Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2022
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2022 | |
---|---|
Місто-господар | Мюнхен, Німеччина |
Дати проведення | 18 серпня — 21 серпня 2022 |
Попередні змагання | Познань 2021 |
Наступні змагання |
Краків 2023 (спринт) Монтемор-у-Велю 2023 (параканое) |
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2022 пройшов 18—21 серпня у Мюнхені (Німеччина) в рамках мультиспортивного чемпіонату Європи[1][2]. Змагання були кваліфікаційними на Європейські ігри 2023 року.
Медальний залік[ред. | ред. код]
* Країна-господарка ( Німеччина)
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Угорщина | 9 | 4 | 4 | 17 |
2 | Німеччина* | 8 | 3 | 5 | 16 |
3 | Іспанія | 5 | 7 | 3 | 15 |
4 | Велика Британія | 5 | 3 | 3 | 11 |
5 | Польща | 4 | 6 | 5 | 15 |
6 | Італія | 2 | 4 | 3 | 9 |
7 | Португалія | 2 | 1 | 2 | 5 |
8 | Україна | 1 | 4 | 3 | 8 |
9 | Литва | 1 | 1 | 2 | 4 |
10 | Данія | 1 | 1 | 1 | 3 |
11 | Чехія | 1 | 1 | 0 | 2 |
12 | Румунія | 1 | 0 | 1 | 2 |
13 | Франція | 0 | 1 | 3 | 4 |
14 | Бельгія | 0 | 1 | 1 | 2 |
Словенія | 0 | 1 | 1 | 2 | |
16 | Латвія | 0 | 1 | 0 | 1 |
Молдова | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Словаччина | 0 | 1 | 0 | 1 | |
19 | Хорватія | 0 | 0 | 2 | 2 |
20 | Швеція | 0 | 0 | 1 | 1 |
Загалом (20 збірних) | 40 | 41 | 40 | 121 |
Результати[ред. | ред. код]
Чоловіки[ред. | ред. код]
Неолімпійські дистанції
Каное[ред. | ред. код]
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
К–1 200 м | Херікас Жустаутас Литва |
39.832 | Пабло Гранья Іспанія |
39.894 | Олексій Колядич Польща |
40.166 |
К–1 500 м | Мартін Фукса Чехія |
1:47.183 | Сергій Тарновський Молдова |
1:48.160 | Кетелін Чиріле Румунія |
1:48.364 |
К–1 1000 м | Кетелін Чиріле Румунія |
3:49.681 | Мартін Фукса Чехія |
3:50.032 | Карло Таччіні Італія |
3:51.637 |
К–1 5000 м | Себастьян Брендель Німеччина |
22:50.803 | Балаж Адольф Угорщина |
22:52.684 | Карло Таччіні Італія |
23:13.346 |
К–2 200 м | Польща Арсен Сливінський Александр Квітевський |
36.919 | Іспанія Антоні Сегула Альфонсо Бенавідес Литва Херікас Жустаутас Вадим Коробов |
37.592 | Не нагороджували | |
К–2 500 м | Іспанія Жоан Морено Адріан С'єро |
1:44.822 | Польща Віктор Глазунов Томаш Барняк |
1:45.499 | Німеччина Себастьян Брендель Тім Гекер |
1:45.510 |
К–2 1000 м | Німеччина Себастьян Брендель Тім Гекер |
3:32.896 | Італія Ніколае Крачун Даніеле Сантіні |
3:34.318 | Угорщина Балаш Адольф Даніель Феєш |
3:34.585 |
Байдарка[ред. | ред. код]
Жінки[ред. | ред. код]
Неолімпійські дистанції
Каное[ред. | ред. код]
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
К–1 200 м | Антія Джаком Іспанія |
48.642 | Людмила Лузан Україна |
49.271 | Ванеса Тот Хорватія |
49.489 |
К–1 500 м | Марія Корбера Іспанія |
2:03.586 | Людмила Лузан Україна |
