега Караваєва 2014 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
5
|
Турнір Вехбі Емре і Гаміта Каплана 2015 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
17
|
Кубок Президента Казахстану з боротьби 2015 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Турнір Івана Піддубного 2016 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
7
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2016 (Астана) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2016 (Улан-Батор) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Кубок Владислава Пітласинські 2016 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
7
|
Меморіал Болата Турлиханова 2016 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Турнір Івана Піддубного 2017 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
9
|
Турнір Вехбі Емре і Гаміта Каплана 2017 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
2 Срібло
|
Турнір Г. Картозія і В. Балавадзе 2018 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
9
|
Меморіал Болата Турлиханова 2018 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
1 Золото
|
Кубок Алроси 2018 |
Узбекистан |
команда |
2 Срібло
|
Гран-прі Загреба з боротьби 2019 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
2 Срібло
|
Гран-прі Угорщини з боротьби 2019 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
13
|
Меморіал Олега Караваєва 2019 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
10
|
Меморіал Маттео Пелліконе 2020 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Гран-прі Загреба з боротьби 2021 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
7
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2021 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2020 (Алмати) |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
1 Золото
|
Кубок Владислава Пітласинські 2021 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Турнір Вехбі Емре і Гаміта Каплана 2022 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
3 Бронза
|
Міжнародний меморіал Білла Фаррелла 2022 |
Узбекистан |
греко-римська боротьба, до 130 кг |
1 Золото
|