Дата
|
Статті-кандидати на вилучення
|
4 червня
до 11 чер
| Іщенко Сергій Володимирович • Максименко Олександр Володимирович (військовослужбовець) • Бої за Дубоссари |
3 червня
до 10 чер
| The Parkland Pioneers • Кампус (журнал) • Вишнівецька операція • Євгенія Діордійчук • Лудянський Едуард Аверьяновіч • Пам'ятник на честь 295-ї авіадивізії • Цутія Кеко • Рудик Володимир Володимирович • Пляшко Федір Петрович • Кам'яний яр |
2 червня
до 9 чер
| Himalaya Drug Company • Найдовше слово у світі • Грішечкін Ігор Володимирович • Дарчич Михайло Степанович • Шаблон:Fairusein/Alex K • Mizu no Haru • Куросава Канаме • Acid Town • Робота з автором |
1 червня
до 8 чер
| Діанов Григорій Юрійович • Жиганюк Микола Ярославович • Прокоф'єв Іван Петрович • Coolpix S6300 |
31 травня
до 7 чер
| 224-1-117 • Скіра Ігор Антонович • Кубійович Тарас Степанович • Классен Артем • Рейтинг паспортів • Кривогуз Олександр Єгорович • Reik • Шаблон:До захисту |
30 травня
до 6 чер
| Правдошукач • Організаційно оформлений позабіржовий ринок • Тарасюк Сергій Костянтинович • Стефанців Володимир Миколайович |
29 травня
до 5 чер
| Аудит адміністративної діяльності • Вовченко Олександр Анатолійович • Яковчук Надія Полікарпівна • Чепіль Володимир Васильович • Фурсик Віталій Юрійович • Побитівка • Анемонал |
Обговорення, що потребують підбиття підсумків |
28 травня
| Бровко Оксана Анатоліївна • Осадчук Станіслав Васильович • Романович Олег Федорович • Музей-скансен «Карпатська хата» • Western Bid • Пам'ятка природи місцевого значення «Борисів потік» (втрачена) |
27 травня
| Самостійник • Список чеських художників • Список австралійських художників • Список фінських художників • Список бразильських художників • Сотниченко Віра Григорівна • Вулиця Некрасова (Березань) • LinkSwift • Єжов Олександр Сергійович • Ясан Юрій Володимирович |
26 травня
| Янчук Антон Володимирович • Тигран Амалян Вільямсович • Освіта в період перебудови |
25 травня
| Томашевський Андрій Степанович • На сторожі • Бутенко Андрій Іванович • Корчак Мар’ян Іванович • Журналістська версія • Diva (альбом) • День філолога • Білецька Марія Василівна • Панфілов Віктор Миколайович • Іванченко Тетяна Юріївна • Приходько Андрій Анатолійович |
24 травня
| Маслей Роберт В'ячеславович • Єрмілов Вадим Юрійович • Гутовський Віктор Миколайович • Лівінський Микола Миколайович • Беседовська Ірина Василівна • Волотівська Інна Іванівна |
23 травня
| Шевченко Ярослав Михайлович • Чобанюк Іванна Василівна • Вулиця Лютнева (Львів) • Roll Models • Центр Хасидизму «Адмор Азакен» |
22 травня
| Васильчук Вадим Васильович • Гнатюк Юрій Вікторович • Оскар Прусський (1915) • Явенка • Озеро «Каскади» (втрачена) |
21 травня
| Коларово-Каменічна • Павлусь Іван Михайлович • Павлисько Віталій Миколайович • Липинський ліцей • Юсупова Наталія Вікторівна • Сенік Анна Михайлівна • Шевчиха • Довгохвильовий обігрівач |
20 травня
| Радіка Десаї • Біла гарячка (гурт) • Азархіна Олександра Костянтинівна • Как на войне • Назаров Сергій Якович |
18 травня
| Файл:Меморіальна дошка Б. Огороднікову (Дубно).jpg • Ґабчіково (стічний канал) • Regus Group plc |
17 травня
| Apple III • Мами застрягли на Марсі • Райони Москви • Хав'єр Санетті • Шикшаштака |
15 травня
| Благодійний фонд «Допомога Україні» |
12 травня
| Декабристські читання • Дорофеєв Валерій Петрович • Декабристи в Україні: дослідження й матеріали • Ґбели-Бродське • Папоротня |
11 травня
| Пся Крев • Віктор Журавель • Берестовий Артем Валерійович |
9 травня
| Пенко Дінев • Рестобар • Демкура • Кунан (річка) • Онуфрієнко Валерій Васильович |