2:05.096 | Ванеса Тот Хорватія |
2:06.682 |
К–1 5000 м | Марія Корбера Іспанія |
25:46.953 | Анніка Лоске Німеччина |
26:42.746 | Людмила Бабак Україна |
26:48.788 |
К–2 200 м | Угорщина Джада Брагато Б'янка Надь |
44.066 | Іспанія Марія Корбера Антія Джаком |
44.118 | Німеччина Софі Кох Ліза Ягн |
44.879 |
К–2 500 м | Україна Людмила Лузан Анастасія Четверікова |
1:57.672 | Угорщина Джада Брагато Б'янка Надь |
1:58.024 | Польща Сільвія Щербинська Юлія Вальчак |
1:59.572 |
Байдарка[ред. | ред. код]
Параканое[ред. | ред. код]
Непараолімпійські дистанції
Чоловіки[ред. | ред. код]
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
KL1 | Петер Кісс Угорщина |
46.400 | Естебан Фаріас Італія |
47.404 | Ремі Булле Франція |
48.066 |
KL2 | Федеріко Манкарелла Італія |
41.729 | Микола Синюк Україна |
42.224 | Девід Філліпсон Велика Британія |
42.698 |
KL3 | Хуан Валле Іспанія |
40.939 | Матеуш Сурвіло Польща |
41.466 | Джонатан Янг Велика Британія |
42.006 |
VL1 | Алессіо Бедін Італія |
1:05.534 | Не нагороджували | |||
VL2 | Тамаш Югач Угорщина |
53.948 | Іджініо Ріверо Іспанія |
55.159 | Норберто Моурао Португалія |
55.472 |
VL3 | Джек Еєрс Велика Британія |
47.214 | Владислав Єпіфанов Україна |
48.932 | Едді Потдевайн Франція |
49.104 |
Жінки[ред. | ред. код]
Дистанція | Золото | Срібло | Бронза | |||
---|---|---|---|---|---|---|
KL1 | Едіна Мюллер Німеччина |
52.776 | Елеонора Де Паоліс Італія |
54.371 | Марина Мажула Україна |
54.659 |
KL2 | Емма Вінгс Велика Британія |
47.845 | Шарлотт Гендшоу Велика Британія |
49.887 | Каталін Варга Угорщина |
50.826 |
KL3 | Лаура Шугар Велика Британія |
47.443 | Нелія Барбоса Франція |
47.784 | Гоуп Гордон Велика Британія |
48.264 |
VL1 | Ліллемор Кепер Німеччина |
1:20.886 | Естер Боде Німеччина |
1:22.677 | Кароліна Броновіч Польща |
1:30.762 |
VL2 | Емма Вінгс Велика Британія |
56.036 | Жанетт Чіппінгтон Велика Британія |
1:01.034 | Кетерніна Бауерншмідт Німеччина |
1:04.521 |
VL3 | Шарлотт Гендшоу Велика Британія |
57.020 | Гоуп Гордон Велика Британія |
57.190 | Наталія Лагутенко Україна |
1:01.922 |
Результати збірної України[ред. | ред. код]
Чоловіки[ред. | ред. код]
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заїзд | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Олег Боровик Полтавська область |
К-1 200 метрів | 40.552 | 3 ФА | Н/Д | 41.205 | 9 | |
Павло Алтухов Полтавська область |
К-1 500 метрів | 1:52.095 | 2 ПФ | 1:50.159 | 2 ФА | 1:49.465 | 6 |
К-1 1000 метрів | 3:56.039 | 4 ПФ | 4:00.817 | 2 ФА | 3:54.611 | 4 | |
Андрій Захаров Харківська область |
К-1 5000 метрів | Н/Д | 23:56.973 | 5 | |||
Віталій Вергелес Львівська область Андрій Рибачок Волинська область |
К-2 200 метрів | Н/Д | 38.057 | 5 | |||
К-2 500 метрів | 1:51.953 | 5 ПФ | 1:40.735 | 2 ФА | 1:48.694 | 8 | |
