Обговорення користувача:Роман Рябенко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: AntonProtsiuk (WMUA) у темі «Долучайтеся до Європейської весни 2024» 14 днів тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Вікіпроект Ентомологія[ред. код]

Вітаю. Запрошую долучитися до Вікіпедія:Проект:Ентомологія. У нас там невелика, але тепла компанія, яка потроху пише про комашок і павучків. )--Brunei (обговорення) 17:35, 26 квітня 2020 (UTC)Відповісти

Дякую за запрошення. Буду допамагати по троху.--Роман Рябенко (обговорення) 08:14, 27 квітня 2020 (UTC)Відповісти

Плагіат[ред. код]

Вітаю, Роман Рябенко!

Прошу Вас надалі не видаляти лінки із статті Плагіат, або наводити джерела які підтверджують необхідність дій (тобто, що наведене джерело анонімне або контрінформаційне). ЧОму саме про це посилання йде мова, як приклад "значущого плагіату" конкретної особи прошу почитати Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/14_липня_2011#Бугайова_Тетяна_Іванівна_10—4.

Якщо джерел все ж не буде, прошу реферальний лінк повернути до тексту статті, добре?

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 12:35, 4 січня 2021 (UTC)Відповісти

Вітаю, Всевидяче Око! Я прочитав обговорення щодо вилучення статті Бугайова Тетяна Іванівна, проте не знайшов у ньому обговорення конкретно цього посилання, яке я прибрав зі статті Плагіат. Перепрошую, що не навів своїх міркувань одразу. Очевидно, що тема була предметом дискусії в минулому, тому це джерело, мабуть, уже не раз перевіряли. Я виклав свої міркування щодо видалення на сторінці Обговорення:Плагіат, як мені слід було спершу запропонувати. З повагою -Роман Рябенко (обговорення) 14:02, 4 січня 2021 (UTC)Відповісти
Гарна вам вдячність! І веселих та щасливих свят! З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 16:16, 4 січня 2021 (UTC)Відповісти

Права патрульного[ред. код]

Вітаю! Я бачу Ви досить досвідчений користувач. Чи не хочете податись на отримання прав (авто)патрульного?--reNVoy (обговорення) 18:55, 7 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Дякую. Гадаю, що таки час податись. Подав заявку. --Роман Рябенко (обговорення) 10:57, 8 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Права патрульного та відкочувача[ред. код]

Вітаю!

За результатами обговорення вам надано права патрульного та відкочувача. Тепер з цими правами ви матимете можливість перевіряти версії сторінок та швидко відкочувати вандальні редагування. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені сторінки та Спеціальна:Статистика перевірок. Нагадаю, щоб зберегти ці права ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, ви можете звернутись за допомогою у кнайпу, або особисто до когось з досвідчених патрульних. Існує також сторінка запитів до патрульних, які ви тепер можете виконувати. Бажаю успіхів! --Mykola 23:10, 14 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Тетяна Бережна на літніх Олімпійських іграх 2008.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Тетяна Бережна на літніх Олімпійських іграх 2008.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи 白猫しろ ねこОбг. 12:47, 3 травня 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до проєкту «Культурна спадщина України» до 5 травня[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць. З цієї нагоди запрошуємо доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати, у межах проєкту «Культурна спадщина України».

Ця тема продовжує бути особливо актуальною в час повномасштабної російської війни проти України. Станом на 8 квітня, за даними Міністерства культури та інформаційної політики, російські окупанти зруйнували чи пошкодили 1046 пам’яток культурної спадщини України. Найменше, що ми можемо зробити — задокументувати ці пам'ятки для читачів Вікіпедії.

Цьогорічна кампанія триває до 5 травня. Активні учасники та учасниці отримають сертифікати про участь та сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». Сподіваємося на вашу участь, якщо матимете можливість!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» та зробили принаймні 150 редагувань у Вікіпедії.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:50, 18 квітня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Європейської весни 2024[ред. код]

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 31 травня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).

Як і минулого року, конкурс фокусується на країнах Ради Європи (окрім України: про власну країну традиційно у межах конкурсу не пишемо).

Активним учасникам і учасницям конкурсу у Вікіпедії минулого року варто звернути увагу на кілька оновлень в умовах. Вони спрямовані на те, щоб заохочувати якість внеску та поліпшення уже наявних статей:

  • Започатковувати у межах конкурсу можна статті лише на теми, визначені організаторами у конкурсних списках. На поліпшені статті це обмеження не поширюється; поліпшувати можна будь-які статті, які стосуються теми країн Ради Європи.
  • Запроваджено нову основну номінацію «Найцінніше покращення». У ній призами нагородимо до 5 людей, чиї індивідуальні поліпшення до наявних статей будуть визначені найціннішими для Вікіпедії за рішенням журі.
  • Знижено мінімальний бар’єр розміру для покращення статті: відтепер доповнення до статті повинно становити не менше 1000 байтів.

Як і минулого року, чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії, тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї. Рейтинг кожної країни та детальніші умови конкурсу можна переглянути на сторінці регламенту.

Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:18, 2 травня 2024 (UTC)Відповісти