7 травня
| Санавбер Султан • Хурічехре Султан • Айше Махзіба Султан • Смирнова Ганна Ігорівна • Середнє кільце • Ліципрія Кангуджам • Педро де Сьєса де Леон • Джозеф Гріннелл (вчений) • Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 • Мудрий Роман Володимирович |
3 травня
| Інститут жіночій імені княгині Ярославни • Буравльов Іван Іванович |
29 квітня
| Стасевський Андрій Леонідович • Білоус Олександр Володимирович |
24 квітня
| Володимир-Волинський хлібозавод |
22 квітня
| Солоне (автостанція) • Магдалинівка (автостанція) • Кринички (автостанція) |
20 квітня
| Краєвидна вулиця (Шпола) • Вулиця Ломоносова (Шпола) • Вулиця Дмитра Коцюбайла (Нікополь) |
17 квітня
| Списки найкращих футбольних суддів України • Оленич Петро Сергійович • Інститут досліджень авторинку • Центри соціально-психологічної реабілітації населення • Стипендія переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка |
16 квітня
| Факультет соціології та управління (Запорізький національний університет) • Степановка (притока Ками) • Додаткові футбольні турніри СРСР за участі провідних клубів • Ельберт Олександр Павлович |
15 квітня
| Культура вживання алкоголю в Італії • Адамян Самвел Аршалуйсович • Свято-Троїцький храм • 205-й окремий батальйон територіальної оборони (Україна) • Святослав Юрій Родіонович • Ферт Андрій Олександрович • Російський пранк в світовому інформаційному просторі • Райзе Юхим Самійлович • Культура дії • Шломо Зайдер • Тарасов Віталій Георгійович • Крапка ТБ |
13 квітня
| Центр білоруських комунікацій • Драпет • Будинок одеського Монолітпроєкту |
12 квітня
| Шаак Ті • Конфедерація незалежних систем • Велика армія Республіки • Адмірал Оззель • Нут Ґанрей • Візас Марр • Нова Республіка (Зоряні війни) • Коррібан • Гунгани • Харуун-Кел • Система Мустафар • Система Утапау • Ауребеш • Рева (Зоряні Війни) • Список науково-фантастичних всесвітів |
11 квітня
| AT-ST • AT-AT • Файл:AT-AT from StarWars.jpeg • Карида • Королева імперії • Спадкоємець Імперії • Відродження темряви • Останній наказ (роман) • Бейл Органа • Студентське братство «Каменяр» • Star Wars Insider |
8 квітня
| Шодьєр-Аппалаш • Спеціалізована оцінка лікарського засобу • Кустос (друкарство) |
6 квітня
| Білий (притока Ками) • Гаврилюк Станіслав Михайлович • Назар Парніцький • Пельц Валерій Миколайович |
4 квітня
| Radio 412 |
1 квітня
| Муле-патат |
30 березня
| Список перейменованих вулиць Чернівців |
29 березня
| Горбун • Косович Віталій Мирославович • Удебка (притока Буторихи) |
28 березня
| Lenovo Vibe Z2 Pro |
26 березня
| Туча (співачка) |
21 березня
| Шаблон:Персонаж Зоряних Війн • Шаблон:Картка:Біблійний персонаж • Шаблон:Персонаж Warcraft |
20 березня
| Samsung SGH-X200 |
17 березня
| Туризм у Сент-Люсії • Туризм на Кіпрі • Рахманін Євген Володимирович |
16 березня
| Здоров’я, спорт, реабілітація • Глобальний альянс медичних знань • Відзнака святого великомученика і цілителя Пантелеймона • Координаційно-консультативний комітет СНД • Булер'ян • ТЕЦ CUP-2 • Макаринка |
14 березня
| Шаблон:Medieval Lands by Charles Cawley • Миргородська мечеть |
13 березня
| Стахов Сергій Сергійович |
12 березня
| Легенда (видавництво) • Ткаченко Анатолій Олексійович |
10 березня
| Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті |
9 березня
| Державна автотранспортна служба України • Соборна мечеть Акмечита |
7 березня
| Ревине Болото • Холодна (притока Тетерева) • Холодний (водоспад) • Канарська гірка • Кривий Яр • Лонка • Поштова станція (Березина) |
6 березня
| Bodo (компанія) • Калмикова Наталія Фернандівна |