Дмитро Янчук Полтавська область Тарас Міщук Полтавська область |
К-2 1000 метрів | Н/Д | 3:35.473 | 5 | |||
Валерій Гарап Дніпропетровська область |
Б-1 200 метрів | 36.961 | 6 ПФ | 37.088 | 8 | Не пройшов | 14 |
Олександр Сиромятников Херсонська область |
Б-1 1000 метрів | 3:40.246 | 6 ПФ | 3:40.149 | 6 ФВ | 3:41.914 | 16 |
Б-1 5000 метрів | Н/Д | DNS | |||||
Валерій Гарап Дніпропетровська область Віталій Браташ Львівська область |
Б-2 200 метрів | 33.486 | 6 ПФ | 34.857 | 6 | Не пройшли | 12 |
Олег Кухарик Полтавська область Ігор Трунов Полтавська область |
Б-2 500 метрів | 1:33.074 | 2 ПФ | 1:29.953 | 1 ФА | 1:32.679 | 6 |
Олег Кухарик Полтавська область Дмитро Даниленко Вінницька область Ігор Трунов Полтавська область Іван Семикін Київська область |
Б-4 500 метрів | 1:20.868 | 2 ФА | Н/Д | 1:21.019 | 5 |
Жінки[ред. | ред. код]
Спортсменка | Дисципліна | Попередній заїзд | Півфінал | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||||
Людмила Лузан Полтавська область |
К-1 200 метрів | 47.669 | 1 ФА | Н/Д | 49.271 | ||||
К-1 500 метрів | Н/Д | 2:05.096 | |||||||
Людмила Бабак Запорізька область |
К-1 5000 метрів | Н/Д | 26:48.788 | ||||||
Людмила Лузан Полтавська область Анастасія Четверікова Житомирська область |
К-2 200 метрів | Н/Д | 45.042 | 4 | |||||
К-2 500 метрів | Н/Д | 1:57.672 | |||||||
Інна Клінова Херсонська область |
Б-1 200 метрів | 42.749 | 3 ФА | Н/Д | 43.225 | 9 | |||
Олена Скворцова Херсонська область |
Б-1 500 метрів | 2:01.152 | 6 ПФ | 1:57.356 | 7 ФВ | 2:01.569 | 17 | ||
Діана Рибак Житомирська область |
Б-1 1000 метрів | 4:15.243 | 6 ПФ | 4:24.550 | 6 | Не пройшла | 13 | ||
Діана Соловйова Київська область |
Б-1 5000 метрів | Н/Д | KO | ||||||
Анастасія Горлова Львівська область Людмила Кукліновська Полтавська область |
Б-2 200 метрів | Н/Д | 38.722 | 4 | |||||
Б-2 500 метрів | 1:51.464 | 6 ПФ | 1:47.885 | 7 ФВ | 1:52.710 | 18 | |||
Діана Танько Полтавська область Наталія Докієнко Київська область |
Б-2 1000 метрів | 3:47.495 | 3 ФА | Н/Д | 3:41.298 | 6 | |||
Діана Танько Полтавська область Анастасія Горлова Львівська область Людмила Кукліновська Полтавська область Наталія Докієнко Київська область |
Б-4 500 метрів | 1:38.448 | 8 ПФ | 1:37.077 | 3 ФА | 1:40.729 | 9 |
Параканое[ред. | ред. код]
Спортсмен(ка) | Дисципліна | Попередній заїзд | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Микола Синюк Рівненська область |
KL2 | 43.002 | 1 ФА | Н/Д | 42.224 | ||
Володимир Вельгун Рівненська область |
46.640 | 4 ПФ | 45.456 | 1 ФА | 45.311 | 6 | |
Андрій Кривчун Полтавська область |
VL2 | Н/Д | DSQ | ||||
Владислав Єпіфанов Черкаська область |
VL3 | 50.070 | 1 ФА | Н/Д | 48.932 | ||
Марина Мажула Волинська область |
KL1 | Н/Д | 54.659 | ||||
Наталія Лагутенко Рівненська область |
KL2 | Н/Д | 53.671 | 5 | |||
VL3 | Н/Д | 1:01.922 |