Довідка
Категорія
:
Села Джанкойського району
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Сторінки в категорії «Села Джанкойського району»
Показано 109 сторінок цієї категорії (із 109).
А
Антонівка (АРК)
Апрелівка (Джанкойський район)
Арбузівка
Армійське
Б
Бай-Кончек
Біюк-Сонак
Благодатне (Джанкойський район)
Ближнє (Джанкойський район)
Ближньогородське
Болотне
Бородіно (Джанкойський район)
В
Веселе (Джанкойський район)
Випасне (Джанкойський район)
Відрадне (Джанкойський район)
Вітвисте
Д
Джадра-Шейх-Елі
Джанкой
Джанкойський район
Дмитрівка (Джанкойський район)
Дніпровка (Джанкойський район)
Є
Єрмакове
Ж
Жилине
Житомирське
З
Зарічне (Джанкойський район)
Зелений Яр (Джанкойський район)
Зернове (Джанкойський район)
І
Ізумрудне (Крим)
Істочне (Джанкойський район)
К
Калинівка (Джанкойський район)
Кіндратове
Ковильне (Джанкойський район)
Колоски (Джанкойський район)
Конурча
Копані (Джанкойський район)
Костянтинівка (Джанкойський район)
Краснодольне
Кримка (Джанкойський район)
Кучук-Алкали
Л
Лобанове
Луганське (Джанкойський район)
М
Майське (Джанкойський район)
Мар'їне (Джанкойський район)
Мартинівка (Джанкойський район)
Маслове (Джанкойський район)
Медведівка (Джанкойський район)
Мирнівка
Мисове (Джанкойський район)
Мілководне
Мічурінівка
Мішен-Найман
Многоводне
Н
Нахідка
Нижні Отрожки
Низинне (Джанкойський район)
Нове Життя (Джанкойський район)
Новокостянтинівка (Джанкойський район)
Новокримське
Новопавлівка (Джанкойський район)
Новосільцеве
Новостепове
Новофедорівка (Джанкойський район)
О
Овочеве (село)
Озерки (Крим)
Озерне (Джанкойський район)
Орак-Аджи
Орденоносне
П
Павлівка (Джанкойський район)
Пахарівка (Джанкойський район)
Передмістне
Перепілкине
Побєдне (Джанкойський район)
Польове (Джанкойський район)
Придорожнє (Джанкойський район)
Пробудження (Джанкойський район)
Прозрачне
Просторне
Пушкіне (Джанкойський район)
Р
Рисакове
Рідне (Джанкойський район)
Розкішне (Джанкойський район)
Рощине
Рубинівка
Рюмшине
С
Світле (Джанкойський район)
Сєрноводське
Слов'янка (Джанкойський район)
Слов'янське (Джанкойський район)
Солоне Озеро
Солонцеве
Стальне (Джанкойський район)
Стефанівка (Джанкойський район)
Стовпове (Джанкойський район)
Суміжне
Т
Табачне (Джанкойський район)
Тарасівка (Джанкойський район)
Тархан-Сунак
Тимофіївка (Джанкойський район)
Тімірязєве (Джанкойський район)
Томашівка (Джанкойський район)
Тургенєве (Джанкойський район)
Тутове
Ф
Федорівка (Джанкойський район)
Х
Хлібне (Джанкойський район)
Ц
Цілинне (Україна)
Ч
Чайкине (Джанкойський район)
Я
Ярке (Джанкойський район)
Ярке Поле (Джанкойський район)
Яснополянське
Яструбці
Категорії
:
Села Автономної Республіки Крим
Населені пункти Джанкойського району
Навігаційне меню
Особисті інструменти
Ви не увійшли до системи
Обговорення
Внесок
Створити обліковий запис
Увійти
Простори назв
Категорія
Обговорення
українська
Перегляди
Читати
Редагувати
Редагувати код
Переглянути історію
Більше
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Поточні події
Нові редагування
Нові сторінки
Випадкова стаття
Участь
Портал спільноти
Кнайпа
Довідка
Пожертвувати
Сторінка для медіа
Інструменти
Посилання сюди
Пов'язані редагування
Спеціальні сторінки
Постійне посилання
Інформація про сторінку
Отримати вкорочену URL-адресу
Завантажити QR-код
Друк/експорт
Створити книгу
Завантажити як PDF
Версія до друку
Іншими мовами
Додати посилання