4 березня
| Кременчуцька міська дитяча лікарня |
29 лютого
| Samsung SGH-D900 та Samsung SGH-D900i • Samsung SGH-U600 |
25 лютого
| Стилет і стилос (видавництво) |
24 лютого
| Ларсена Л. тема |
17 лютого
| Метаантропологічний потенціалізм • Буденний світогляд • Метаграничне буття людини • МФКТ • Філософська арт-терапія • Філософське мистецтво • Філософський світогляд (метаантропологія) |
16 лютого
| Польсько-козацькі війни • Шаблон:Битви польсько-козацьких війн • Торгало Олег Леонідович |
15 лютого
| Іжевський провулок (Київ) • КДБ проти ОУН • Мій Маріуполь та світ довкола |
11 лютого
| Тюркські топоніми у Вірменії • Kreosan |
10 лютого
| Лучний |
9 лютого
| Поліна Герман (Бушинська) • Бобро Наталія Сергіївна |
4 лютого
| Макухін Олексій Олександрович |
3 лютого
| Гунченко Вєста Андріївна |
1 лютого
| Пашков Анатолій Павлович |
30 січня
| Краус Наталія Миколаївна • Журман Василь Матвійович • Цілинна ділянка (9) • Дуб надзбручанський (втрачена) • Дуб зонтичний (втрачена) • Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів |
29 січня
| Ромський освітній фонд • Айова (округ) і подібні • Діброва (зупинний пункт) • Долина (Полтавський район) • Ейвон (річка) • Жовтнева (зупинний пункт) • Жовтневе (Семенівський район) • Зайці (Полтавський район) • Залісся (зупинний пункт) • Зарічна (станція метро) • Зелений Гай (Кропивницький район) і подібні • Вулиця Зелена (Черкаси) • Вулиця Лісна (Львів) • Вулиця Толстого (Київ) |
28 січня
| Фіцай Михайло Михайлович • Шаблон:За вільний Кавказ • Шагов Євген Анатолійович • Вишневе (значення) • Городище (пам'ятка природи) |
27 січня
| Фоса (ліва притока Росі) • Т-10 «Авіа-Тор» • Пам'ятки монументального мистецтва Оржицького району • Пам'ятки монументального мистецтва Чутівського району • Пам'ятки монументального мистецтва Глобинського району |
25 січня
| Запорозький стрій |
24 січня
| Плотнікова Оксана Миколаївна • Попова Тетяна Валеріївна • Шкляр Сергій Володимирович • Зінков Дмитро Володимирович |
22 січня
| Ходачук Олег Миколайович • Культурознак • Шаблон:Авіакатастрофа на Суперзі |
20 січня
| Янковський Ігор Миколайович • Емоційний стан |
19 січня
| Холод Наталія Олександрівна • Строчівка |
18 січня
| Дедпул (комікси, шоста серія) |
16 січня
| Федір Іваник |
15 січня
| Корецька Наталія Анатоліївна • Поштова станція (Антопіль) • Гонтаренко Володимир Іванович • Поштова станція (Ставище) |
14 січня
| Поштова станція (Корець) • Поштова станція (Звягель) • Список епізодів проєкту «Велич особистости» |
13 січня
| Мінеральні води Закарпаття |
12 січня
| Ставчанки (притока Верещиці) • Ясень (ресторан) • Ода Тошісада • Ода Нобуйоші (самурай) • Ода Нобусада • Тарас Гаврик • Кулеба Євгенія Анатоліївна • Серебрянський Андрій Сергійович |
11 січня
| Meaconing • Чіо Чіо Сан • Спокута в юдаїзмі • Шаблон:Тшува • Сашко Брама • Туризм в зоні відчудження Чорнобильської АЕС |
10 січня
| Історія безпілотних літальних апаратів |
9 січня
| Поштова станція (Гоща) |
7 січня
| Босфорус Девелопмент • Budhouse Group • Мостобуд • Державна митна служба України (значення) |
2 січня
| Агрегатний метод ремонту • Шаблон:ЯР-прим • Сумигаз • Харківгаз • Харківміськгаз • Тисменицягаз • Кременчукгаз • Чернівцігаз • Чернігівгаз • Гадячгаз • Хмельницькгаз • Полтавська газонафтова компанія • Лубнигаз • Djinni.co • Список найпоширеніших прізвищ в Україні |
31 грудня
| Документообіг у державі • Оболонь (пиво) |
30 грудня
| Шаблон:Український державний діяч |
27 грудня
| Єди-Кую Меркез Джамі • Кунан Джамісі |
26 грудня
| Наукова світлиця • Список українських соціальних мереж • Вулиця Срібнокільська, 1 • Демешко Віктор Іванович |
25 грудня
| Рутман Рафаель • Методичні рекомендації з питань місцевої геральдики і прапорництва |
22 грудня
| Canal 13 • Хатище |
21 грудня
| Бердянськ 24 |
19 грудня
| Planet of the Apes (best of, 2004) • Made in N.R.M. |
17 грудня
| Крута (притока Шийки) • Охорона здоров'я (виставка) • Пам'ять століть • Мова риб (1997) • The Lay of Thrym • Live in Japan 2002 • Найбільші російські втрати в одному бою чи місцевості під час вторгнення в Україну |
16 грудня
| Lil Bo Weep • Заграва (телеканал) • Міні-обігрівач • Я.ру • Дитячий історичний табір імені мецената Євгена Чикаленка • Крикуха |
13 грудня
| Шаблон:Отр та Шаблон:Отм • Категорія:Одеський автобус та Категорія:Одеський тролейбус • Центр (Сімферополь) |
11 грудня
| Активна і пасивна лексика української мови • Où veux-tu qu'je r'garde ? • Bird Without Wings • Moments of Bloom |
29 листопада
| Міжнародна літературна премія імені Івана Кошелівця |
18 листопада
| Люксембург (скасований фільм) • Шаблон:Kinobaza.com.ua фільм |
5 листопада
| Шаблон:Міфічні істоти/Європа • Лачни |
31 жовтня
| Садівничий Володимир Олексійович • Київські школи • Факультет захисту рослин Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва • Соляр Катерина Валеріївна • Вгодинка |
30 жовтня
| Летичівський НВК №1 • Млинівка (притока Золочівки) • Ротницька • Поздняков Вадим Віталійович |
20 жовтня
| Зв'язуючий нейрон |
18 жовтня
| ЦСМ "Білий Світ" |
14 жовтня
| Шаблон:Воєвода • Шаблон:Diasporiana logo • Шаблон:Hathitrust logo • Шаблон:Archive.org logo • Шаблон:Culture of Ukraine logo • Шаблон:Google books logo |
12 жовтня
| Новий Зір • Мир (готель, Сєвєродонецьк) • Грицина Ксенія Анатоліївна • Хаджабадінова Аліє • Мінєєва Дарина Вадимівна |
11 жовтня
| Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації (Київ) |
7 жовтня
| Esphyr • Йосип Пономаренко |
30 вересня
| Білоцерківська міська лікарня № 1 • Список іранських народів України |
21 вересня
| Геносоціограма • Херсонська обласна організація НСПУ |
14 вересня
| КрАЗ-5233 «Raptor» • КрАЗ-6322 «Raptor» • Фортеця на колесах |
8 вересня
| Око Бога |
31 серпня
| Малайн • Белста |
30 серпня
| Орна (значення) • Бабанський Михайло Мусійович |
28 серпня
| Білоцерківська міська лікарня № 2 • Мандрика Микита Олексійович |
23 серпня
| Смолівка (річка) |
20 серпня
| Григорій Сковорода, марка, 2022 • Мазурочка • Лужа (притока Тні) |
12 серпня
| Пічез • Роксі Пантер |
11 серпня
| Демуцький Михайло Пилипович |
8 серпня
| Веремійки |
4 серпня
| EdisonPts |
30 липня
| Медіакомпетентність |
18 липня
| Онопенко Оксентій Дмитрович |
17 липня
| Каськів Михайло Володимирович • Ламкість |
16 липня
| Каменюк Надія Миколаївна |
15 липня
| Томків Василь Юрійович |
14 липня
| Росляк Олена Дмитрівна |
11 липня
| Bash.im |
10 липня
| Гнатюк Василь Олексійович • Протитанкова загорожа |
9 липня
| Курочка Влад Андрійович |
8 липня
| Магомедов Руслан Садрудинович |
6 липня
| Гуменюк Віктор Миколайович |
4 липня
| Козак Богдан Романович • Грабовецький Василь Дмитрович • Балтарович Іван Констянтинович • Захарчук Василь Тимофійович |
3 липня
| Ковальчук Микола Миколайович |
25 червня
| Шаблон:Навігаційна таблиця 3 |
22 червня
| Французька торгово-промислова палата в Україні |
18 червня
| Двоє і війна (мінісеріал, 2007) |
16 червня
| By the Light of the Moon |
13 червня
| Popstar (альбом) • LV-426 |
9 червня
| Допоміжне приміщення |
7 травня
| Перелік топонімів України, перейменованих внаслідок дерусифікації • Список вулиць, перейменованих у зв’язку з російським вторгненням в Україну (2022) |